Skocz do zawartości

Skladki na gry PSS - platforma komunikacyjna


micze

Rekomendowane odpowiedzi

Bundle Map Pack do KZ3 36pln/5 = Po 7,2 od głowy.

1.lazyeye (bk)

 

 

2. Jeez_PS (bk)

 

 

 

 

Panowie, jest już jedna niekompletna składka, spójrzcie dwie strony wcześniej i dopiszcie się do nas.

wybacz ale ja założyłem składke na cały bundle map pack a nie tylko konkretnie na map pack "from the Ashes"

Edytowane przez lazyeye
Odnośnik do komentarza
American McGee's Alice 36/5=7,2

1. Alex van Cube (bk)

2. MBeniek (bk)

3. zarezerowane (bk)

4.Logan (bk)

Składkę niestety trzeba anulować, bo ta stara Alice to jest tylko gamepack, czyli trzeba mieć płytkę z najnowszą Alicją. Ale chętnie zmieniłbym nazwę składki na Beyond Good & Evil i Flow. To by wyszło 10,20 na głowę, co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

To ja po przedyskutowaniu sprawy z bartkiem-brt pozwolę sobie rozpocząć nową zbiórkę, tym razem na Mortal Kombat.

 

Składka dotyczy DLC Mortal Kombat Klassic Skin Pack + DLC Skarlet.

Koszt obu dodatków: 28zł. Dla pięciu osób będzie to 5,60zł za całość (!!!). Kto chętny?

 

1. Haro (BK)

2. bartek-brt (jest karta)

:thumbsup:

3. Jeez_PS (bk)

 

 

4. Masorz (bk)

UP!

 

Ponadto osoby, które zadeklarowały chęć zakupienia Skarlet, mam pytanie. Czy dalej będziecie zainteresowani, jeśli do składki dojdzie jeszcze Kenshi+Klassic Noob and Smoke? Wyjdzie to:

42zł/5=8,40.

 

Jeśli ktoś z listy chce zrezygnować, to dajcie znać na PW, wyedytuję post z listą chętnych.

 

 

Oczywiście, że jestem zainteresowany no i ludzie ruszcie się, nie wierzę, że nikt więcej nie chce tych dodatków.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

wedlug ppe.pl dzisiaj pojawi sie resident evil 4. cena to podobno 72 zlote, czyli 14,40 zł na glowe.

 

skladka tylko dla osob, ktore potem za tydzien beda skladac sie na code veronica (bo podobno wychodzi za tydzien).

 

1. olschmitz (bk)

2.szawello(maly edit jednak zdobylem karte)

3.Elessar

"If you’re a PlayStation Plus subscriber, you’ll also have access to the 50% discount, day 1 for 1 week only, so don’t wait!" Więc fajnie by było jakby kartę miała osoba z playstation plus

tylko zalozymy nowe konto a watpie aby na nowym koncie bylo PS+, bo przeciez nikt nie bedzie dawal nam pasow do swojego konta.

Odnośnik do komentarza

m

wedlug ppe.pl dzisiaj pojawi sie resident evil 4. cena to podobno 72 zlote, czyli 14,40 zł na glowe.

 

skladka tylko dla osob, ktore potem za tydzien beda skladac sie na code veronica (bo podobno wychodzi za tydzien).

 

1. olschmitz (bk)

2.szawello(maly edit jednak zdobylem karte)

3.Elessar(bk)

"If you’re a PlayStation Plus subscriber, you’ll also have access to the 50% discount, day 1 for 1 week only, so don’t wait!" Więc fajnie by było jakby kartę miała osoba z playstation plus

mozna zalozyc nowe konto i wykupic plusa na 3 miesiace. jak kupimy ze znizka oba RE to na jedno wyjdzie, a przy okazji beda znizki na inne rzeczy (moze team ico w przyszlosci)

Odnośnik do komentarza

Panowie z mojej składki, tzn

 

1. dżar (karta)

2 Stinkmeaner (bk)

3.Poscok bk

4. sznajder (bk)

5. wolny bk

 

Czy oprócz tych residentów byście byli chętni na crysisa jak wyjdzie 4tego? Tak, kończą mi się sloty w konsoli ._.

Jeśli ostatni slot jest jeszcze wolny to dopisuje się. Jestem chętny również na Crysisa, Team Ico Collection, God of War Collection 2.

Edytowane przez Andrew21
Odnośnik do komentarza

Panowie z mojej składki, tzn

 

1. dżar (karta)

2 Stinkmeaner (bk)

3.Poscok bk

4. sznajder (bk)

5. wolny bk

 

Czy oprócz tych residentów byście byli chętni na crysisa jak wyjdzie 4tego? Tak, kończą mi się sloty w konsoli ._.

Jeśli ostatni slot jest jeszcze wolny to dopisuje się. Jestem chętny również na Crysisa, Team Ico Collection, God of War Collection 2.

 

ten ostatni slot nie jest wolny, to jest pan wolny ; prześledź odpowiedni temat uważniej następnym razem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...