Skocz do zawartości

Skladki na gry PSS - platforma komunikacyjna


micze

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

BUZZ! Na Quizowo - zestawy pytań

Na PSS jest do ściągnięcia darmowy BUZZ, który jest po polsku, pytania do niego także są w rodzimym języku, a na dodatek można grać na padach!

Zakupiłem już dla testu "Pytania Minionej Dekady", czyli lata 2001-2010. Proponuję więc składkę na:

 

  • 00's Quiz (już zakupione!) - 18zł
  • 90's Quiz - 14zł
  • Comedy Question Pack - 18zł
  • Video Games Quiz - 18zł
  • Sci-Fi Quiz - 18zł
  • Quiz of the Year 2008 - 18zł

Total: 104zł / na osobę wychodzi 20,8 zł

Łącznie wychodzi 3000 pytań! (każdy zestaw to 500 pytań)

Na PSS jest więcej zestawów, ale skupmy się póki co na tych, imho najbardziej imprezowych, kategoriach. :)

Zapraszam do zrzutki (mam konto w PKO Inteligo, jak zwykle - kupuję po otrzymaniu całej kasy, wysyłam login/pass po SMSie z banku):

1. Rokkyu (jest karta)

2. faranell

3.

4.

5.

 

 

Zależy mi na jakichś pytaniach z National Geographic ( Safari lub Prehistoric)

Może dodamy lub zamienimy?:)

 

Możemy pomyśleć o dodatkowych pytaniach z zestawu National Geographic jeśli zbierzemy komplet ludzi na powyższe 6 zestawów. Wiem, że każdy ma inną wizję takiej zrzutki, więc proponuje najpierw trzymać się SZTYWNO tego co zaproponowałem wyżej, bo inaczej będziemy się składać do usranej śmierci. ;)

 

@mnk: otrzymałeś ode mnie pytania dot. BUZZ'a na priva już dawno temu, olałeś mnie, więc nie dziw się, że założyłem swoją zrzutkę. Poza tym Twoje głosowanie zajmie wieki. Kontynuuj więc swoją składkę z głosowaniem albo dołącz do mojej i ewentualnie dodamy jakiś zestaw jeśli reszta wyrazi chęć już po zamknięciu ekipy.

Edytowane przez Rokkyu
Odnośnik do komentarza

BORDERLANDS (PEŁNA GRA!)

30 dolarów, czyli 6 dolców na głowę po kursie dnia zakupu (około 18zł).

Problem w tym, że moja karta od pewnego czasu nie działa już w amerykańskim PSS, więc potrzeba kogoś kto może tam płacić.

 

1. Rokkyu (bk)

2.

3.

4.

5.

 

Zakupy nie amerykańskimi czy kanadyjskimi kartami są zablokowane, nie zastanawiał cię fakt, że możesz teraz podejrzeć vid store? oO

 

Zostają tylko zdrapki.

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Wczoraj chyba widziałem na PL Store wersje z wszystkimi dodatkami za 139PLN, sprawdźcie sobie // Square

nie widzę takiej wersji, jest tylko jedna, tańsza ale dla plusa // sakiu

 

Była na bank za 139zł - widocznie ją usunęli i zostawili dla Plusa za 119.

 

;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Szukam chetnych na Burnout Paradise ultimate bundle (Pelna gra + Paradise party pack) 119/5 ~ 24 zl (taniej niz na allegro)

 

1.szawello (jest karta)

2.Yap (bk)

3.

4.

5.

Chętnie się zrzucę.

Jeżeli nie usunęli wersji Complete Edition to zrzućcie się na nią. Za mniejszą kasę będziecie mieli więcej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wysyłam osobom które składały się ze mną na rdr numer konta, w niedzielę ściągne grę i wtedy też wyślę innym dane do konta

 

jednocześnie proszę o kontakt użytkownika Zigor. Masz zapchaną skrzynkę wiadomości :)

Edytowane przez Tida
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Metal Gear Solid psx 7,2zł od głowy.

1. BB_Nelson777 (bk)

2. pawel3569 (bk)

3. Szejdj (bk)

4. lazyeye (bk)

5.mersi (bk)

Dopisuje się.

Też sie dopisuje

 

no i tym sposobem osiagnelismy dupę. 5 osob bez karty. wysylalem 2 krotnie posta z prosba o nie wpisywanie sie osob bez karty bo skladka straci sens, ale admin chyba poczul sie w roli i utrudnial mi komunikacja.takze tym razem prosze aby jedna osoba sie wypisala i oczekujemy na osobe z KARTĄ ! oczywiscie mam nadzieje ze ten post nie bedzie usuniety, gdyz ma charakter informacyjny

Edytowane przez nelson
Odnośnik do komentarza

Need for Speed: Hot Pursuit 99zł/ = 19,8zł

 

1. Biały (karta)

 

Biały zamiast zakładać nowy temat na NFS proponuję dorzucić się do nas, niestety wskoczył jakiś ogar i bez karty dopisał się na ostatnie miejsce, więc nie ma kto dokonać zakupu, myślę że spokojnie za Bibera możesz wskoczyć dogadaj się tylko z spn-em i de facto wyswiadczysz reszcie przysluge

 

Need for Speed: Hot Pursuit 99zł/ = 19,8zł

 

- spn_sosnowiec (bk)

- szawello(bk)

- islandclaws (bk)

- grzesiekdude (bk)

- BiBeR (bk)

 

 

 

imo powinno wyglądać to tak

 

- spn_sosnowiec (bk)

- szawello(bk)

- islandclaws (bk)

- grzesiekdude (bk)

- Biały (karta)

Mega tip dla ludzi składających się na coś co kosztuje np 99 PLN, gdy mamy powyższą sytuację czyli 5x "brak karty". Kupcie zdrapkę.

 

@grzesiekdude i wszyscy inni

Jak składasz się na coś publicznie to nie pisz kto może się składać, a kto nie bo nie ty decydujesz. I przestrzegajcie regulaminu składek.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.