Skocz do zawartości

E3 2010


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś konkretne przeczucia co do tego, co pokaże MS z exclusivów?

 

Ogłosili już Gearsy 3. Ogłosili, że Fable 3 trafi również na PC (swoją drogą - WTF?). Wiadome jest że przecież nie wyjdą z tym + Crackdown 2 i Halo Reach na przeciw Sony. Nie będą się aż tak skupiać na Natalu, bo do tego będzie oddzielny meeting. Rok temu niespodzianką konferencji była Forza 3. Co będzie w tym? Niby od dawna się mówi, że Turn 10 coś robi, a reszta?

 

Wcześniej pisałem że niczego nie oczekuje, bo mogę się przejechać. To było jeszcze przed ogłoszeniem Gearsów 3 czy też ogłoszenia Fable 3 na PC. Bez powodu nie podjęli takich kroków. Przynajmniej 1-2 produkcje zupełnie nowe powinni pokazać. Mam tez nadzieję, że nie będą zapraszać chłopców od CoDa tak jak rok temu. Szkoda czasu na kolejną część tasiemca.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Macie jakieś konkretne przeczucia co do tego, co pokaże MS z exclusivów?

 

Ogłosili już Gearsy 3. Ogłosili, że Fable 3 trafi również na PC (swoją drogą - WTF?). Wiadome jest że przecież nie wyjdą z tym + Crackdown 2 i Halo Reach na przeciw Sony. Nie będą się aż tak skupiać na Natalu, bo do tego będzie oddzielny meeting. Rok temu niespodzianką konferencji była Forza 3. Co będzie w tym? Niby od dawna się mówi, że Turn 10 coś robi, a reszta?

 

Wcześniej pisałem że niczego nie oczekuje, bo mogę się przejechać. To było jeszcze przed ogłoszeniem Gearsów 3 czy też ogłoszenia Fable 3 na PC. Bez powodu nie podjęli takich kroków. Przynajmniej 1-2 produkcje zupełnie nowe powinni pokazać. Mam tez nadzieję, że nie będą zapraszać chłopców od CoDa tak jak rok temu. Szkoda czasu na kolejną część tasiemca.

 

skoro Natal będzie miał osobne show dzień wcześniej niż konfa MS to sądzę że szykują coś grubego :)

 

Pewnie pokażą trailery/gameplay - gow3, HR singiel, F3, niestety tak samo pewnie będzie pokaz nowego CODa u MS, nowa gra/gry Rare, nowe Halo od I343 stworzone pod natala, jakiś duży ex o Capcom - podobno to nowy dino crisis lub onimusha, nowa gra ojca ninja gaiden, ploty mówią też o exach od SEnix i Rosckstars.

 

Jedno jest pewne - GOW3, HR i F3 to pewniaki na E3. Crackdown2 odpada ponieważ co chwile nowy trailer lub gameplay jest w necie. Reszta poza Capcom to ploty.

Na bank będzie o rozbudowaniu XBL, 3D i nowych funkcjach (jakich?).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja bym tam się na żadne nowe exy nie napalał. MS zwyczajnie nie ma ich kim robić :D Na konfie będzie na bank dużo o Natalu, bo ten event dzień wcześniej to zwyczajne szoł dla luda i to do tego bez kamer, więc gadać będą na konfie. Żeby zachować równowagę z Sony to musieliby pokazać ze 3 zupełnie nowe produkcje "X360 only". Zresztą mnie obchodzi tylko to co ma wyjść jeszcze w tym roku, co mi po pokazach gier w które zagram za rok, tym to mnie mogą w 2011 zaskoczyć, a nie teraz.

 

W najlepszym z możliwych przypadków moglibyśmy poza pewniakami zobaczyć:

- Ex od Valhalla,

- Ex od Firebird Studios,

- Ex od Turn 10,

- Ex od Rare.

 

W żadne exy od third party już nie wierzę (może poza Valhalla), to nie te czasy. R* ? heh, żadna ich gra nie będzie exem na żadną platformę, tak samo jak Agent nie będzie exem na PS3. Ich gry to nie wielkie niewiadome, każda gra sprzedaje się w ogromnych/gigantycznych ilościach na X360 i PS3 dlatego ani MS, ani tym bardziej Sony nie jest w stanie wyłożyć odpowiednio dużej kasy na Exa od R*.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...