Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

więcej słysze złego na temat 3d (niewygodne, meczy oczy, znika jak sie źle trzyma konsole)

mam TV 3d i kilka razy sie pobawilem tym efektem ale ogolnie to zupelnie mi sie nie spodobał i po tych paru testach potem już ani razu go nie włączyłem (zarówno w grach jak i w filmach)

w kinie też 3D mnie strsznie wkurza i zawsze wole iść na wersje 2D

 

 

także serio mnie to nie podnieca

Odnośnik do komentarza

Ale takie 3d w telewizji a 3ds to troszke inna sprawa <swoją drogą że w TV jest gówniane i nie ma nawet startu do kinowego> - inaczej ogarnąć coś takiego w takim ekranie telewizyjnym a inaczej w malutkim ekranie 3DS'a <nawet XL'a>. Cieżko skupić wzrok ale można przywyknąć i naprawde fajny bajer ale zależy w jakiej gierce, to po prostu trzeba obadać samemu bo opinie są jak dupa każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza

http://nintendo3dsblog.com/nintendo-says-they-havent-solved-the-problem-of-unified-accounts-on-3ds-and-wii-u/

 

If you look at the account system, the network ID system that exists now on Wii U, that’s an effort for us to move beyond a device-centric approach to an account-centric approach. But we haven’t done it on the handheld side of the business at this point. We hear that feedback. We hear that criticism, or whatever you want to call it, from time to time. We’re not blind to it. But it’s not something we’ve solved.

Sony jakoś dało radę. Dopoki gry z eshopu przypisane sa do konsoli nie zagram w Ace Attorney

Odnośnik do komentarza

Duża jest różnica między zwykłym 3DS a XLem? Opłaca się dołożyć trochę kasy ?

Gigantyczna. Dla mnie gry nabraly innego wymiary, bo po prostu klasyczny 3ds mial za male ekrany. Teraz jest OK. I 3d lepiej wyglada. Warto dolozyc kazda kase ;)

Odnośnik do komentarza

do 600 złoty spokojnie wyrwiesz na allegro, ale używke, albo jakąś lombardową wersje albo powystawową, sporo takich ofert wisi na allegro

 

w pełni nowe i "normalne" wersje (bez żadnych minusów) jednak drożej stoją 650-700 i więcej

Będę też szukał jakiś promocji na Amazonie może coś się trafi, a i jakieś sklepy mniejsze, zobaczymy. Do pokemonów dużo czasu, ale w razie co to nawet kupie używkę... Nie słyszałem, żeby 3ds były awaryjne, to może nie będzie źle.

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie zacząłem myśleć nad tym, jakie gry kupić. Wyrwałem Resident Evil Revelations za 11 funtów, wiem, że na pewno kupię Animal Crossing. Pytanie: co jeszcze? Interesują mnie gry, które zajmą mnie na kilkadziesiąt/set godzin, i które mają dobre replayability bo nie dam rady kupować nowych zbyt często. Myślałem nad Monster Hunterem i Fire Emblem, ale czy są jakieś alternatywy? Jakiś dobry RPG? Do platformówek (nawet z marianem!) nie jestem jakoś przekonany.

Zeldę też bym chciał, ale w niej drugi czynnik praktycznie nie występuje, prawda? W sensie o możliwość replayability.

 

Forumku, pomusz!

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o zelde, zakladajac ze mowisz o Okarynie, to po przejsciu gry, odblokowujesz tryb Master Quest z mapa, ktora jest odbiciem lustrzanym calej mapy, calkowicie zmienionymi dungeonami, itd itp, oczywiscie trzon gry i fabula zostaje taka sama, ale zawsze jakies urozmaicenie :) gra na godziny i z swietnym replayability jest z pewnoscia Kid Icarus: Uprising, a jesli chodzi o cos blizszego rpg to bierz monster huntera, nie bedziesz narzekal (chyba ze na poziom trudnosci ;) )

Odnośnik do komentarza

jak by ktoś polował na 3dsa to pojawiły sie 2 aukcje z bardzo korzystną ceną

 

http://allegro.pl/nintendo-3ds-xl-red-i3517512330.html

 

http://allegro.pl/nintendo-3ds-xl-dodatki-i3522345935.html

 

co prawda nie wiem czy nie ma tam jakichś ukrytych wad i haczyków, ale podobno stan idealny, wiec może kogoś zaciekawi

 

sam bym brał pod uwagę gdyby nie premiera gta5 za tydzień

Odnośnik do komentarza

jak by ktoś polował na 3dsa to pojawiły sie 2 aukcje z bardzo korzystną ceną

 

http://allegro.pl/nintendo-3ds-xl-red-i3517512330.html

 

http://allegro.pl/nintendo-3ds-xl-dodatki-i3522345935.html

 

co prawda nie wiem czy nie ma tam jakichś ukrytych wad i haczyków, ale podobno stan idealny, wiec może kogoś zaciekawi

 

sam bym brał pod uwagę gdyby nie premiera gta5 za tydzień

Tak tylko nie ma opcji 'kup teraz', nie wiadomo do jakiego pułapu dojdzie ta licytacja. Nie wiem czy warto próbować... może jeszcze się trafi coś ciekawego w ciągu miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Dobra, jednak wziąłem Fire Emblem, Animal Crossing i... Mario&Luigi Dream Team Bros. Z MH zrezygnowałem, bo demo mi nie podeszło za bardzo (wiem, podobno jest słabe i nie oddaje istoty gry, ale jeśli to takie MMO dla jednej osoby to ja spasuję). Myślałem jeszcze nad Etrian Odyssey, ale nie lubię takich dungeon crawlerów ("FPP"). Virtue's Last Reward, Zeldę i Kingdom Hearts pożyczę od kumpla. Dzięki za ostudzenie zapału co do Monster Huntera :x

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...