Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem? aktualnie jestem przy koncowce mount pajamaja i to stare dobre mario & luigi, a poprzednie czesci przez cala rozgrywke zachwycaly gameplayem, gagami itd itp... no ale nie wypowiadam sie jako autorytet, nie ukonczylem jeszcze :) Ale co racja to racja, nie warto czasem aptrzec na czas ukonczenia gry, bo z tym roznie bywa 

Odnośnik do komentarza

Poprzednie części miały lepsze tempo rozgrywki, a także świeższy humor. Tutaj tak wszystko się ciągnie, że pod koniec nie mogłem tego znieść. W każdej lokacji te same schematy, użeranie się z bezpłciowymi NPC'ami i wolne walki.

 

Na szczęście po przejściu wziąłem się za LM2, a teraz Fire Emblem i znowu wróciła mi wiara w Nintendo.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

akurat jak dla mnie, humor tej czesci mi podchodzi bardziej, a walki jak dla mnie sa tak samo dynamiczne jak byly (przynajmniej do porownania z 1 czescia ktora przechodzilem niedawno, pamiec aopropo 2 i 3 czesci juz zakurzona wiec moze tam faktycznie bylo lepiej z tempem...) w poprzednich czesciach... no ale zobaczymy :potter: dzieki za opinie :) 

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie porównywałem Paper Mario i Mario&Luigi, mówiąc "Mario RPG" chodziło mi o tę erpegówkę pełną gębą. Chyba, że czegoś nie zrozumiałem i post nie był do mnie ;)

Oczywiście, że kryterium godzin nie jest jedyne, bo to najzwyczajniej w świecie byłoby głupie. Sam Monster Hunter "podobno" starcza na jakieś 100h, ale mówię, nie wziąłem bo nie wiem, czy by mi aż tak bardzo podpasował, a formułę samego RPG z Marianem trochę pamiętam i było sympatycznie. Pewnie i tak przejdę, i jeśli nie będzie nic do maksowania, to sprzedam, ale lepiej kupić i przejść, niż kupić, pograć chwilę i sprzedać bo zwyczajnie się nie podobała, co mógłbym ryzykować przy MH.

 

Wiem, że FE i AC mnie nie zawiodą: grałem w części tych gier z DSa i były fantastyczne.

Odnośnik do komentarza

 

Sam Monster Hunter "podobno" starcza na jakieś 100h

 

Zapomniales jedno zero dopisac :P. 100h to u mnie mignelo na liczniku, nawet nie pamietam kiedy. Gra jest takim pochlaniaczem czasu jak....chyba kazda gra farmerska :) Dlatego jest taka specyficzna i nie kazdemu pasuje. Mysle ze trafia przede wszystkim dla tych co grali/graja w mmo ( maja kilka cech wspolnych - jak np. farm) i chcieliby sobie odpoczac od ludzi i "pofarmic" w innych klimatach. Ale oczywiscie innym graczom tez moze sie spodobac, bo gra stawia na wyzwanie i samodoskonalenie lowcy, poprzez wyrob ekwipunku i nabieraniu skilla w grze.

Odnośnik do komentarza

No to jak nigdy nie grales w mmo to nie masz pojecia o mmo ,wiec nie pisz jakbys mial cien wiedzy na ten temat i ze bys nie porownywal. Cecha wspolna tych dwoch tytulow, jest jak napisalem FARMIENIE, zmudne bicie bossow ( w mmo jest drop z itemow, w mh za kawalki do craftu) w mmo, w mh bossy to duze potwory. Dalej mamy farm na wszelkie skladniki do potionow itd. Na te elementy skladaja sie setki przegranych godzin. W mmo jak i mh caly czas udoskonalamy postacie poprzez lepszy ekwipunek. Pomijam system gry na skille, dungeony itd. To co napisalem wczesniej to glowny TRZON obu gier.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

bez przesady to że nie gram w mmo nie znaczy że nie wiem na czym polegają

i uważam że samo farmienie nie jest wystarczające żeby porównywać te gry, w harvest moon też masz farmienie a chyba nie porównasz tego z mmo? :P

Dobra, szkoda pradu ,czasu itd. bo widze ze nie kumasz o co mi chodzi, a mi sie nie chce tlumaczyc kazdego zdania.

Odnośnik do komentarza

pamiętaj że przeszedłem MHp3 na psp więc wersja 3G na 3DSa różni sie tylko kilkoma potworami i niewygodnym sterowaniem, dlatego sie powstrzymałem, bo wydawac 900zł żeby zabić o 5 potworów więcej to jednak troche szaleństwo, dlatego teraz powoli sie przełamuje bo pojawia sie też kilka innych powodów do zakupu konsolii

Odnośnik do komentarza

Co prawda jeszcze 3ds nie mam, ale takie pytanko: gdzie kupować gry, żeby było najtaniej? Ostatnio sobie sprawdzałem cenę Zeldy Ocarina of time i nówka około 150zł by wyniosła, a przecież to już chyba stara gra. Może po prostu kupować używki?

A i jeszcze jedno. XL chyba nie są awaryjne? Bo też rozważam kupno jakiejś używki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...