Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, w koncu sie zdecydowalem na czerwony - juz wybralem niebieski, ale zmienilem zdanie bo nie dawalo mi to spokoju. Caly czas mnie w sumie jakos do czerwonego ciagnelo ale nie moglem podjac decyzji - wyslalem wlasnie maila do sprzedajacego ze jednak wole czerwony, mam nadzieje ze go zobacza i uwzglednia ;p

 

Jakbym widzial konsole na zywo to by mi pewnie bylo latwiej sie zdecydowac, bo jednak po filmikach / zdjeciach to ciezko ocenic rzeczywisty kolor. Jednak po obejrzeniu na necie czerwonego ze wszystkich stron, doszedlem do wniosku ze powinien byc git na zywo.

 

Fajnie wyglada ten niebieski, ale nie ma takiego ognia jak czerwony.

 

Tak swoja droga to dobrze ze w XL wnetrze konsoli jest czarne - zwyklego 3DS nie wybralbym w takim kolorze bo obawiam sie ze ta czerwien za mocno moglaby bic po oczach i kontrastowac z czernia gornej czesci konsoli.

 

 

 

Dobra, od razu sie zapytam, jakie gierki z eshopu polecalibyscie? Wraz z konsola dostaje kod na 70zl wiec bede mogl sobie cos kupic.

 

Jesli Metroidy z GBA sa juz dostepne na sprzedaz to pewnie wezme jednego (tak swoja droga, to ile kosztuje?) ale tak poza tym to nie wiem co byloby dobre.

 

Poki co moja uwage przykul Steamworld Dig - co tam jeszcze ciekawego mozna w eShopie wyrwac?

 

 

Aha, kiedys tutaj czytalem o jakichs rejestracjach gier i dostawaniu za darmo kodow na nowe gry - aktualne to jeszcze jest, moze mnie ktos wtajemniczyc :P ?

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

 

Aha, kiedys tutaj czytalem o jakichs rejestracjach gier i dostawaniu za darmo kodow na nowe gry - aktualne to jeszcze jest, moze mnie ktos wtajemniczyc :P ?

 

To już dawno było i przeminęło w lipcu. Jednak, że radzę ci pozostawić kod do Club Nintendo z konsoli, bo Niny co jakiś czas organizuje promocje w stylu "zarejestruj tą grę, a dostaniesz kod dla przyjaciela, który za zarejestrowanie konsoli dostanie tą grę gratis" czasem można tanio wyrwać kod na grę z okazji takiej promocji.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie 25 dni tylko 11.5 godziny :P

 

 

ale bardzo jestem ciekaw czy kupie poki na premiere, teoretycznie 25 dni ostrego katowania GTA być może wystarczy żebym miał ochote zrobić sobie przerwe i pograć w coś innego, ale  z drugiej strony jak za 2 tygodnie dopiero pojawi sie online to może sie okazać że wsiąknę na nowo

 

tak czy siak będe sie starał kupić poki przed końcem promocji z tchorcikem

 

a pzoatym te ewentualne kilka dni lub ze 2 tygodnie zwłoki przynajmniej spowoduje że na stronach typu serebi pojawią sie już jakieś opisy nowych poków i będe mogł zaplanować team

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ej, u was 3DS XL tez ma taka ostra dolna krawedz (wyczuwalne przy przesunieciu palcem w poprzek krawedzi)? Bo mnie to troche zaskoczylo i nie wiem czy tak powinno byc czy nie.

 

Oprocz tego (w sumie moze z tego wynika ta ostrosc) te 2 dolne panele (czerwony i czarny) nie przelegaja idealnie, mozna naciskac je i patrzec jak sie wyginaja (naprawde minimalnie, kwestia milimetra moze, nic nie trzeszczy) - to normalne? Ktos mniej spostrzegawczy moglby tego nie dostrzec, ale ja ogladam ta konsolke ze wszystkich mozliwych stron ;p

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Panowie, gwarancja na 3ds xl jest konieczna? Mam okazje kupić nówkę w dobrej cenie, ale nie ma gwarancji.. Jak to jest z awaryjnością? Czytałem, że któreś 3dsy miały jakiś problem z zawiasami czy czymś tam.

Jak kupujesz wysyłkowo, to wynegocjuj chociaż gwarancję na tydzień, dwa na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza

 

Panowie, gwarancja na 3ds xl jest konieczna? Mam okazje kupić nówkę w dobrej cenie, ale nie ma gwarancji.. Jak to jest z awaryjnością? Czytałem, że któreś 3dsy miały jakiś problem z zawiasami czy czymś tam.

Jak kupujesz wysyłkowo, to wynegocjuj chociaż gwarancję na tydzień, dwa na wszelki wypadek.

 

Jest 10 dni na zwrot.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

kurde `biore pod uwagę taki zestaw

http://allegro.pl/nintendo-3ds-xl-4gb-animal-crossing-ladowarka-i3586410696.html

 

co sądzicie?

 

obecnie na allegro większość konsol i tak kosztuje ponad 700zł nawet bez niczego, a tutaj będe miał ładowarke i gierke (jedną z 3 jaka mnie ciekawi na 3ds), i gwarancja 24 miechy (wiekszośc aukcji nie ma jej wcale, i na wiekszości zreszta są jakieś powystawowe konsole i inne badziewia)

 

 

tu niby bardzo tanio

http://allegro.pl/nintendo-3ds-xl-red-black-super-cena-krakow-i3584676948.html

konsola "niby nowa" i "niby otwarta tylko pare razy do pokazania w sklepie" a wygląda jak powystawowa, cała obdrapana

 

nie chce kupić "niby nowej" konsoli w "super cenie" , chce mieć pewność że serio kupuje nową, nawet jeśli zapłace troche więcej (z kolei nie chce też płacić 800zł za samą konsole bez niczegok, a takie aukcje tez są)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...