Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie przeraża was ilość tytułów pod marką Call of Duty ?

 

Pozwolicie, że wymienię :

Wydano :

Call of Duty,

Call of Duty 2,

Call of Duty 2 BIG RED ONE,

Call of Duty 3,

Call of Duty 4 : Modern Warfare,

Call of Duty : World at War,

Call of Duty : Modern Warfare 2 ( czy samo Modern Warfare 2 )

 

W drodze :

Call of Duty : Black Ops

Call of Duty : Modern Warfare 3,

Call of Duty od Sledgehammer'a

 

 

Moim zdaniem, z jednej strony, seria zaczyna być tasiemcem pokroju Guitar Hero, czy gier spod szyldu EA ( choć ten wydawca od niedawna celuje w nowe marki ). Z drugiej strony, Call of Duty jest źródłem nieskrępowanej rozgrywki, która jednak z każdą częścią celuje w co raz większy target poprzez idiotycznie chaotyczny multiplayer przyciągający napalonych nastolatków i okropnie krótką rozgrywkę przystępny dla core'owych graczy.

Odnośnik do komentarza

Czy nie przeraża was ilość tytułów pod marką Call of Duty ?

 

Pozwolicie, że wymienię :

Wydano :

Call of Duty,

Call of Duty 2,

Call of Duty 2 BIG RED ONE,

Call of Duty 3,

Call of Duty 4 : Modern Warfare,

Call of Duty : World at War,

Call of Duty : Modern Warfare 2 ( czy samo Modern Warfare 2 )

 

W drodze :

Call of Duty : Black Ops

Call of Duty : Modern Warfare 3,

Call of Duty od Sledgehammer'a

 

 

Moim zdaniem, z jednej strony, seria zaczyna być tasiemcem pokroju Guitar Hero, czy gier spod szyldu EA ( choć ten wydawca od niedawna celuje w nowe marki ). Z drugiej strony, Call of Duty jest źródłem nieskrępowanej rozgrywki, która jednak z każdą częścią celuje w co raz większy target poprzez idiotycznie chaotyczny multiplayer przyciągający napalonych nastolatków i okropnie krótką rozgrywkę przystępny dla core'owych graczy.

 

Szczerze jeżeli każdy CoD byłby tak dobry jak jedynka, dwójka, czwórka szczególnie czwórka czy nawet WaW to nie przeraża mnie ;]

Tylko tu zarazem tkwi problem żeby każdy nowy CoD oferował zmiany godne sequela a nie mission packa vide mw2 to nie może wychodzić co roku. To jest po prostu za krótki okres produkcji te 2 lata są co najmniej potrzebne żeby:

 

a) stęsknić się za Codem

b) żeby w spokoju gra była pełnoprawnym produktem oferującym zmiany, nowości, ulepszenia itd.

 

Co prawda tu mamy dwa inne "teamy" robiące Cod-a ale mimo wszystko co za często to niezdrowo. I zaraz z BF-a zrobi się nowy CoD niedawno wyszła dwójka a już trójka zapowiedziana ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Co prawda tu mamy dwa inne "teamy" robiące Cod-a ale mimo wszystko co za często to niezdrowo. I zaraz z BF-a zrobi się nowy CoD niedawno wyszła dwójka a już trójka zapowiedziana ;p

 

yyyy niedawno wyszła? Battlefield dwa zaliczył już 5-tą rocznicę więc czy ja wiem czy wydanie gry raz na 5 lat to źle?

 

co do COD - ja przy każdej części bawiłem się dobrze do pewnego momentu - jak trafiłem w multi na 5 serii KS puszczanych pod rząd i na kolesia z double jumbo shotgun który biegał po mapie niczym w grach serii UNREAL. Ale nie zmienia to faktu, że fun był.

 

Więc ja na siur zakupię dość szybko bom ciekaw zmian (o ile będą). Boli mnie tyko czy się przestawię na taki total arcade - po BF:BC2 strzelanie bronią bez odrzutu i pociskami nie opadającymi będzie conajmniej dziwne :teehee:

Odnośnik do komentarza

Co prawda tu mamy dwa inne "teamy" robiące Cod-a ale mimo wszystko co za często to niezdrowo. I zaraz z BF-a zrobi się nowy CoD niedawno wyszła dwójka a już trójka zapowiedziana ;p

 

yyyy niedawno wyszła? Battlefield dwa zaliczył już 5-tą rocznicę więc czy ja wiem czy wydanie gry raz na 5 lat to źle?

Jak BF Bad Company 2 ma już 5 lat?

