Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Tales of the abyss to można sobie na ps2 pyknąć

 

Tak? Tylko ze nie ma chyba wersji EU.O ile sie nie myle albo musze wydac sporo hajsu na nowa konsole + gre zamawiac z US albo zagrac mniej legalnie co mi sie nie widzi.

 

Pozatym:

 

1)Stacjonarne konsole to przezytek jak baba chce ciagle seriale ogladac/tv jest zajety.

2)Patrzenie na grafike z ps2 na HDTV to masochizm.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja mam dylemat,3DS z USA czy z EU? Jak kupie z EU to juz 17 czerwca moge grac w Linka,jak zamowie w US bede musial troche dluzej poczekac ale dzieki temu bede ustawiony na przyszlosc jesli chodzi o gry i region lock (shin megami tensei etc),bo nie oszukujmy sie,zanim niektore pozycje (o ile w ogole) wyjda w EU to bedziemy starymi dziadami.

Odnośnik do komentarza

A ja mam dylemat,3DS z USA czy z EU? Jak kupie z EU to juz 17 czerwca moge grac w Linka,jak zamowie w US bede musial troche dluzej poczekac ale dzieki temu bede ustawiony na przyszlosc jesli chodzi o gry i region lock (shin megami tensei etc),bo nie oszukujmy sie,zanim niektore pozycje (o ile w ogole) wyjda w EU to bedziemy starymi dziadami.

Różnica premiery Zeldy OoT w USA to 3 dni, więc nie jest to chyba wielki okres czasu. Co do 3DSa to nie wiem w jakie gry grasz, więc Ci nie doradze w wyborze regionu, ale jeśli lubisz RPG to polecam 3DSa z USA tak na przyszłość ;) . Pozostaje jeszcze jedno wyjście - czekać na programator z free regionem, na którego sobie trochę poczekamy. :)

Odnośnik do komentarza

Z programatorami to będą jaja, nowy firmware umożliwia aktualizowanie konsolki w sposób bez wiedzy użytkownika. Nintendo tym samym daje sobie dość potężne narzędzie do uprzykrzenia piratom życia. I w sumie bardzo dobrze, kupuję gry na 3DSa i widzę dobrze spożytkowane pieniądze. Jeszcze z pół roku i dla mniej zamożnych drugi obieg na Allegro będzie bardzo ciekawą perspektywą. Grać, nie umierać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Gry z USA na ds'a odpalaja się na euro 3ds'sie?

 

Tak, choć nie wiem jest z "DSi Enhanced" tytułami które miały blokady regionalne już na DS.

 

------

 

Ma ktos Pro Evolution Soccer 2011? kupiłem żeby mieć co robić w samolocie przez 3 i pol godziny, ale nie sadze ze tyle wytrzymam z tym

może jestem slaby i przyzwyczajony do FIFA na PS3 ale zdaje mi się czasami ze komputer to cheater :P, kamerka na plecy tez nie za bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza

Nintendo 11 sierpnia obniża cenę 3DS'a o 1/3 (czyli ok. 160€ będzie stał). Tym, którzy zakupili/zakupią 3DS'a przed obniżką Nintendo proponuje 20 darmowych gier Virtual Console. 10 na NES'a, 10 na GBA. Potwierdzone tytuły przez NoA to:

 

NES:

Super Mario Bros.

Donkey Kong Jr.

Balloon Fight

Ice Climber

The Legend of Zelda

 

GBA:

Yoshi's Island: Super Mario Advance 3

Mario Kart: Super Circuit

Metroid Fusion

WarioWare Inc.: Mega Microgame$

Mario vs. Donkey Kong

 

NoE oczywiście może samodzielnie wybierać tytuły jakie nam dostarczy, ale podejrzewam, że w większości będą się pokrywały z tymi, które dostaną mieszkańcy innych regionów.

 

ź: http://press.nintendo.com/articles.jsp?id=30048

Odnośnik do komentarza

Nintendo 11 sierpnia obniża cenę 3DS'a o 1/3 (czyli ok. 160€ będzie stał). Tym, którzy zakupili/zakupią 3DS'a przed obniżką Nintendo proponuje 20 darmowych gier Virtual Console. 10 na NES'a, 10 na GBA. Potwierdzone tytuły przez NoA to:

 

NES:

Super Mario Bros.

Donkey Kong Jr.

Balloon Fight

Ice Climber

The Legend of Zelda

 

GBA:

Yoshi's Island: Super Mario Advance 3

Mario Kart: Super Circuit

Metroid Fusion

WarioWare Inc.: Mega Microgame$

Mario vs. Donkey Kong

 

NoE oczywiście może samodzielnie wybierać tytuły jakie nam dostarczy, ale podejrzewam, że w większości będą się pokrywały z tymi, które dostaną mieszkańcy innych regionów.

 

ź: http://press.nintendo.com/articles.jsp?id=30048

 

 

Z tego co wiem to na EU jeszcze nie potwierdzono obniżki (kwestia czasu). Jeżeli bedzie max 699zł to kupie w dniu obniżki.

Odnośnik do komentarza

170 euro, jak coś. Czyli na nasze, siedem stówek zapewne. No cóż, pisałem gdzieś w tym dziale, że na chwilę przed wejściem Vity to się na pewno stanie, chociaż nie spodziewałem się aż tak dużej obniżki. Heh, widać N nie chce ryzykować i woli się upewnić, że na święta grać się będzie tylko na jednej kieszonce. No to teraz tylko czekać na trochę zapowiedzi gier i konkretnych dat dla tych pozycji, o których ciągle wiadomo tyle, że "będą".

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Zostałem włąśnie posiadaczem 3ds-a. Pytanie. konsola zakupiona w Kanadzie, pytanie czy mam kupić nową baterię/ładowarkę by nie dojechać konsoli? czyu śmiało można jechać na "kanadyjskich" komponentach?

Odnośnik do komentarza

Zostałem włąśnie posiadaczem 3ds-a. Pytanie. konsola zakupiona w Kanadzie, pytanie czy mam kupić nową baterię/ładowarkę by nie dojechać konsoli? czyu śmiało można jechać na "kanadyjskich" komponentach?

 

Ładowarka jest tylko 120v wiec idź kup europejska do 3DS i jedziesz normalnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...