Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Szymek słaby jest Twój angielski, oj słaby :) To będą tylko czasowe ex DLC, zapewne tak jak zawsze my dostaniemy po miesiącu.

konfy na poczatku ne ogladalem i tylko gdzies mi sie o uszy obilo

teraz sprawdzilem i informacje mowia o tyme ze dodatki do 2012 roku beda mialy pierwszenstwo na konsole x360

Odnośnik do komentarza

Szymek ma racje. Dodatki do nowego COD'a będą ekskluzywne na x360 do 2012 :)

A czasem nie podawali, że DLC na x360 będą ekskluzywne tylko przez 1 miesiąc do końca 2012 ?

 

Chyba właśnie jest tak jak mówisz. Najpierw będą wychodziły na x360 a potem po jakimś czasie(najprawdopodobniej miesiąc) na ps3 ;]

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z tych trophy wynika że:

 

 

w grze będzie dostępnych 13 misji ... FFS Modern Warfare 2 mialo 18 , cos czuje ze gra wystarczy na max 3-4 godziny

 

 

Nie strasz ;/ kurde może misji jest mniej ale będą dłuższe?

Marzenia... znowu pewnie kampania na 5-6 godzin.

 

http://www.gametrailers.com/video/multiplayer-customization-call-of/705527 Multiplayer Customization Developer Diary

 

To jest rzecz która podoba mi się.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dla mnie gdybym miał wybierać sposób golenia z kasy CoD:BO byłoby ok powiedzmy samo multi + gra za ok. 150 PLN + nawet płatne granie (np. abonament miesieczny 20 pln) po upływie 0,5 roku od premiery byle tylko ktoś to wszystko hostował i dodawał DLC (już w cenie abonamentu).

 

Teraz de facto jest to samo. Gra kosztuje 200, każdy dlc 50, tak więc przynajmniej 300 pln niektórzy wywalili. Po drugim MP już prawie nikt nie grał, chociaż był niezły.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie może być nawet z 5 godzin, tylko żeby Black Ops dostarczył mi takich samych wrażeń jak dwa poprzednie MW. Szczerze mówiąc pierwsze co zrobię po odpaleniu gry to obadanie multi. Nie ukrywam, że po wczorajszych materiałach z multi jestem nieco rozpalony kustomizacją.

 

Boże jak Black Ops ma oferować takiego samego singla jak mw2 to ja dziękuję nawet za używkę ;p.

Odnośnik do komentarza

Nemesis, no własnie te BAJERY zepsuły cały multiplayer w MW2. Jak wcześniej napisałem, w BO będziemy mieli jeszcze większe bajeranckie bajery :) no i w tej chwili możemy sie pożegnać ze wspaniałym multi jaki był w MW1. Teraz dochodzi zmiana wyglądu postaci wiec będziemy mieli PAJACÓW kolorowych biegających z samochodzikiem sterowanym, strzelających z pod rękawa nożem i stawiających wieżyczki wyrzutni rakiet.... no naprawdę świetne multi...

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Wy już jak zwykle wszystko wiecie najlepiej...

 

Odpowiedź jest prosta - nie kupujcie :)

 

Pozdrawiam malkontentów - grajcie w MW1 przez 20 lat jak to taki ideał

 

W ostatnim COD można było włączyć tryby bez tych bajerów. W tym pewnie też się będzie dało. Po prostu za ciency w uszach jesteście jak wam przeszkadzały czujniki pulsu itp. Przecież taki skillowy gracz jak Wy + te bajery powinien być lepszy niż noob + te same bajery.

 

No chyba, że po prostu za mało ćwiczycie.

 

Mój odnośnik

 

Ps. Dajcie szanse ;) najpierw przynajmniej u kolegi zobaczcie pro forma, a potem napiszcie że to (pipi).

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...