Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

info z serwisów:

 

PS3 is confirmed to run at 540p, Xbox runs at 720p native on BO.

 

PS3 version also runs at 30 frames, whereas the xbox version is 60 frames consistently

 

Wczoraj nie zdążyłem włożyć płyty do konsoli, a dziś czytam takie kwiatki. Nie chce mi się aż wierzyć w te 540 punktów, na pudełku stoi jak wół 720p.

Odnośnik do komentarza

info z serwisów:

 

PS3 is confirmed to run at 540p, Xbox runs at 720p native on BO.

 

PS3 version also runs at 30 frames, whereas the xbox version is 60 frames consistently

 

Wczoraj nie zdążyłem włożyć płyty do konsoli, a dziś czytam takie kwiatki. Nie chce mi się aż wierzyć w te 540 punktów, na pudełku stoi jak wół 720p.

 

a w RDR lub GTA 4 to myślisz co było z tyłu na pudełku ?

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy mam problemy z oczami, ale dla mnie grafika jest ładna. Są lokacje gdzie wszystko wygląda lepiej niż w MW2. Jest lokacja gdzie razem z jeńcami robimy bunt w łagrze. Grafika jak dla mnie jest bardzo dobra. Ładne tekstury oraz cienie. Nie wiem czemu tak narzekacie bo ja tego nie wiedzę.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

ja zaczynam głupieć. Zaraz chyba zrobię formata konsoli. Mógłby ktoś potwierdzić, ze grając na mapie Jungle nie ma problemów ze spadkiem FPSów ? Ogólnie na bardziej otwartych mapkach. Jakoś nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek patch mógłby to poprawić - jakieś info o tym patchu, który przygotowują? To naprawdę razi jak się jeszcze parę dni temu grało w MW2. Tam tak naprawdę, w multi, jedynym momentem gdzie gra potrafiła troszkę zwolnić było wbiegnięcie na smoke'a.

Edytowane przez Madaxaa
Odnośnik do komentarza

Szczerze sam w to nie wierzylem i wczoraj odpalilem sobie wersje na klocka (ktorego powiem szczerze po ME2 odaplilem moze ze 2 razy) i wersja na x'a to niebo a ziemia - oczywiscie mialem te same ustawienia TV.. Wracajac do gry cieszy mnie poziom trudnosci jest duzo ciezej niz MW2, jestem dopiero w 3 misji ale powoli robi sie klimatycznie i mam nadzieje ze poziom utrzyma sie. Muza moze byc jak dla mnie idealem byl MW1 pod tym wzgledem. Multi odpalilem na troche i powiem ta ktos kto lubi COD'y szybko sie odnajdzie. Dla mnie to troche za szybko w porownaniu do BC2 w ktore gram namietnie;). Mam wrazenia ze multi strasznie laguje a nie powinno na moim laczu. Na razie single 8/10 multi 8/10 - bardzo dobrze ale przelomu nie ma.

Odnośnik do komentarza

ja zaczynam głupieć. Zaraz chyba zrobię formata konsoli. Mógłby ktoś potwierdzić, ze grając na mapie Jungle nie ma problemów ze spadkiem FPSów ? Ogólnie na bardziej otwartych mapkach. Jakoś nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek patch mógłby to poprawić - jakieś info o tym patchu, który przygotowują? To naprawdę razi jak się jeszcze parę dni temu grało w MW2. Tam tak naprawdę, w multi, jedynym momentem gdzie gra potrafiła troszkę zwolnić było wbiegnięcie na smoke'a.

 

Tak ja mam dokładnie na tej samej mapie ten sam problem plus na dwóch innych (na pewno na Villi). Poza tym gra co jakiś czas w kampanii mi się freezuje i doczytuje, w multi i w menusach to samo to wygląda jakby się zawiesiła po czym po paru sekundach się uruchamia.

 

Aha napęd chodzi cichutko nie tak jak w mw2.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja i pleju mamy w tej grze niewiwelki 'bug'- otóż ZAWSZE jak wychodzę z menu MULTIPLAYER do głównego to od nowa trza ustawiac marginesy ekranu, ustawienia dźwięku oraz jasności obrazu.

Co najmniej denerwujące to jest.

 

W multi już ciorałem ostro wczoraj, chyba calutki dzień ^^

 

Ale, że ze mnie lamer w CODa to dopiero 22 levele nabiłem.

 

Fakt, niektóre te lagi wkurzają, ale sama grywalność zasługuje na pochwałę, faktycznie jest zmiana w stosunku do MW2 tak jak ludzie tu wcześniej pisali- mnie się podoba taka delikatna zmiana rozgrywki.

 

Dobra, kończę, bo trza NAPIER.DALAĆ!

