Skocz do zawartości

E3 2010


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, że to render? Chyba że natal czyta w myślach.

wez nie klam, nie wiedziales ze natal czyta w myslach, ale z ciebie ciamajda, ja i bigdaddy to wiedzielismy zanim nazwa kinect zostala podana do opinii publicznej

to jest przyszlosc !!!!!!!!!!!!!111111111111111oneoneoneoneoneelevenjedenjedenascie

przyszlosc nalezy do microsoftu ! kinect jako urzadzenie czytajace w myslach daje duze mozliwosci, podobno mozna myslec ze sie gra i kinect bedzie myslal ze grasz, a ty ze myslisz o tym ze kinect mysli ze ty grasz!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przynajmniej Tiger był na żywo, a nie prerender jak wszystko na natala.

 

Nie ma co, gadamy o Move i jego precyzyjności i lagu, a ty wyskakujesz z Natalem który nie jest tematem. Taka to dyskusja z tobą.

 

Aha i Natal to nie wszystko render - http://e3.gamespot.com/video/6265584/

Odnośnik do komentarza

Grigori: po prostu denerwuje mnie jak ktos bez jakiejkolwiek argumentacji taki kit stara sie ludziom wciskac, przy czym powie jeszcze wow MS rula, bomba atomowa, Sony suck a cock bo tak

 

nie ukrywajmy tego, w swiat poszly rendery majace pokazywac mozliwosci kinecta i wstyd do tego jest sie teraz przyznac, a lagi sa zarowno na move jak i kinekcie, jesli kawalki kodow gry zostana odpowiednio zoptymalizowane pod w/w sprzety to moze byc ciekawie, pod warunkiem ze te gry beda cokolwiek ze soba oferowac a nie machanie reka przed telewizorem by pomachac nia (zarowno kinect jak i move), obie technologie moga wniesc nieco ze soba, ale jak narazie to sa (pipi)y ktore pozotana w sferze dodatkow, o ktore sie nei bedzie raczej martwil typowy kowalski ktory lubi ponaparzac w gears of war albo halo

 

a na pewno nie ma tu mowy o obwieszczaniu przyszlosci w technologii, nie wiadomo nawet jak sie tak naprawde sprawdza sprzety w graniu, czy to bedzie totalna klapa czy w druga strone, za wczesnie na takie osady

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

obejrzyj go jak i np prezentacje star wars force unleashed 2, to sie dowiesz ze jednak kinect czyta w myslach

Nie Force Unleashed tylko projekt Star Wars na Kinecta i nie prezentację tylko show z udziałem cyrkowców.

http://e3.gamespot.com/video/6265584/#toggle_video

Tutaj masz video z zamkniętej prezentacji dla dziennikarzy i wszystko działa tak jak podczas oficjalnego show. Także nie wiem o co wam chodzi. Szczerze, jak już wspominałem, jestem bardzo zdumiony jak dobrze to działa. No i lag porównywalny do Move.

Odnośnik do komentarza

oj to przepraszam, nowy tytul, tak czy siak na prezentacji pokazali render

powiedz mi ze to nie render, albo czytanie w myslach, to cie wysmieje,

 

i przy okazji, nie widze powodow dla ktorych nie mialoby to naprawde dobrze dzialac, ale po prostu pokazanie renderu przy czym mialby on prezentowac dana technologie to tak jak z z pamietliwym renderem z killzone'a 2 ilestam lat temu i jakby wpierac do dzis ze to byl real time ;)

Odnośnik do komentarza

To było SHOW. Z cyrkowcami. Na premierze np. konsoli też nie masz od razu gameplay'ów tylko filmiki poglądowe i trailery. A co do Star Warsów to MS zarzekał się, że tak ma wyglądać/wygląda gameplay. Także nie ma się o co kłócić, bo nie skłamali.

