Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Activision chyba nieźle umoczy w tym roku. Na PPE piszą, że abonament na granie online jest całkiem realny. W gruncie rzeczy to nie jest złe rozwiązanie. Lepsze serwery, wsparcie dla klanów, bardziej rozgarnięci gracze. Rzeczywistość jednak wygląda zgoła inaczej.

 

Abonament na pewno nie zejdzie poniżej 15 zł za miesiąc. Do tego wszelkie mapy i DLC będą płatne. Samą grę dostaniemy w zwykłej cenie.

Odnośnik do komentarza

Activision chyba nieźle umoczy w tym roku. Na PPE piszą, że abonament na granie online jest całkiem realny. W gruncie rzeczy to nie jest złe rozwiązanie. Lepsze serwery, wsparcie dla klanów, bardziej rozgarnięci gracze. Rzeczywistość jednak wygląda zgoła inaczej.

 

Abonament na pewno nie zejdzie poniżej 15 zł za miesiąc. Do tego wszelkie mapy i DLC będą płatne. Samą grę dostaniemy w zwykłej cenie.

Activision zdementowało te plotki -> http://ppe.pl/news-1921-Prawda_o__abonamencie__Call_of_Duty.html

Edytowane przez mr.Zajac
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Może być dobry bo mają spory nacisk położyć na customizacje.

No i właśnie w sierpniu/na Gamescomie mają pojawiać się informacje odnośnie multi.

 

A dzisiaj mamy pierwszy debut trailer.

 

http://www.gametrailers.com/video/debut-multiplayer-call-of/702636 Debut Multiplayer Teaser

 

(pipi)a jaki ks - samochodzik. Najważniejsze ciężko mi stwierdzić czy znowu się ginie od jednego - dwóch strzałów. Nie wiem.

 

 

BTW Litwin odnośnie ostatnio Twojej wypowiedzi na ppe, że nie wiesz jak to wytłumaczyć ale masz przeczucie co do tego Cod-a, że będzie dobrze hehe. Kurde mam podobnie ostatnio pościągałem gameplaye, trailery z psstore a przede wszystkim pooglądałem/poczytałem wywiady z twórcami. No fuck znowu mi zaczyna wzrastać ciśnienie na CoD-a a miało już tak nie być po mw2 ;p.

 

Ehh no nie wiem tak gadają o tych zmianach, o zmianach względem mw2, że może rzeczywiście powyciągali wnioski !? Poza tym WaW od Treyarchu podobał mi się i w kampani i w singlu no i kapitalny tryb zombie.

Tylko najgorsze, że ciężko będzie to stwierdzić recenzje odpadają, filmiki wiadomo odpadają pozostają chyba tylko opinie użytkowników którym nie podobał się mw2 zarówno w kampanii jak i w singlu. Takie opinie mogą być najbardziej trafne ;]

 

A najlepiej to przydałaby się jakaś beta (a może ma być?) sam człowiek by już co nie co wyrobił sobie zdanie.

 

Aha jedyne co dobre co biorą z mw2 to misje w co-opie również będą w BO.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie wiadomo jeszcze nic o długości kampanii (nie chcą powiedzieć) choć tu cudów bym się nie spodziewał ;]

A SO racja co-op w dżungli czy tym śmigłowcem - mniam ;].

 

A najważniejsze będzie nagrywanieeeeeeeeeeeeeeeeeee.

 

Odnośnie dzisiejszego trailera.

http://www.joystiq.com/2010/08/09/call-of-duty-black-ops-multiplayer-vid-reveals-recording-editi/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

czyli ściąganie z Halo ciąg dalszy - wpierw dual welding, potem emblematy i różne obrazeczki przy nicku, a teraz nagrywanie. Widzę że i kusza też ściągnięta z gearsów pojawi się w multi. No cóż, jak ściągać to od lepszych od siebie xD

 

ale gra będzie boska bo MOSHNA STRZELAĆ NOŻAMI!!111

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

mnie narazie nie podnieciło ,chociaż troche zainteresowało

podejzewam ze opyle MW2 i BC2 i kupie BO , chociaz nie wiem czy na premiere

 

ogolnie spoko, nie bylem wielkim przeciwnikiem MW2, ale też nie bylem wielkim fanem , chociaz z 50 godzin zabawy miałem

 

 

podnieca mnie customizacja, bo chetnie pgoram ludzikiem wykreowanym przez siebie, zeby ludzie widzieli mnie tak jak ja chce, a nie losowo dobranym wojakiem

 

zwykle bronie pewnie beda ok

kusza - wybucha po chwili wiec pewnie bedzie masa sytuacji gdzie gość z bełtem w (pipi)e zabija kusznika a potem sam zdycha od wybuchu

samochodzik - ciekawy bajer, troche chamski, to taki zdalniesterowany granat o wielkim zasiegu pozwalajacy atakować z bezpiecznego miejsca, serio chamski

kamera - bardzo chamska, ustawiaona w dobrym miejscu daje kamperowi taka przewage że (pipi) (hej)

strzelanie nożami - hm dziwne, w sumie to zarowno to jak i inne rzeczy to chyba nowości dodane nieco na siłe żeby było coś odróżniającego , ale tak naprawde pewnie wiekszosc tych zabawek bedzie spełniała identyczne funkcje jak to co bylo dotychczas

nagrywanie to fajna rzecz - oby też dało sie wrzucac na youtuba bezposrednio z konsoli