Odnośnik do komentarza

Ja i pleju mamy w tej grze niewiwelki 'bug'- otóż ZAWSZE jak wychodzę z menu MULTIPLAYER do głównego to od nowa trza ustawiac marginesy ekranu, ustawienia dźwięku oraz jasności obrazu.

Też mi się to zdarza aczkolwiek nie jest to "zawsze" ale również lekko denerwujące to jest. Tymczasem mogę w tej chwili napisać że misja w Wietkongu ryje beret po całości, najładniejszy i najbardziej efektowny level jaki do tej pory widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
PS3 is confirmed to run at 540p, Xbox runs at 720p native on BO.

 

PS3 version also runs at 30 frames, whereas the xbox version is 60 frames consistently

 

Nie wierzę że wersja PS3 ma 30 fpsów.

 

Nie wierze też, że na X360 jest to 720p (zawsze było 640p).

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze- jak ktoś widzi 30fpsów to chyba powinien niezwłocznie zgłosić się do okulisty, bo gra śmiga w 60 (chociaż sporadyczne dropy są, wiadomo).

 

Po drugie- Treyarch naprawdę podołali zadaniu, i gra jest ładniejsza od MW2. Czy ostatecznie lepsza, to się jeszcze okaże.

Wszyscy do tej pory narzekający na Calla jaki to on jest noobowski, bo perki i w ogóle mogą je sobie wyłączyć w cholerę jasną i grać bezstresowo.

 

Gra jest sakramencko player friendly i to widać na każdym kroku.

Jest dużo elementów, których wcale nie musieli wrzucać, ale są- jak chociażby genialny split screen online, albo zombiory i to nieźle rozbudowane.

Odnośnik do komentarza

No wedlug mnie jak i wiekszosci graficznie jest o wiele gorzej od MW2 a to zasluga MS i ich kasy. Natomiast multi dla mnie lepszy, postac wolniejsza, ustawienia perkow bardziej intelugente np. chcesz dwa dodatkivdo broni to musisz zrezygnowac z mocniejszych "kul" czy szybkiego przekadowania i ja osobscie mam problem co wybrac bo w MW2 uzywalem wszystki trzech dodatkow

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na xboxie też są te warpy w multi i singlu? Bo jak na razie wiem, że są na PS3 i PC. Jeśli tego nie ma, to mieli tupet mówiąc, że "najlepszą platformą do black ops jest Xbox, bo nasmarowaliśmy dolarami tu i tam, aby na innych platformach gracze mieli same problemy" http://www.gamezilla.pl/content/microsoft-kazdy-wie-ze-najlepsza-platforma-do-gry-w-call-of-duty-black-ops-jest-xbox-360

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Śmiejcie się do woli ale ja coraz bardziej wierzę w teorie, że M$ może nie tyle co kazał "osłabić" wersję na Ps3, pc. Co raczej skupić się bardziej na XO, szczerze mówiąc to dla mnie jest nawet oczywiste.

 

Ekskluzywne dodatki, najwięcej sprzedanych kopii itd. itp. to wszystko sprzyja takiemu układowi.

 

Btw też mam tego buga, że prawie za każdym razem muszę ustawiać jasność i widoczność ekranu.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to w temacie grafiki na konsolki jestem wyrozumiały (od kiedy zagrałem 3 lata temu w Crysis heh) ale ta gra jest brzydka jak noc (przynajmniej początek) , po prostu jak pisał Słupek w pierwszej misji można się autentycznie porzygać . Multi jest świetne , masa opcji , świetny split (choć trochę nie czaje jak się wtedy nabija exp) i absolutnie nie żałuję wydania kasy ale w singla na razie nie chce mi się grać . A 2 tygodnie temu narzekałem na grafikę w MoH heh.Wracam do multi tutaj na szczęście inne aspekty się liczą..

Odnośnik do komentarza

Chyba oślepłem, bo grafika wcale nie wydaje mi się słaba(zaznaczam, że nie należę do osób dla których Halo ODST to najładniejsza gra w jaką w życiu grali). Nie licząc tekstur, to mam wrażenie, że jest lepiej niż w MW2. Kurde, sam już nie wiem :/.

Co do różnic między platformami, to widać w co każda firma inwestuje. Sony ładuje kasę we własne produkcje, a Microsoft w tytuły multiplatformowe. Taka polityka hamburgerów wydaje się nawet rynkowo uzasadniona, patrząc choćby na sprzedaż CoDa.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo, ale z tego co widziałem na lensofruth to różnica polegała na kontraście czy też jasności (jak przeważnei w tych porównaniach), więc skąd te info o 720p na klocu i 540p na plejce? (przecież to tragiczna rozdziałka, na dodatek w tak brzydkiej grze).

 

w skrócie: link or it didn't happen

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...