Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Bawiłem sie dzisiaj 3dsem chwile i jak dla mnie wypas :D Gdyby to, ze nie ma gier:

a)na premiere

b)przyszly tylko konsolki i simsy 3d,

to kupil bym z miejsca. Martwily mnie recenzje, ze do 3d trzeba sie przyzywczaic, ze efekt znika jak popatrzy sie na ekran dolny itd. Teraz wiem ze wszystko to jest kwestia indywidualna. Oczywiscie 3d jest widoczne tylko przy odpowiednim trzymaniu konsoli, ale jest to naturalna pozycja, wiec problemu nie ma. Ja 3d widzialem od razu, patrzylem po sklepie, po dolnym ekranie i jak wracalem na gorny to efekt 3d byl od razu. Oczy nie musialy sie przyzyczajac ani do 3d ani do normalnego patrzenia, takze dziwia mnie niektore opinie. Jestem zafascynowany, jak tylko zaczna wychodzic konkretne gry biore od razu. Dobrze ze dzis nie bylo zadnych gier, bo pewnie wzialbym z raymanem i starwarsami :D. Spinam sie w sobie i czekam do zeldy.

Swoja droga, fajnie ze nintendo postaralo sie o premiere w ten sam dzien co w europie, ale widac ze jest duzo do nadrobienia. Konsole staly gdzies na uboczu, zadnych standow, plakatow i co najdziwniejsze przyszly bez gier!! Lekka żenada.

Odnośnik do komentarza

Ceny, ceny, CENY! Noż w mordę, już 999 wydawało mi się zbyt wygórowaną cenę za kieszonsolkę, ale to co w niektórych sklepach zobaczyłem to przegięcie. Nóż w mordę. I całkowity brak gier, coś nie do pomyślenia. Gdyby były jakieś konkrety na tego 3DS, może bym się skupił. Choć z drugiej strony NDS też kupowałem bez gier... bawiłem się przez tydzień w Pictochat.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Pare postów wyżej narzekalem ze raczej nie wezmę ze nie ma gier od nintendo :) ale dzisiaj miałem okazje pograć z 15 minut w street fighter oraz 10 minut w ridge racer

 

Miazga :) sf prezentował się dobrze w 3d oczy nie bolaly natomiast po dwóch okrazeniach w rr oczy mnie bolaly i tak jakby mi się mnienilo :) ponoc kwestia przyzwyczajenia.

 

Bardzo pozytywne wrażenia i teraz wiem ze na bank kupię 3ds ( miałem brać dzisiaj ale się wstrzymalem) poczekam może aż otworza sklep z starociami i wtedy się zacznie :)

wada jak dla mnie jest cena gier heh ale tego się już nie zmieni :)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

W Wawie świetna premiera była :P Tylko w Saturnie znalazłem na najniższej półce w kącie za 1199 zł. Gier 0. Myślałem, że promują go w holu główny, ależ nie, tam były Simsy Średniowiecze i wielke halo wokół nich. O 3DSie cisza. Masakra, w Anglii ponoć kolejki się ustawiają itp. Gdzie My jesteśmy jeśli chodzi o Nintendo to nie chcę w ogóle myśleć. Wielka szkoda bo miałem zamiar kupić, ale kompletna olewka klienta spowoduje to, że pewnie kupie w UK. Pewnie wyjdzie nawet taniej.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Niezly przestrzal cenowy.

W poznaniu jest tak:

MM 1299

Saturn 1099 - najtaniej.

Euro RTV mial po 999 przed premiera, teraz widze ze maja po 1099 i nie ma online , jest w paru sklepach tylko.

No gry nie dojechaly na czas Simsy i Wariors. Mam przyjsc 1 kwietnia cos bedzie wiecej.

Jakby byl SF4 to moze bym wyszedl z cosmo black + SF4, a tak.... czekam do czerwca jak bedzie zelda.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dzisiaj doszłedł do mnie z ultimy mój 3DS Aqua Blue

 

Konsola:

 

Kolorek jest bardzo ładny, zdjęcią nie oddają jego prawdziwego, ciekawego wyglądu. Takie połączenie turkusu z niebieskim. Konsola jest wielkości Lite'a i waży mniej więcej tyle samo. Analog jest bardzo dobry i wygodny (o wiele lepszy od grzybka z psp). Guziki moim zdaniem o wiele lepsze niż w lajcie (nie mam porównania z DSi) Ekrany są wyraźne i czytelne. DS wykoanny jest solidnie, no ale to już chyba norma dla Niny. Jedynym mankamentem jest moim zdaniem dziwne miejsce na stylusa.

