Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego właśnie mam nadzieję, że Treyarch wprowadzi to od początku. Na tych trybach jest tylko czysta strzelanina. To jest taki trochę inny hc :)

 

Nie trochę się zagalopowałem - tam nie ma tylko kill streaków. Perki są nadal, ale właściwie one nie przeszkadzają.

To jest:

 

Barebones Pro:

Team Deathmatch oraz Free-for-All z wyłączonymi seriami ofiar. Maksymalnie 8 graczy

 

Objective Barebones Pro:

Domination, Demolition, HQ Pro oraz Capture the Flag z wyłączonymi seriami ofiar. Maksymalnie 12 graczy.

 

Ciekawe czy nazewnictwo zostanie w COD7 o ile pomysł zostanie skopiowany.

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Dlatego właśnie mam nadzieję, że Treyarch wprowadzi to od początku. Na tych trybach jest tylko czysta strzelanina. To jest taki trochę inny hc :)

 

Nie trochę się zagalopowałem - tam nie ma tylko kill streaków. Perki są nadal, ale właściwie one nie przeszkadzają.

To jest:

 

Barebones Pro:

Team Deathmatch oraz Free-for-All z wyłączonymi seriami ofiar. Maksymalnie 8 graczy

 

Objective Barebones Pro:

Domination, Demolition, HQ Pro oraz Capture the Flag z wyłączonymi seriami ofiar. Maksymalnie 12 graczy.

 

Ciekawe czy nazewnictwo zostanie w COD7 o ile pomysł zostanie skopiowany.

w pierwszy tryb gralo dzis 1200 osob a w drugi 220...przy 150 tys na playliscie to marny wynik..

jakby nie byloby w nim perkow to sam bym w niego gral bo komandosy czy armia to lekkie przegiecie

Odnośnik do komentarza

http://www.joystiq.com/page/3/ Retailer listing points to zombie return in Call of Duty: Black Ops

 

Pięknie po prostu pięknie ;/ Zaraz obok misji w co-opie mocno zaje.bisty tryb ale wszystko na to wskazuje, że pojawi się jako dlc dla zwykłych wersji...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

I tak będą, bo sposób gry zależy od grającego, a nie od gry. Jak masz 11 latków to grają tak jak im główki pozwalają.

 

PS.

 

McDrive weź wywal z podpisu te nawiedzone pier..lenie polityczne. Gdzie nie wejdę to jacyś kuwa aktywiści się udzielają. Myślałem, ze na forum growym tego nie ma. A tak na marginesie to bardziej mi zależy na grubości mojego portfela jak chyba większości z Polaków bo żyjemy w czasach pokoju

Odnośnik do komentarza

I tak będą, bo sposób gry zależy od grającego, a nie od gry. Jak masz 11 latków to grają tak jak im główki pozwalają.

 

PS.

 

McDrive weź wywal z podpisu te nawiedzone pier..lenie polityczne. Gdzie nie wejdę to jacyś kuwa aktywiści się udzielają. Myślałem, ze na forum growym tego nie ma. A tak na marginesie to bardziej mi zależy na grubości mojego portfela jak chyba większości z Polaków bo żyjemy w czasach pokoju

Za dużo bajerów za mało strzelania będzie w MP <_<

 

A co do mojego podpisu to nie łamie on zasad więc będzie w nim tak długo jak tylko będę chciał.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że to zależy od osób, które grają. Owszem, są i 20-to latkowie dziecinnie się zachowujący, co odbija się na grze. Jednak w głównej mierze to wygląda tak, że im więcej dzieci na serwerze, tym więcej głupich sytuacji. Bzykających pod nogami samochodzików RC-XD i tak nie zabraknie, bo jak to jest za 3 zabicia, to wszystko mówi za siebie. Przypomnijcie sobie, jak częste w MW, MW 2 i WaW jest UAV - co kilka sekund.

Odnośnik do komentarza

Ja się będę upierał - przykład - proszę bardzo:

 

Czekam na grę w coda (obojętnie którego) już w czasie ładowania gry zaczynam słyszeć piskliwe głosiki amerykańskich i innych nastolatków. Myślę no zaj....ie, ale może nie będzie źle. Zaczyna się gra. Jeden koleś gra i gada doi siebie w head set. Okazuje się, że z kolegami chcą puścić atomówkę. Reszta graczy zaczyna ich opier... to tamci się obrażają i zaczynają robić rozpierduche tzn. bawić się między sobą. Potem oczywiście bluzgi i wyzwiska.

 

Taki scenariusz przechodziłem już kilka razy.

