Skocz do zawartości

E3 2010


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie interesuję jakakolwiek oficjalna informacja na temat Polskiego Live . I myślę ze będzie to informacja pozytywna :) ,a czemu tak sądze ... Ostatnio gdziesz czytałem lub nawet w tv (chyba TVN Biznes) była wypowiedz rzecznika praw konsumenta na temat sprzedawanych w Polsce x360 .Rzecznik jednoznacznie stwierdził ze sprzedawany produkt jest nie pełno wartościowy i na tej podstawie konsument ma pełne prawo domagać się zwrotu całej got. zapłaconej za sprzęt . Co najlepsze nie ważne kiedy owa konsola byłą zakupiona :). Czyli jak ktoś np pierwszy wypust konsoli to także może domagać się zwrotu :). ciekawe info .

 

Myślę ze MS bierze pod uwagę tą opcję ze ludzie mogą zacząć zwracać konsolę i domagać się kasy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87
Co najlepsze nie ważne kiedy owa konsola byłą zakupiona :).

 

Nie zgadzam się

 

Konsole masz prawo zwrócić pod warunkiem:

masz wszystkie pierdułki (kable headsety) i gry z bundla, konsola była zakupiona przed bodajże 30.06.09 (na pudełku widnieje logo Xbox live, w nowych klockach nie ma loga czyli konsola go nie zawiera) no i paragon =P no i oczywiscie jest nie przerobiona. oficjalne info jakie otrzymałem od M$ w sprawie fali reklamcji Xboxów.

 

sorry za offtop ale ludzie mnie dobijają takimi postami.

 

ja oczekuje pare fajnych nowych tytułów, już sequele mi sie przejadają :P

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Faktycznie trochę źle z konstruowałem zdanie. chodziło mi o tych super specjalistów z tv którzy sie wypowiadają na jakiś temat a g.wno wiedzą i wprowadzają ludzi w błąd. przepraszam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Coś mi ostatnio śmierdzi zapowiedzią Too Human 2 na E3. Pewnie to pobożne życzenia, ale w UK do preorderów Alan Wake dodają jako bonus Too Human, na gram.pl ostry zjazd z ceną i gra wskakuje na pierwsze miejsce sprzedaży. Pewnie przypadek i zbieg okoliczności, ale fajnie by było gdyby to była akcja zainicjowana przez MS mająca na celu upowszechnienie jedynki u jak największej liczby graczy przed zapowiedzią sequela :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

raczej nie TH2, ostatnio było o tej firmie co zrobiła TH że nie mają kasy i Kanada ich dofinansowała, była mowa że robią nowy tytuł.

Gdyby to był TH2 to MS by ich sponsorował ale kto wie :) W końcu miała być trylogia, poprawienie wielu wad jedynki i mamy kozacką grę, bo klimaty i tematyka gry są ciekawe.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli to jakie to ma znaczenie, grę zobaczymy pewno najwcześniej w drugiej połowie 2011 jak nie lepiej.

No znaczenie to ma ogromne. Co z tego, że grę zobaczymy dopiero w 2011.

 

Jak wystarczy, że dadzą krótki teaser/debut trailer nawet 20 sekundowy. W stylu tego z GTA4 "Things Will Be Different" i już jest pozamiatane.

Nawet jak dadzą trailer z samym logiem "GTA: Vice City 2" heh. I to już wystarczy nam fanom. No sam powiedz ;]

 

Zresztą to logicznie jest, że najprawdopodobniej nowe GTA wyjdzie w 2011 jak coś. To E3 2010 to najlepsza okazja do ogłoszenia tego.

 

Poza tym to jeno nie GTA V tylko raczej GTA: coś tam coś tam.

Właśnie, właśnie.

 

Też nie wiem skąd utarło się to stwierdzenie, że nowe GTA to będzie GTAV. Szczególnie w "mediach".

Ja osobiście nie wierzę, że to będzie "piątka". Bo po co robić piątkę jak można śmiało jeszcze jechać na "czwórce".

 

Ten sam silnik, te same zasady itd.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ale ten z exami nie miał watermarka gamereactora, poza tym takie bullshity tam były, że masakra. A na tym czymś wszystko ma ręce i nogi.

Tak i na miesiąc przed targami.

 

Nie skromnie "wypływa" taka kartka-lista na czyjejś podłodze... Nie wierzę.

 

Pewnie, że chciałbym żeby te gry okazały się prawdziwe od Take 2. Ale nie wierzę w "prawdziwość" tej listy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...