 

3D:

 

Działa ;). Bardzo ciekawa sprawa. Mam jedynie street fightera, ale już w nim pokazuje pazur. Ma się wrażanie jakby walczyły marionetki na tle dioramy. Owszem, na boki ni można konsoli przekręcać, bo straci się efekt, ale granica wychylenia jest dosyć spora i utrzymanie efektu 3d nie jest uciążliwe.

 

Gry:

 

Wiadomo, Street Fighter to Street Fighter. To samo co na dużych konsolach. Na pochwałę zasługuje online, który nie odbiega od wersji z dużych konsol (czyli raz gramy bezlagowo, czasmi z lekkimi opóźnieniami - zależy od jakości połączenia). Śmieszną sprawą jest na pewno Face Raiders. Cykamy zdjęcie twarzy i potem kręcimy się po całym pokoju zestrzeliwując mordy (oczywiście efekty 3d included).

 

AR:

 

Z DS'em dostajemy 6 kart AR, z których jedna odpala 6 minigierek, a pozostałe 5 to modele 3d Maria, Kirbiego, Samus, Linka i Pikminów. Wszystkich minigierek jeszcze nie odblokowałem, ale działają na podobnej zasadzie co Face Raiders, czyli strzelamy w obiekty 3d itd. Fajna popierdółka.

 

Menu:

 

Przejrzyste, działa bardzo płynnie, nie ma zwiech. Oprócz ikonki do odpalenia gry z cartridge'a mamy: pokazowy filmik w 3d, Mii Plaza, AR Games, Mii maker, Aparat, Historię gier/powiadomienia , Face Raiders, Odtwarzach muzyki, Download Play i ustawienia. Ikonki możemy dowolnie segregować. Nareszcie mamy listę przyjaciół z ich nickami i Mii Ludkami. Przeglądarka i sklep nie są jeszcze dostępne.

 

Ogólnie po 4 godzinach z konsoli jestem bardzo zadowolony. 3DS wygląda bardzo elegancko, wykonany jest dobrze, 3d działa i teraz czekamy tylko na masę gier, która mam nadzieję nadejdzie. Ja tymczasem wracam do Street Fightera.

 

PS. Jak ktoś ma jakieś pytania - z chęcią odpowiem.

 

PS2. Goście moim biurku ;).

 

hni0003ex.jpg

Odnośnik do komentarza

A ile bez efektu 3d na niskim podswietleniu ekranu?.

 

DS na niskim podswietleniu naprawde dlugo mi trzymal - fajnie by bylo, gdyby 3ds z wylaczonym 3d (i niskim podswietleniem) potrzymal przynajmniej z 8h.

 

Edit: O, mam jeszcze jedno pytanie. Efekt 3d da sie regulowac - potrafilbys jakos opisac roznice w wygladzie efektu w zaleznosci od ustawienia? Oplacaloby sie na przyklad dac 3d na polowe, czy wtedy efekt juz nie jest tak zadowalajacy i trzeba ustawiac na maxa?

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

A ile bez efektu 3d na niskim podswietleniu ekranu?.

 

DS na niskim podswietleniu naprawde dlugo mi trzymal - fajnie by bylo, gdyby 3ds z wylaczonym 3d (i niskim podswietleniem) potrzymal przynajmniej z 8h.

 

Edit: O, mam jeszcze jedno pytanie. Efekt 3d da sie regulowac - potrafilbys jakos opisac roznice w wygladzie efektu w zaleznosci od ustawienia? Oplacaloby sie na przyklad dac 3d na polowe, czy wtedy efekt juz nie jest tak zadowalajacy i trzeba ustawiac na maxa?

 

Na niskim podświetleniu nie mam pojęcia.

 

Efekt 3d na maxa jest moim zdaniem trochę "za mocny". Oczy nie wiedzą na czym się skupić. Moim zdaniem najlepiej mieć go ustawionego na 3/4 suwaka, z tym, że dla każdej osoby może to być indywidualne i sama powinna znaleźć swoje idealne ustawienie.

Odnośnik do komentarza

Ma wbudowane programy - AR games, Face Raiders, MII Plaza, MII Maker (Nintendo traktuje to mniej więcej tak jak WII Sports - ma pokazywać co konsolka potrafi), poza tym otwiera gry z DS'a, a na ich ilość nie można narzekać.

Serio, Mii Maker jako zachęta do kupna konsoli za 1000zł? Gry AR, które są na raz i zajmują 3 minuty? A do gier z DSa jest DS, którego można kupić za znacznie mniejsze pieniądze. Zresztą soft DSa na 3DSie nie wygląda zbyt ciekawie.

 

Konsolka na pewno kiedyś znajdzie się u mnie w domu, ale dopiero jak pojawi się na nią coś ciekawego, bo moim zdaniem tytuły startowe są żałosne.

 

 

 

A mam pytanie o konsole- Black, konsola w polysku ? Palce widac ?

Tak. Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...