Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

ickyXw.jpg

 

Ktoś wrzucił ten obrazek na Reddit podpisując "you just came". Fuck yeah I did.

 

 

Jak ta wersja trafi do Europy to biorę z miejsca ;D no chyba, że wyjdzie bundle z Resident Evil ;). Swietny wygląd konsoli z logiem na przodzie, jedynie czarny kolor z wew. górnego panela mógłby być również srebrnego koloru

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj testowałem, efekt super jednak nie tak ze wyskakuje z ekranu ale po prostu świetna głębia jest

grałem w Street Fighter i Lego Star Wars, obie gierki z 3D suwakiem na maxa i nic mi to nie przeszkadzało, SF polecam tylko dla fanów bo nawet z efektem 3D to ten sam stary Street Fighter, AR gierki fajne choć spada FPS jak dużo się dzieje na ekranie, Aqua Blue tylko wygląda super na zdjęciach, tak naprawdę ma kilka odcieni które podchodzą do zielonego, ale i tak ładnie się prezentuje

Odnośnik do komentarza

Ja póki co spasuję, poczekam aż sytuacja z blokadą regionalną się wyklaruje, czyli czy da się ją obejść jak nie to raczej wezmę wersję USA bo nie bawi mnie brak możliwości zagrania w wiele tytułów jakie zapewne będą wydane jedynie w USA. Choć oczywiście wszystko się może zmienić, swoją sztukę raczej kupię w przyszłym roku, a w międzyczasie zaopatrzę się w DS Lite i ogram hity z tej konsolki.

Odnośnik do komentarza

no ja też jak już to wezmę Black wersje, a ta niebieska jest okropna

 

na necie widzialem spolszczenia do gier na DS, zeby je wgrac to trzeba przerobic konsole? i czy moga dzialac tez z 3DS?

 

Nie trzeba przerabiac konsoli, musisz miec programator, do ktorego wkladasz karte microsd z nagranym softem i grami. Niektore programatory dzialaja na 3DS, ale oczywiscie obsluguja tylko gry z DS-a.

czyli można grać bez problemu w wersje "zapasowe" z DS? fajnie :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na Grand Central ustawiono standy i mozna bylo pobawic sie 3DSem. Fajna sprawa, bo nawet o tym nie wiedzialem. Anyway, przez przypadek wszedlem na Grand Central udajac sie na subway i jak zobaczylem co sie dzieje, to od razu zboczylem z drogi, pociagnalem Lise za mna i ustawilem sie w bardzo krotkiej kolejce. Na standach byly ustawione 3DS kazdy mial odpalona inna gre. I tak przetestowalem: Asphalt 3D, Pilotwings Resort i Steel Diver.

 

Sama konsola w sumie nie wiele rozni sie na pierwszy rzut oka od DS czy raczej DSlite, ale szybko mozna dostrzec duze zmiany. Przycisk power jest na dole, start, home i select sa chyba dotykowe, a jezeli nie sa to sprawiaja takie wrazenie. Dodano galke, ktora spisuje sie naprawde fajnie. Po krotkim tescie IMO wypada lepiej niz grzyb w PSP. Ogolnie konsolka wydawala sie lzejsza od mojego DS, w sumie to sprawdzilem na wiki i jest lzejsza. Graficznie gry prezentuja sie sympatycznie ale jako uzytkownik ipoda nie moge czuc sie rzucony na kolana. Odnosnie calej rewolucji czyli 3D to IMO epic fail. Pierwsze spojrzenie na ekran i blur w oczach. Po chwili oczy przyzwyczajaja sie ale dalej nie daje to ostrego rzutu 3D. Dla pewnosci pobawilem sie suwakiem i wylaczylem 3D. Rzeczywiscie ekranik zmienil sie w zwykle 2D. Odpalilem 3D ponownie... ponownie chwilowy blur i zaczalem dostrzegac 3D. Niestety podobnie jak telewizory 3D, obraz jest wchodzacy, a nie wychodzacy (jak jest w kinach). Generalnie wiec obraz wklesly 3D nikogo i ssie paue. Pobawilem sie chwile w/w grami, nic specjalnego i rewolucyjnego. Lisa przez caly czas w ogole nie widziala obrazu 3D. Powiedzialem jej ze jest slepa! W chwili gdy patrzy sie na 3DS pod katem to obraz zaczyna sie robic rozmazany, czyli taki jak sie oglada w kinie patrzac na film 3D bez okularow. Oczywiscie im blizej oczu sie konsole przystawi tym obraz 3D jest wyrazniejszy. Im dalej tym slabszy. Po jakis 10minutach zabawy powoli zaczalem odczuwac dyskomfort i obawiam sie ze po dluzszym kontakcie albo rozpoczylby sie bol oczu albo bol glowy. Te chwilowe testy tylko utwierdzily mnie w przekonaniu, ze kupno 3DS jest bledem. W szczegolnosci gdy Ninny chce kasowac $250.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...