 

I żeby była jasność- tak, wiem, że to, co pokazywali to był render, a nie live gameplay.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

dokładnie, niektórzy nie potrafią ogarnąć że gameplaye na e3 podczas konfy które są niby na żywo to ściema w większości. Gry są wcześniej nagrane i ludzie udają że grają tak samo z grami na pada, przecież pokazuje gry na rok przed, jakieś wersje alpha które mają bugi...jakiś za(pipi)isty błąd, zwiecha, zginięcie nie w tym momencie, itp. to byłby fail na takim pokazie.

 

Ten motyw z SW to koleś tam nawet nie ma kamery...

 

tu jest normalny filmik z fm4

http://e3.gamespot.com/video/6265584/

 

Co do lagów ps move to obejrzyjcie na gamezili wrażenia, lagi są i urządzenie wcale nie jest super precyzjne jak się zapowiadało, no ale to nie ten temat :sweat:

Odnośnik do komentarza
dokładnie, niektórzy nie potrafią ogarnąć że gameplaye na e3 podczas konfy które są niby na żywo to ściema w większości. Gry są wcześniej nagrane i ludzie udają że grają tak samo z grami na pada, przecież pokazuje gry na rok przed, jakieś wersje alpha które mają bugi...jakiś za(pipi)isty błąd, zwiecha, zginięcie nie w tym momencie, itp. to byłby fail na takim pokazie.

 

Ten motyw z SW to koleś tam nawet nie ma kamery...

 

tu jest normalny filmik z fm4

http://e3.gamespot.com/video/6265584/

 

Co do lagów ps move to obejrzyjcie na gamezili wrażenia, lagi są i urządzenie wcale nie jest super precyzjne jak się zapowiadało, no ale to nie ten temat :sweat:

niektorzy nie potrafia ogarnac, ze jesli cos co nie jest na tej konsoli ktora sie ma to moze byc to w porzadku, a nawet fajne, ale to nie ten temat

 

to jest wrecz oczywiste ze czesto footage z gry jest tylko wklejony, ale pokazywanie jako prezentacji sprzetu pewnego jakby gameplayu i udawaniu ze sie w to gra calym cialem... no prosze was.. klapa po calosci

 

jakos panowie od nintendo potrafili pokazac rzeczywisty gameplay z zeldy i pomimo licznych wpadek i problemow ze sprzetem, to potrafili z tego ladnie wyjsc moim zdaniem i zaprezentowac jednak cos

Odnośnik do komentarza

Ja wierze, że ta technologia działa, ale najwyraźniej nie jest niezawodna, skoro na konferencjach i pokazach pokazywali prerendery z aktorami.

Ano dziala...dziennikarz z IGN rowniez mial okazje pojezdzic i jak widac na zalaczonym video dziala to calkiem sprawnie

http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/77615/forza-kinect/videos/e310_kinect_forza4_061510.html;jsessionid=emhkp79fde7tc?show=hi.

 

Co do aktorow na pokazach to nie wiem czy wogole mozliwe bylo puscic to real time na konferencji. Kinect podobnie jak eye toy opiera sie nna kamerce ktora ma jak najwierniej rejestrowac ruchy gracza. Watpie ze mogliby uzyskac poprawne dzialanie w przyciemnionej hali z ruchomymi reflektorami itp.

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Ojej, przepraszam, że w temacie o E3 Microsoftu śmiałem wspomnieć o jego prezentacji.

 

Powinieneś przeprosić za to, że robisz niepotrzebny flame w środku dyskusji o czymś zupełnie innym.

 

Wracaj z tym swoim fanbojowaniem i trolowaniem do Console Wars, proszę, tam jest miejsce na taki pisanie bzdetów.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

 

10x lepsze od kinetic adventures :)

 

wszystko fajnie ale ja chciałbym zobaczyć jak wygląda wspomaganie grania na padzie + kinect np: w Ghost R. gdzie będziemy wydawali komendy łapą lub głosem dla naszego oddziału.

 

 

@mazzeo - czego się spodziewaleś po nim ? xD

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...