Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.nintendolife.com/reviews/3ds/bravely_default

 


There’s much to be said in praise of Bravely Default, perhaps too much to fit into a single review. What must be relayed, however, is that Bravely Default stands as an absolute triumph of both game design and the reinvigoration of old concepts, claiming its rightful place as a giant in the JRPG genre that will surely be remembered as a classic in years to come. Any 3DS owner with even a fleeting interest in role-playing games and a desire to get lost in an incredible, engaging adventure would be doing themselves a huge favour by picking up Bravely Default without delay.

9/10

Kurde, ale sie nahajpowalem, jeszcze 6 dni zostalo.

81SwgDf4KIL._SL1500_.jpg

Odnośnik do komentarza

Jakie znaczenie ma region ustawiony przy pierwszym włączeniu konsoli? Ustawiłem na United Kingdom pamiętając, że taki PSN czy XBL bywały ograniczone w naszym kraju. Z drugiej strony boję się, że z powodu faktycznego bycia poza UK mogą mnie spotkać jakieś problemy np. przy płatnościach w eShopie. Albo nic z tych rzeczy nie ma miejsca. Jak to jest?

Odnośnik do komentarza

Czy żeby dostać Mariana, trzeba zmienić region konsoli na UK? Bo mam ustawioną Polskę i w portfelu 8 zł, a słyszałem, że przy zmianie regionu, tracę kasę.

 

Jeśli trzeba i tracę kasę z portfela: jesteście w stanie polecić coś z eShopu za te 8 ziko? Głupio żeby przepadły, skoro mogę kupić jakąś popierdółkę.

Odnośnik do komentarza

Nowy zestaw z białą konsolą 3ds XL + wgrany mario kart + kod na super mario za 129,99 funta. Warto ?

 

650 zł za XL i dwie zaje,biste gry? Świetna oferta. Ja dałem w sumie 640 zł za 3DS z Pokemonami i SM3DL i nie czuję się źle, a tutaj masz XL-kę w tej samej cenie. Brać, nie pytać się, podzielić się ofertą.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj doszło :

 

2u8wcb4.jpg

 

Z początku nie byłem pewny tego koloru, ale kurcze konsola jest śliczna :D . Na razie bez żadnych gier, ale w drodze już jest Ghost Trick i Inazuma Eleven (z Ds-em miałem znikomy kontakt, więc mam sporo gier jeszcze stamtąd do nadrobienia). Zastanawiam się jeszcze co jako pierwsze wziąć z gier dedykowanych rzeczonej konsoli, nową Zelde, Fire Emblem Awakening, Pokemony czy Bravely Default. Za dużo dobrych gier a chciało by się zagrać we wszystko naraz :P .

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Społeczność 3dsowa jest taka zżyta, więc może poproszę o pomoc, chodzi o 1 lajka tej fotki :D

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=439100619545729&set=a.439100262879098.1073741829.251554624966997&type=3&theater

 

Z góry dzięki!

 

Żeby nie było, że spam, to od wczoraj zagrywam się w nową zeldę i to jest coś niesamowitego. Ostatni raz taki wpływ na mnie wywarła gra w 2003, a było to Call of Duty na pc.

Odnośnik do komentarza

Podobno jak się przestawi kraj na Brazylie to można użyć polskie karty do zakupów :)

 

A najwyżej na ebayu będę kupować zdrapki:)

 

Ja mam 3DS US (dwa nawet) i nie moge uzywac na zadnym regionie polskiej karty. Ale to nie problem bo:

 

a) Gry w USA sa znacznie tansze niz w EU

b) Wysylka nie jest az tak tragicznie dluga

c) Mozesz kupowac zdrapki na $, e-shop dziala bez problemow, nie mozna tylko uzywac polskiej karty.

d) Masz (poza bravely default:D) dostep do wiekszej ilosci gier i szybciej przewaznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...