 

 

jedyne co mnie zaniepokoiło to walenie totalnie na oślep w rpzecinika, co prawda stali w dumie, ale szczerze mowiac nie podoba mi sie opcja walenia na oślep w dym i czekania az sie pojawi X oznaczajacy trafienie

Odnośnik do komentarza

Mnie za to bardzo ciągnie do tej gry, ale niestety na piecu mi nie pójdzie a jakoś do sterowania na analogach nie umiem się przekonać. Osobiście te "gadżety" typu kusza, samochodzik, "strzelający" nóż (między innymi specnaz podaj takich używa) bardzo mi się podobają, chciałbym jednak żeby ten cod miał mniej fajerwerków niż mw2. Gameplay z multi wyglada jakby były to "walki" w dzisiejszych czasach wolałbym aby to klimatycznie wyglądało na kilka dekad wcześniej. Choć jak pomyśle że potem znowu pojawią się dodatki po 50zł które były już zrobione w dniu premiery to odechciewa mi się napychać im portfel.

Odnośnik do komentarza

 

 

zwykle bronie pewnie beda ok

kusza - wybucha po chwili wiec pewnie bedzie masa sytuacji gdzie gość z bełtem w (pipi)e zabija kusznika a potem sam zdycha od wybuchu

samochodzik - ciekawy bajer, troche chamski, to taki zdalniesterowany granat o wielkim zasiegu pozwalajacy atakować z bezpiecznego miejsca, serio chamski

kamera - bardzo chamska, ustawiaona w dobrym miejscu daje kamperowi taka przewage że (pipi) (hej)

strzelanie nożami - hm dziwne, w sumie to zarowno to jak i inne rzeczy to chyba nowości dodane nieco na siłe żeby było coś odróżniającego , ale tak naprawde pewnie

Heh, witamy w "nowym" CoD, czyli w grze z najbardziej niedopracowanym i noobskim multi jaki kiedykolwiek powstał. Sama gra zapewne sprzeda się w ogromnych ilościach, w końcu hamburgery uwielbiają takie patriotyczne naparzanki, a że są super przystępne to jeszcze lepiej. Kotick pewnie już liczy ile zarobi na pre-orderach i map packach w promocyjnych cenach 5 "nowych" super cool map za jedyne 60zł.

Pierwsze Call of Duty bardzo mi się podobało, ale już od drugiej części zauważyłem, że coś się zaczyna dziać złego z grami z tej serii. Kulminacją shitu było oczywiście MW2, a z tego co widzę po tych niektórych nowościach jakie będą dodane do BO Acti/Treyach idzie nadal tą samą drogą. Cóż noobstwa ciąg dalszy. Może znajomy kupi to coś to obadam jaki jest ten BO, ale pewnie i tak nawet do połowy nie dojdę bo nie wytrzymam ilości idiotyzmów jakie serwuje ta seria.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dziwnie to wygladalo jak zobaczylem ten zdalnie sterowany samochodzik. Smiech na sali :D. Zaraz pewnie ktos wyskoczy, ze jednostki specjlne uzywaja "mario kart". :)

 

Irracjonalny byl dal mnie przez lata fenomen Halo, teraz powoli zaczyna byc MW. NEWIARYGODNE, ze ludzie od paru lat kupuja gre ktora jedzie na tym samym (badz silnie zmodyfikowanym) co CoD3.

 

 

Zreszta nie wiem czy fani MW wiedza, ale z Infinity wards odeszlo mase ludzi. Wcale im sie nie dziwie. Glowni "architekci" gry, gdy zobaczyli ze zarabiaja ochlapy- w porowaniu do wydawcow, prezesow firmy itd- to postanowili odejsc lub pozakladac wlasne studia.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Najbardziej lubię u Was te osądy o grze, której jeszcze nie widzieliście :)

 

Żeby nie być gołosłownym zajrzyjcie sobie w ten wątek:

Dyskusja na temat COD5

 

Tam już wszyscy orzekli (poza kilkoma wyjątkami) jakie to straszne (pipi), mod do wm1 itp. Wyszło MW2 (zanim wyszło już było be). Teraz nagle Treyarch jest takie za(pipi)iste i wszyscy czekają na za(pipi)istą kontynuację za(pipi)istego COD5 :).

 

W naturze Polaka leży krytyka wszystkiego i wszystkich byle nie siebie. Proponuję - nie podoba się to nie kupować.

 

To podobno słabe MW2 dało mi pierwszy raz w historii coda 3 prestiż (od premiery) to rekord bo nigdy tyle nie wytrzymałem przy shooterze. Teraz też kupię COD7. Strategię mam taką samą jak waldusthecyc.

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...