Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

W psx'ie opisywana była kampania do tej pory, ktora mnie mało interesuje, choc skoro ma bycwietnam to chyba się skusze (w mw2 nawet singla nie przeszedłem). Na gameplyu ktory widziałem za mało widziałem w tym czasów Wietnamu i zimnej wojny, ale w tym to pewnie mi nie dogodzą bo z Wietnamu to pisze prace licencjacka. W mw2 za dużo nalotów itp rzeczy jest. Interesuje mnie porządny intesywny bez dziesiątków nalotów i atomówek tryb multi za to z dużym wyborem broni ale stworzonym tak aby wszystkie były na w miarę równym poziomie grywalne.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem zapowiedz najnowszego CODa i nie wiem co myśleć o tekstach pokroju ''lepsze niż obie części Modern Warfare razem wzięte''.

Ta gra ustanowiła poprzeczkę tak wysoko ze chyba żadna strzelanka jej nie przebije w najbliższym czasie , no chyba że będzie to

 

Modern Warfare 3

:potter:

 

MW1 i MW2 kupiłem w dniu premiery ale tym razem to zaczekam kilka dni i poczytam opinie na forum. Jestem ciekaw czy CoD:BO na starcie też będzie codziennie ściągał patche jak to miało miejsce w MW2 :) Mam nadzieje, że będzie lepiej dopracowany niż MW2 - pamiętacie sytuację z trofeami :shok: Ja do dzisiaj mam niewykorzystany w pudełku jakiś kod do "VIP zawartości" na stronie Activision ciągle było napisane SOON :whistling:

Edytowane przez K_J
Odnośnik do komentarza

To nie wyczytałem, w jkaim trybie ma być splitcreen, napewno kupie jedną wersją (albo pc albo ps3)wersję ps3 później bo nie kupuje gier na ps3 w dniu premiery-200zł nie dziękuje poczekam kilka miesięcy. Lecz bede msuiał sie jeszcze przekonac do sterowania na padzie bo cały czas nie potrafię sie do niego przekonać, przynajmniej jesli chodzi o multi.

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że ja gram w CoD: WaW na PS3 i z początku było to piekło z porównaniem do PC, ale teraz jestem już przyzwyczajony i jest ok, a nawet lepiej niż na kompie. To rozglądanie po mapie jest bardzo płynne, czułość przycisków też jest zaletą i przede wszystkim nie ma lagów i jakichkolwiek przycinek. Dodam, że miesiąc temu kupiłem swojego pierwszego FPS'a na PS3 i jest już elegancko.

Odnośnik do komentarza

Podrzut broni nie będzie postępował w prostej linii i pociski nie będą leciały całkowicie prosto.

 

Tego chyba nie było - http://www.gametrailers.com/video/wager-match-call-of/703938

 

Ale wkurzające trochę te komentarze "Bonus aquired" i tak samo "Humiliation", pewnie jest ich więcej jeszcze.

Edytowane przez R4VEN
Odnośnik do komentarza

Dobrze widziałem, ASOG (ACOG) do rewolweru ??

O żesz w morde jeża, coraz mniej lubię tą grę.

 

Może podsumujmy:

- sterowany samochodzik

- sterowana rakieta (nikita czy cos w tym stylu)

- strzelające noże (bo rzucanie za trudne)

- rapid rpg (najgorsze co może być)

- ASOG (ACOG) do pistoletów

- kamera dla mega kamperów (sam gadżet ok ale będzie zle wykorzystywany)

- kusza z ładunkiem wybuchowym

- i wiele innych jeszcze nie odkrytych smaczków...

 

No niestety szykuje sie jeszcze gorsza gra niz MW2

 

ale i tak kupie bo gameplay seria COD ma najlpeszy i trudno sie od niego oderwać.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

LiSoQuan, co do ACOG'a (nie ASOGA) w rewolwerze, to widziałem takie rozwiązania naprawdę, aczkolwiek w internecie. Osobiście strzelałem z krótkiej, która miała doczepiony kolimator i czasem to się sprawdza w różnych jednostkach. Jednak w rewolwerze jest naprawdę rzadko stosowany kolimator, a w szczególności ACOG, który ma powiększenie x4. Trochę przesadzili. Otwarty kolimator tak, ale nie zamknięty ACOG.

 

Rewolwer z kolimatorem zamkniętym - http://www.gunblast.com/images/SHOT2006/Day2/DSC07764.jpg

Edytowane przez R4VEN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...