Skocz do zawartości

Skladki na gry PSS - platforma komunikacyjna


micze

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że po zebraniu kompletu dostaje się swoje maile, tak?

 

Możliwe, że nasza grupa będzie pierwszą zrzutką na serwisie, brakuje nam 1 osoby do deathspanka :)

 

Uznałem to za dobra okazje i się skusiłem, zostały wysłane maile z adresem skarbnika (osoby która płaci). Piszcie co by się jeszcze przydało apropos finalizowania składki.

Odnośnik do komentarza

To chyba coś nie działa, bo dostałem na maila tylko coś takiego:

 

Witaj pitrek

Skladka zostala zakonczona

Nazwa gry Cena gry

DeathSpank 47

Koszt na uzytkownika : 9.40

 

 

Skontakuj sie ze skarbnikiem w celu sfinalizowania skladki

(osoba zaznaczona na czerwono jest skarbnikiem)

 

micze 'Twój mail'

Odnośnik do komentarza

To chyba coś nie działa, bo dostałem na maila tylko coś takiego:

 

Witaj pitrek

Skladka zostala zakonczona

Nazwa gry Cena gry

DeathSpank 47

Koszt na uzytkownika : 9.40

 

 

Skontakuj sie ze skarbnikiem w celu sfinalizowania skladki

(osoba zaznaczona na czerwono jest skarbnikiem)

 

micze 'Twój mail'

 

Testowałem to dla dwóch użytkowników,nie zauważyłem buga. Powysyłam ręcznie maile i reszce dziś to poprawie.

Odnośnik do komentarza

A można by przenieść składki nieukończone z forum tam na stronę? Konkretnie chodzi mi o to że tutaj była składka na Scott Pilgrim vs the World nieskończona i tam założył ktoś drugą.

 

Jeśli dobrze zrozumiałem to musisz napisać do użytkowników którzy tutaj brali udział w składce żeby wzięli udział w składce na gameshare.pl

Odnośnik do komentarza

Czy dużym problemem byłoby dodanie takiego komunikatora jak jest na gametrade? Bo jednak mailami to średnio się idzie dogadać, czekam już 3 dzień na odpowiedź naszego skarbnika.

 

Jeśli użytkownik nie odwiedził maila to gameshare raczej też nie. Taka opcja będzie na pewno bo docelowo gameshare ma być czymś więcej niż platformą do składek na gry z PSN,ale wszystko w swoim czasie :)

Edytowane przez micze
Odnośnik do komentarza

Szczerze, to czarno widze dzielenie sie grami na wieksza skale. Wczesniej czy pozniej Sony polozy na tym lapska.

Ludzie sami beztrosko podaja swoje nicki z PSN, narazajac sie na bana ot tak, na zawolanie.

Co do nicku to nikt nie musi podawać prawdziwego przecież. A co do samego portalu to coś zupełnie innego ma być jego osią napędowa ( nie żebym jakieś wielkie plany snuł ,ot tak przyjemne z pozytecznym łącze:) )

Odnośnik do komentarza

Szczerze, to czarno widze dzielenie sie grami na wieksza skale. Wczesniej czy pozniej Sony polozy na tym lapska.

Ludzie sami beztrosko podaja swoje nicki z PSN, narazajac sie na bana ot tak, na zawolanie.

niby racja ale tu na forum tez ludzie robia i problemu niema,nie liczac jednego wypadku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Widzę że przybyło kilka składek, ale to jest ciągle mało w porównaniu do tego co się dzieje tu na forum :(

A co do krytyki to oddzielił bym trochę kategorie w menu, bo za blisko siebie są i nie za fajnie to wygląda. I było by dobrze gdyby po kliknieciu na Moje trwające, w momencie gdy nie posiadamy żadnej składki, wyświetlał się się odpowiedni komunikat, to samo w Moje zakończone.

Odnośnik do komentarza

Widzę że przybyło kilka składek, ale to jest ciągle mało w porównaniu do tego co się dzieje tu na forum :(

A co do krytyki to oddzielił bym trochę kategorie w menu, bo za blisko siebie są i nie za fajnie to wygląda. I było by dobrze gdyby po kliknieciu na Moje trwające, w momencie gdy nie posiadamy żadnej składki, wyświetlał się się odpowiedni komunikat, to samo w Moje zakończone.

To nie duzo roboty,poprawie to:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Proponuję składkę na Dead Nations (47/5=9,4)

1. Alien.dh (brak karty)

2. black mamba (bk)

3. Dukan (bk)

4. Biały (bk)

5.

 

Dopisuję się, wrzuć na PM`a dane do przelewu ;)

 

Ostatni slot na kogoś z kartą kto może kupić na PSS (ja dopiero w styczniu bo osoba z kartą pojechała sobie na delegacje)

Faaast

 

 

Jest ktoś chętny na 5 z kartą czy składka się rozpada? (widzę że już kolejne się tworzą z tą grą)

Odnośnik do komentarza

Proponuję składkę na Dead Nations (47/5=9,4)

1. Alien.dh (brak karty)

2. black mamba (bk)

3. Dukan (bk)

4. Biały (bk)

5.

 

Dopisuję się, wrzuć na PM`a dane do przelewu ;)

 

Ostatni slot na kogoś z kartą kto może kupić na PSS (ja dopiero w styczniu bo osoba z kartą pojechała sobie na delegacje)

Faaast

 

 

Jest ktoś chętny na 5 z kartą czy składka się rozpada? (widzę że już kolejne się tworzą z tą grą)

 

Czekamy na kogoś z kartą, chyba że ktoś użyczy karty a my się złożymy na 4 osoby czyli 47/4 to będzie po 11.75zł (uzyczy ktos zaufany karty?)

Odnośnik do komentarza

Czekamy na kogoś z kartą, chyba że ktoś użyczy karty a my się złożymy na 4 osoby czyli 47/4 to będzie po 11.75zł (uzyczy ktos zaufany karty?)

Ja się dołączam. Mam kartę. To będzie po 9,40 wtedy.

 

Czy ktoś wie gdzie można znaleźć listę "poważnych" gier na PS Store? Padł mi laser i chciałbym się złożyć na Prototype, Red Faction lub inną grę.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...