Skocz do zawartości

Skladki na gry PSS - platforma komunikacyjna


micze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie w związku z problemem składek na PSS na który trafili moi znajomi.Osobiście nie trafiłem na taki problem.

O co dokładnie chodzi...

 

Niektóre składki robione na 5 osób-po wpłacie i udostępnieniu hasła czasami są do wykorzystania tylko przez np. dwie osoby a trzy pozostałe nie mogą pociągnąć DLC. Nie chodzi tu o ściemnianie typu: "zassałem i robię z ciebie wała"

 

Podobno są to ograniczenia losowe lub przez poszczególne firmy.

 

Przypadki o których słyszałem miały miejsce np: w dlc GT Prologue lub surf island z Burnout'a

 

Jeżeli ktoś miał podobne przypadki i wie o co chodzi to proszę o komentarz-lub skierowanie do konkretnego postu gdyby sprawa była już analizowana...

 

Z góry dziękuję za podpowiedź i pozdrawiam.

 

 

hamaman76.png

Odnośnik do komentarza

Ludzie z mojej skladki na FIFE 2012:

 

1. michaliwa (jest karta)

2. szkieletor (jest karta)

3. introder (bk)

4. Maciejas [profil na PSN Maciejas1987] (bk)

5. Soban [bk]

 

Tak jak juz pisalem do was na gg napisze tutaj dla pewnosci bo nie kazdy odpisuje. Poki co jest jakis problem z PSN ze nie mozna dodac karty do konta, probowalem juz dodac 4 rozne karty i nic. Nie jest to problem zle wpisanych danych bo probowalem wpisywac karty ktore uzywam na wlasnym prywatnym koncie PSN i tam one ladnie smigaja. Najprawdopodobniej trzeba bedzie poczekac az to wroci do normalnosci jednak informacji oczywiscie o tym nie da sie nigdzie znalezc. Inna opcja to taka zeby zrzucic sie na 3 karty zdrapki po 100zl i jeszcze zostaje do rozdysponowania na nas chyba 61zl. Ale jesli tak to wszyscy musieli by tu sie zgodzic na cos takiego.

 

EDIT: Ok udalo sie wpisac karte, zakupic gierke. Napisalem wam dane do przelewu na GG, odezwijcie sie do mnie na GG kazdy.

Edytowane przez napletator
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba sie nie zrozumielismy, bo ani na "platformie komunikacyjnej" ani w temacie " same skladki" nie ma wytlumaczone jak taka wymiana wyglada po zebraniu +-5 osob. Mi nie chodzi o zebranie chetnych, tylko jak pozniej taka transakcje przeprowadzic, czyli np. zalozyc konto, aktywowac ps3, kupic itp.

Edytowane przez SimonK
Odnośnik do komentarza

Chyba sie nie zrozumielismy, bo ani na "platformie komunikacyjnej" ani w temacie " same skladki" nie ma wytlumaczone jak taka wymiana wyglada po zebraniu +-5 osob. Mi nie chodzi o zebranie chetnych, tylko jak pozniej taka transakcje przeprowadzic, czyli np. zalozyc konto, aktywowac ps3, kupic itp.

 

jesli Ty jestes zakladającym i masz karte, to jak bedzie 5 osób wysylasz do kazdego PM z informacją o nr konta do przelewu itp. Ty zakladasz profil/konto skladkowe na konsoli i pobierasz gre. Po tym jak ktoś wplaci kase to wysylasz mu login i haslo do tego nowo utworzonego profilu zeby mogl też pobrać. Wszyscy zyjecie długo i szczesliwie. Składki są organizowane ni mniej ni wiecej tylko 5 osób.

Odnośnik do komentarza

Chyba sie nie zrozumielismy, bo ani na "platformie komunikacyjnej" ani w temacie " same skladki" nie ma wytlumaczone jak taka wymiana wyglada po zebraniu +-5 osob. Mi nie chodzi o zebranie chetnych, tylko jak pozniej taka transakcje przeprowadzic, czyli np. zalozyc konto, aktywowac ps3, kupic itp.

http://gametrade.pl/grupa/wspolne-zakupy-ps-store/-poradnik-jak-kupowac-wspolnie-

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...