 

Przecież w tym roku wyszedł ;p

Odnośnik do komentarza

No i mamy 2 różne EK:

 

blackopsprestige.jpg

 

Zawartość Hardened Edition:

 

Call of Duty: Black Ops Hardened Edition - Includes a limited edition Black Ops Collector's Medal with display case; four extra playable co-op maps not in the standard edition; exclusive Black Ops PS Home avatar outfit; premium, special-edition SteelBook case

 

Zawartość Prestige Edition:

 

Includes the full Call of Duty: Black Ops Hardened Edition w/ Collector's Medal and four extra playable co-cop maps not in standard edition; RC-XD Video Surveillance Vehicle - Fully custom RC vehicle modeled after in-game RC-XD Killstreak Reward; RC-XD Transmitter - 2" backlit TFT 220 x176 color screen to receive video from car

 

Prestige Edition z zdalnie sterowanym samochodem ma kosztować około 150$, a Hardened Edition około 80$.

 

Co by nie mówić to zdalnie sterowany samochodzik prezentuje się kozacko. Szkoda tylko, że nie będzie zawierał ładunków wybuchowych :D

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a skad wy wiecie takie rzeczy?

 

zreszta ten samochod to tylko taki zdalnei sterowany granat, a jego skutecznosc na duza odległosc wcale moze nie byc tak wielka bo bedzie trzeba zbuyt dlugo sie kisiść i bedzie mozna zaliczyc zgona przy zbyt dlugiej zabawie bo sie nie ebdzie widzialo ze rpzeciwnik podszedl

nie pij :)

mnie zastanawia szumnie wracany temat abonamentu za coda

a co jesli takowy bedzie tylko powiedzmy pod podobna postacia jak VIP CODE z BF..wsedzie jest zapowiadana szumnie kustomizacja i to ona moze byc tym dodatkiem..a Ci co nie zaplaca jej nie beda mieli:)

tak sobie luzno mysle

Odnośnik do komentarza

Wynika to z trailera. W takim razie co z rozpoznaniem... Przez cały czas rozgrywki widzimy wrogów na radarze? Biorąc pod uwagę jak często ludzie w poprzednich grach tej serii mieli 3 zabicia, nie leży mi kilkanaście śmigających po mapie samochodzików. Zobaczymy, może to się zmieni.

 

Możliwe z tym abonamentem. Gorzej jeśli będę miał płacić ogólnie za grę. W trakcie studiów gram tylko w weekendy i to zaledwie kilka godzin... Za to miałbym wywalać kasę? :confused:

Edytowane przez R4VEN
Odnośnik do komentarza

oj to teraz niedobrze brzmi - jednym z powodów porzucenia CODa było dużo killstreaków, które potrafiły niektóre mecze niejako "automatyzować". Mam nadzieję, że będzie się dało grać.

 

Ja podobnie jak Słupek oczekuję fajnego, około 8h-10h single. Narazie najbardziej pozamiatał mną single z COD4 a misja w Prypeci wyryła mi się ładnie w mózgu - chciałbym więcej takich akcji. nie potrzebuję non stop action action action - ale pewnie się zawiodę <_<

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja podobnie jak Słupek oczekuję fajnego, około 8h-10h single. Narazie najbardziej pozamiatał mną single z COD4 a misja w Prypeci wyryła mi się ładnie w mózgu - chciałbym więcej takich akcji. nie potrzebuję non stop action action action - ale pewnie się zawiodę <_<

Singiel mógłby być dłuższy i przede wszystkim ciekawszy niż w poprzednich dwóch odsłonach. Ale na coś więcej niż action action action i jakieś większe innowacje w gameplay'u raczej bym nie liczył, w końcu to Call of Duty.

 

A kolekcjonerka taka sobie, jak kogoś bawi kupowanie jakiegoś tandetnego autka-zabawki, która jako "dodatek" ma grę to proszę bardzo. Imo to strata kasy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy zauważyliście, ale np. w MW2 głównym zarzutem było granie z perkami. Ostatnia aktualizacja wprowadziła nowe tryby bez perków i kill streaków. Teraz tam gra masa osób i jest nieźle. Myślę, że w BO będzie taki tryb od początku co ukróci zarzuty,m że to psuje rozgrywkę.

 

Ale i tak pewnie już nie macie tej gry albo nigdy nie mieliście. Pewnie gdyby to było od początku gra byłaby inaczej przyjęta. Ale czy to wtedy byłby COD?

http://www.viddler.com/explore/Joystiq/videos/4105/

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...