 

Oczywiście nie w każdym przypadku młodszy gracz to głupszy gracz bo tego nigdzie nie napisałem, tylko, że gnojek grający od 5 roku życia w sieci na ps3 zawsze jest jakiś taki lewy

 

A co do podpisu - nie chodzi tu o to czy jest on zgodny, czy nie zgodny z regulaminem, tylko o pewne wyczucie sytuacji i zdrowy rozsądek. Dla mnie polityka zwłaszcza polska to przykład bagna jakiego mało. Dlatego każdy kto wchodzi z ubłoconymi tym bagnem butami tam gdzie tego się nie oczekuje dostaje moją uwagę. Możecie obydwaj zapisać się na forum nie wiem pis, po, radia maryja itp i tam pisać tekściki jakie chcecie i jeszcze Wam tam przyklasną. Tutaj jest to trochę nie na miejscu. Raczej nikogo tu nie interesuje jakie macie poglądy polityczne, chociaż wszyscy już wiemy. Interesuje nas jakie macie poglądy na temat gier. A pisanie takich tekstów i to jeszcze w podpisie dowodzi, że jesteście zaangażowani w tą durną gierkę, która właśnie najbardziej szkodzi Polsce. Co więcej mój tekst odebraliście jako atak na Wasze poglady polityczne, co dowodzi, że jesteście w tym temacie trochę usztywnieni ;). W innych krajach przegrywający kandydat na prezydenta podaje rękę konkurentowi i kończy nawet najbrudniejszą kampanię. W Polsce wtedy dopiero się zaczyna. I nie pisze tu tylko o ostatnich wyborach. Świat się śmieje itp. A mój tekst o pełnym portfelu trzeba najpierw zrozumieć, a potem komentować. Dla mnie pełne portfele obywateli i silna Polska idą w jednym szeregu. Jak tego nie rozumiecie to trudno... Ale zrobicie jak chcecie. @LiSoQuan - ale ja właśnie nie narzekam bo mi tu dobrze i nie lubię za bardzo jak np. politycy chcą mi wmówić, że jest inaczej

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Wracając do CoD'a, nie podoba mi się sposób w jaki rozwinięta została idea multiplayer'a z pierwszej i drugiej części.

Rozrywka dla wielu graczy jest irytująca poprzez wiele zastosowanych w niej pomysłów. Denerwuje także fakt, że sprowadza się ona do biegania i dźgania nożem, ew. strzelania nieświadomym przeciwnikom w plecy. Wyraz daje w tym momencie chaotyczność całej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Wracając do CoD'a, nie podoba mi się sposób w jaki rozwinięta została idea multiplayer'a z pierwszej i drugiej części.

Rozrywka dla wielu graczy jest irytująca poprzez wiele zastosowanych w niej pomysłów. Denerwuje także fakt, że sprowadza się ona do biegania i dźgania nożem, ew. strzelania nieświadomym przeciwnikom w plecy. Wyraz daje w tym momencie chaotyczność całej zabawy.

Niestety ćwokom z USA się to podoba <_<

 

<redundantor> przez twoje przytyki nas stąd wywalą. Poglądów nie zmienię tak samo jak podpisu. Regulaminu nie łamię więc podpis pozostanie nie zmieniony do mojego znudzenia nim. Jest wiele podpisów które nie podobają mi się na tym forum i do niego nie pasują, ale się na nich nie skupiam i tyle. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza

No, no wygląda fajnie (pomijając jakość nagrania ;]) choć póki co bardziej podoba mi się ta misja pokazana na E3 na konfie M$.

W dżungli przypominało mi to trochę (designem, stylistyką) Mgs-a trzeciego.

 

Ale i tak pewnie nigdy już nie powstanie misja (w zasadzie misje bo dwie ;]) lepsza niż Pripyat z czwórki.

Kiedyś sobie myślałem, że taki cały CoD mógłby powstać w Czarnobylu :wub:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale i tak pewnie nigdy już nie powstanie misja (w zasadzie misje bo dwie ;]) lepsza niż Pripyat z czwórki.

Kiedyś sobie myślałem, że taki cały CoD mógłby powstać w Czarnobylu :wub:

 

 

Masz nudnego STALKERa :P Zresztą ja tam CoD'a nie widzę, że niby z kim tam walczyć?

 

Co do filmiku to hmmm... zachęcający, ale przydałby się jakiś nowy oficjalny trailer.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie mam Stalkera - nie gram na pc.

Cały czas liczę, że dwójka wyjdzie na konsole.

 

A co do CoD: Pripyat nie wiem z kim byśmy walczyli. A z kim w jedynce walczyliśmy.

To gra coś by wymyślili.

 

Jeżeli dostalibyśmy takie misje jak w czwórce (powiedzmy, że z 10) to wtedy kampania może dla mnie trwać nawet 4 godziny byleby była tak intensywna, klimatyczna.

No dla mnie zresztą dla wielu te 2 misje to OGIEŃ ;p.

 

Ale przecież wiadomo, że nigdy taki CoD nie powstanie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Prestige Edition:

- gra CALL OF DUTY: BLACK OPS,

- kostium Black Ops dla wirtualnego ludka PlayStation Home

- medal Black Ops,

- 4 dodatkowe mapy do kooperacji (zombie)

- pojazd RC-XD, który jest sterowany radiem (zasięg 60 metrów, wbudowana kamerka i mikrofon, dzięki czemu masz obraz sytuacji "przed autem").

 

Za taki zestaw przyjdzie Ci zapłacić ok. 600zł.

 

Hardened Edition:

- gra CALL OF DUTY: BLACK OPS,

- 4 dodatkowe mapy do kooperacji (zombie)

- medal Black Ops,

- kostium Black Ops dla wirtualnego ludka PlayStation Home

 

Ok. 300zł

 

Wg mnie jedynym opłacalnym zakupem będzie zwykła wersja (180-190zł) + dokupienie DLC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...