Skocz do zawartości

Skladki na gry PSS - platforma komunikacyjna


micze

Rekomendowane odpowiedzi

JUZ DZIAŁA Gameshare

 

Przeglądając temat "Składki na gry PSS" zawyżyłem ,ze panuje tam wielki chaos - łatwo pominąć tytuły na które była składka 5 postów wcześniej. Pomyślałem ,że warto zrobić mała platformę która by umożliwiała zbiórkę ludzi na dana grę za pomocą paru kliknięć. Z zawodu jestem programista php wiec nie ma problemu. Może ktoś udostępni hosting albo potrafi stworzyć prosty layout ( jak nie to użyje się darmowego hostingu i darmowego layoutu ). Bardzo proszę o komentarze czy jesteście zainteresowani i ewentualne opcje jakie miała by mieć aplikacja ( prócz dodawania i zgłaszania się do składki oczywiście )

Edytowane przez micze
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Platforma jest gotowa, zaimplementowalem minimum funkcji -> Rejestracja,dodanie skladki,wyszukanie skladki po nazwie gry, dołaczenie do składki, osoba dołączająca możne się zadeklarować jako skarbnik (ta która płaci). Po zakończeniu składki jest wysyłany mail z niezbędnym info. Jesli chodzi o layout to jest jak jest :) Proszę zgłaszać wszystkie bugi i sugestie. Jeśli portal będzie miał odpowiednia ilość użytkowników/odsłon zajmę się rozwinięciem platformy.

Link : Gameshare

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem co i jak i rzeczywiście może to znacznie ulepszyć proces składania. Na chwilę obecną zwiększył bym ilość gier w jednej składce.

 

I co chyba najważniejsze to nie widzę opcji wypisania się ze składki, ani usunięcia założonej. Dla testów zapisałem się do składki i utworzyłem nową. Proszę więc o wykreślenie mnie ze składki na CTR oraz skasowanie składki Uncharted.

 

Przydałaby się lista osób chętnych na daną składkę.

 

Tyle na początek.

 

Zapomnaiłbym:

Dobra robota :thumbsup:

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem co i jak i rzeczywiście może to znacznie ulepszyć proces składania. Na chwilę obecną zwiększył bym ilość gier w jednej składce.

 

I co chyba najważniejsze to nie widzę opcji wypisania się ze składki, ani usunięcia założonej. Dla testów zapisałem się do składki i utworzyłem nową. Proszę więc o wykreślenie mnie ze składki na CTR oraz skasowanie składki Uncharted.

 

Przydałaby się lista osób chętnych na daną składkę.

 

Tyle na początek.

 

Zapomnaiłbym:

Dobra robota :thumbsup:

 

Dodałem zakładka konto (można tam póki co tylko wypisać się - w przypadku kiedy wypisuje się ostatnie osoba,składka automatycznie jest usuwana). Można dodać 5 gier. Przy nazwie użytkowników jest lista.

Myślałem żeby dodać jeszcze zakładkę "Ustawki on-line",co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza

Ok już teraz lepiej.

 

Po dołączeniu do składki, wyswietla że są 2/3 osoby (np CTR, jesteś ty i ja), ale po wejściu na Konto wyświetla że jest tylko jedna osoba w składce (już tylko ja).

 

I jeszcze jedno:

Podoba mi się logo, ala Burnout Paradise :thumbsup:

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Ok już teraz lepiej.

 

Po dołączeniu do składki, wyswietla że są 2/3 osoby (np CTR, jesteś ty i ja), ale po wejściu na Konto wyświetla że jest tylko jedna osoba w składce (już tylko ja).

 

I jeszcze jedno:

Podoba mi się logo, ala Burnout Paradise :thumbsup:

 

Poprawione.

Przekaze grafikowi,dzieki :)

Odnośnik do komentarza

Oki, na koncie już wyświetla normalnie, ale z konta jak kliknę 'lista' to wciąż jestem tylko ja pomimo, że jest ktoś jeszcze.

 

Tak wiem, czepiam się :whistling: ale jakoś nikt nic nie pisze, a nowe składki na forum ciągle powstają.

 

Poprawione, moze bedzie wiekszy ruch :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra robota! Zgłosiłem się już do jednej składki i widzę, że znani użytkownicy korzystają, powinno coś z tego być :)

 

Cieszy mnie to :)

Dostałem sugestie ze można by dodać spis wszystkich gier z cenami (znalazłem źródło takich informacji) oraz listę gier które będą dodane niebawem w PSN.

Jeszcze myślę nad ustawkami on-line. Można by było dodać swój gamertag, tytuł gry i ewentualnie godziny w których najczęściej siedzi się przed konsola.

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.