Skocz do zawartości

E3 2010


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Co o dlaczego konsole pierw muszą mieć devy.

Dlatego iż w wersji dev ( różni się inaczej ustawionymi efusami niczym więcej, no i w mem-headers są wyjścia aby zaprogramować samemu NAND, bądź podpiąć sidecar ) jest inny soft który pozwala włączyć debugowanie kernela w czasie rzeczywistym.

 

Konsola wtedy jest dużo bardziej obciążona!

 

Wtedy jest większa możliwość "ugotowania" konsoli, dev nie narzekają trafia ona do masowej produkcji.

 

Tu nie ma już nic możliwości zawiedzenia po za RROD i ew. softem, cała reszta jest przetestowana.

 

konsole dev to w 60% przypadkach prototypy, lecz wykonane lepiej. Większość elementów jest na lutach ołowiowych.

Moja zabawka to zephyr ( test kit ), ma prawie 3 lata. Zero problemu ani jednego zwisu. Za to falcon + xenon = RROD w tym czasie.

 

Lecz mogę być miło zaskoczony jak okaże się iż SLIM będzie następną konsolą testową

( oby miał 1GB ram )

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

A jednak!

 

Trinity taka jest nazwa kodowa XBOX360 slim, pewne info od kilku osób, posiadają takiego XeDK ( devkita ) lecz nie mogą pokazać fotek z wiadomych względów.

 

Na xboxhacker piszą że ślady ( SMC ) można wyszukać w 9328.0 ( 8498 )

 

Wychodzi na to, że jedna konsola ( valahalla ) ominie nas w wersji Retail

 

Grigori, jednak nie miałeś racji, wszystko wycieknie, prędzej/później. I tak jak mówiłem, pierw trafia na ręce dev.

Odnośnik do komentarza

Sam próbowałem, nic nie wiadomo. Na pwki męczyłem gościa którego znam dobrze, ponoć posiada zabawke.

Cisza, ludzie się boją po tym co ostatnio miało miejsce. Wielu testerów straciło prace, developerzy popłacili kary za naruszenia NDA, a reszta "hakerów" robiła wycieki gier z partner net.

Więc nie ma opcji, choć dziwne że przez E3 poznaliśmy nazwę kodową.

 

Pewnie na E3 będą szare Test Kity tych konsol, wszystko będzie wiadome za 3 dni:D

Odnośnik do komentarza

człowieku to są ploty i przepowiednie tej strony więc czym Ty się podniecasz...Limbo nie będzie na ps3, zaś co do gier z DC to widzę że masz kontakt z ludźmi z Segi...brak gearsów, brak gier od pozostałych 5-6 studiów MS...

http://www.ppe.pl/news-1329-Dreamcast_wiecznie_zywy.html

 

MAm kontakt z ludzmi SEGI , Jupi, jestem za(pipi)isty.

 

Kur..... 5 lat widzisz co sie dzieje na rynku Slepy jestes? To bylo pewniejsze niz kontynuacja Call of duty

Odnośnik do komentarza

No patrząc na to co Ty i Twój kolega właśnie zrobiliście, to MS naprawdę powinien przemyśleć, komu powierza zastrzeżone informacje. xD

 

Bez kitu, rozumiem chciwy chińczyk pracujący w fabryce pudełek, ale developer?

 

Nie znasz polityki tej firmy.

Nawet nie masz pojęcia z JAKICH firm są wycieki, przy jakich sytuacjach.

 

Jak bym Ci powiedzial, że jeden z ważniejszych mozgow w EA to niemalże najbardziej znany czlowiek w scenie?

 

Twoją polityką development by nie istnial, bo w dzisiejszej dobie nikomu nie mozna zaufać.

 

ps2. powierzają dobrze, sprawa zaczyna się komplikować gdy są wycieki softu, teraz to i już wycieki sprzętu, po przez sprzedawanie konsol osobą trzecim mimo umów

 

ps3. tatuś nie pracuje w MS. Ani nikt nie ma nic wspólnego z "komputerami" po za mną, to tyle jeżeli chodzi o moją osobę.

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Taa.. będzie super rewolucja. Latan! Kamera, która nie steruje konsolą tylko graczem. Elo.

 

A poważniej, jak oni myślą że Natal to była taka atomówka na E3 to już się boje co mogą zapowiedzieć. Nową kanapę z logiem Xboxa i masażem? Litości.

 

A jeszcze poważniej, pewnie chodzi o nowego Xboxa w wersji odchudzonej.

Odnośnik do komentarza

Ściągną wszystkich Beatlesów na konferencję. :teehee:

 

Albo Piotruś pochwali się tym, czego nie powinniśmy robić z Milo.

 

Edit: Sorry, nie doczytałem, że chodzi o zapowiedź. No to zobaczymy czym chcą zaskoczyć, może to będzie zapowiedź, że tym razem uda się stworzyć bazę miliarda użytkowników.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...