Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie i jest sterowane radiowo :) czyli w pełni funkcjonalne nie tak jak replika noktowizora z MW2 .

Można się tym nieżle zabawić ,ale cena pewnie lekko na poziomie 999zl jak nie więcej.

Szperam po sieci ale jeszcze nie ma nigdzie nic o cenie :(

 

JEśli to autko bedzie faktycznie solidne i profesjonalne/półprofesjonalne to nie ma co liczyć na cenę poniżej 999zl PLN ,sama taka zabawka jest warta 1200 .

Odnośnik do komentarza

Jest moze jakieś info czy dodatki z wersji Hardened :

* specjalne, metaliczne opakowanie

* strój dla avatara dla Twojego konsolowego systemu

* cztery dodatkowe mapy do trybu kooperacji

* odznaka Spec Ops

 

Bedą do kupienia na markecie ?

Bo jakoś nie widzi mi sie dopłacać 150zl za takie głupoty ,ale parcie jakieś na tą edycje jest .

Odnośnik do komentarza

Black Ops - to jest to.

 

Mam tylko pytanie,jakim prawem w multi i singlu pojawi się AUG Stayer(czy jakoś tak) jeśli o ile dobrze pamiętam pierwsze prototypy tej broni pojawią się pare lat po wydarzeniach z tego Cod'a.

 

No i czy zostanie zachowany najważniejszy aspekt serii Call of Duty a mianowicie seria ofiar?

 

Co do podobieństwa mnie to tam różnicy nie robi chociaż multi mogliby poprawić bo jak gram BBC2 to mam wrażenie że tu jak się strzela to się trafia a jak się ginie to wiemy za co.

Całkowite przeciwieństwo multi MW2.

Odnośnik do komentarza

seria ofiar będzie, czemu miało by nie być ?

 

a to lista ( nie oficjalna ):

 

? Kills ? UAV (unconfirmed)

3 Kills ? RC-XD Explosive RC Car

4 Kills ? Care Package

5 Kills ? Ark Angel/Archangel Missile

? Kills ? Artillery Strike

? Kills ? Airstrike

? Kills ? Hind Attack Helicopter

? Kills ? Napalm Strike

? Kills ? SR-71 Blackbird

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

Black Ops - to jest to.

 

Mam tylko pytanie,jakim prawem w multi i singlu pojawi się AUG Stayer(czy jakoś tak) jeśli o ile dobrze pamiętam pierwsze prototypy tej broni pojawią się pare lat po wydarzeniach z tego Cod'a.

 

 

Bo twórcy CoD gó.wno znają się na broni i mają to w du.pie? To nie po raz pierwszy pojawiają się takie bzdury.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...