Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

3DS powinien trafić do mnie przed weekendem, a Dead or Alive czeka na półce :) Zdecydowałem się na czarny kolor ze względu na cenę (kupiłem za niecałe 800 zł).

 

Czy ekran dotykowy na 3DS-ie jest taki sam jak na poprzedniku? Mam folie do Lite'a i zastanawiam się, czy będę mógł wykorzystać jedną z nich.

Odnośnik do komentarza

Na razie ekran dotykowy nie jest mi niezbędny, więc zakup folii odłożę na później. Konsola dotarła do mnie wczoraj i mam kolejne pytania:

 

1. Czytałem o problemie rysowania górnego ekranu przez dolne. Co najlepiej włożyć między nie gdy zamykam konsolę?

2. Czy mając ustawiony region jako Polska otrzymam FC? Konsola mówi, że serwis nie jest u mnie dostępny i zastanawiam się, czy to się zmieni 7 czerwca.

3. Czy 3DS nie ma problemu z włączaniem się do części sieci bezprzewodowych, tak jak poprzednik?

4. W jakie poza folią akcesoria powinienem się zaopatrzyć?

Odnośnik do komentarza

A folia na gorny ekran nie zaburzy eftektu 3d ?

 

Swoja droga to wtf, ze gorny ekran rysuje sie przy zamykaniu - troche chamska wada produkcyjna / designerska (przeciez zamykana konstrukcja konsoli ma wlasnie zapobiegac tym rysom i lepiej chronic ekraniki - a takie cos neguje to zastosowanie).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

3DS powinien trafić do mnie przed weekendem, a Dead or Alive czeka na półce :) Zdecydowałem się na czarny kolor ze względu na cenę (kupiłem za niecałe 800 zł).

 

Czy ekran dotykowy na 3DS-ie jest taki sam jak na poprzedniku? Mam folie do Lite'a i zastanawiam się, czy będę mógł wykorzystać jedną z nich.

 

A ja mam pytanie gdzieś kupował tak tanio 3DS'a, bo też noszę się z jego zakupem w raz z Dead or Alive.

Bo widziałem kilka ciekawych aukcji z 3DS na allegro (pomijając trzy miesięczną gwarancje rozruchową), ale nie wiem jak od strony gwarancyjnej to wszystko wygląda?

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Ja znalazłem interesdujący mnie kolorystycznie model za 770 zł, ale na razie czekam na odpowiedż jak wygląda jej ewentualna gwarancja, bo konsola została wygrana w jakimś konkursie. I chcę się dowiedzieć poprostu jak wygląda w przypadku takich konsol jej "gwarancyjność".

Chyba spytam się jeszcze w tej kwestii polskiego przedstawiciela Nintendo...

 

Co do Dead or Alive, to ewentualnie dam znać, czy będę kupował ewentualnie od Ciebie, najpierw muszę kupić konsolke <_< .

Odnośnik do komentarza

Update już w nocy ściągnąłem tylko ze eshop nie działał, trochę tam rzeczy jest szkoda ze pełne wersje gier kosztują tyle samo co w sklepie

 

edit: ściągnąłem już za darmo Pokedex 3D i Excitebike, Excitebike nawet fajnie tak w 3D widescreen remake, potem kupiłem Super Mario Land z Virtual Console, jak na gameboy gierkę to nawet dobrze wygląda na 3DS ekranie

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

I jak się podobają zapowiedziane gry? Dla mnie jest super. Od Nintendo mamy:

 

-Mario Kart

-Super Mario 3D

-Kid Icarus

-Luigi's Mansion

-Zelda

-Starfox

-Super Smash Bros 4

 

6 z tych gier wyjdzie do końca tego roku, zaczynając od Mario Karta w wakacje. Średnio wychodzi 1 gra na miecha, moim zdaniem jest git.

 

Tutaj jeszcze lista od 3rd party. Na uwagę zasługuje Tekken (!) czy Ace Combat.

 

3dspt1.png

 

Cieszę się, że wreszcie koniec z biedą na 3DS'ie.

 

Trailery:

 

http://www.nintendo.co.jp/n10/e3_2011/03/paper_mario/index.html

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
I jak się podobają zapowiedziane gry?
Nie podobają. Znowu to samo - Mariany, Zeldy, Starfoxy, Pokemony i inne oklepane marki z "3D" w tytułach. Zieeeeww... Czegoś nam tu brakuje? Ach tak, Metroid 3D...

 

Wybaczcie, ale nigdy nie przepadałem za tymi oklepanymi produkcjami prosto od Nintendo. Dopóki reszta developerów nie zajmie się tą platformą nieco solidniej, to osobiście nie mam tu czego szukać. Zapodana wyżej lista też nie napawa optymizmem na chwilę obecną. Jak nie porty, to odgrzewane kotlety z 3D, albo inne budżetówki. Na chwilę obecną chyba tylko Residenty prezentują jakiś konkretny poziom z tego co widziałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...