Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Coś czuję, że crossbow będzie jednym z najczęściej wybieranych broni w multi. Wracając do samego gameplay-u to jedna z misja przypominała tą ze special ops znanego z poprzedniego COD'a, gdzie należało się skradać i unikać przeciwników. Nawet pora roku ta sama. SI przeciwników trudno ocenić, nie wiemy na jakim poziomie został rozegrany ten gameplay. Z pewnością Veteran to nie był. Ogólnie dostaliśmy trochę więcej, ale nic nowego filmik nie wnosi, niemniej jednak warte obejrzenia.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Coś czuję, że crossbow będzie jednym z najczęściej wybieranych broni w multi.

Nie zgadzam sie z tym przypuszczeniem. W WaW ludzie bardzo rzadko wybierali snajperki, albowiem do ich uzywania potrzeba nieco wiecej niz przecietnego skilla, a ludzie nie lubia, nie chca sie meczyc.Wola zasuwac z bezpiecznym i prostym w uzyciu MP-40. W MW2 byla analogiczna sytuacja.Zdecydowanie czesciej w uzyciu byla bron maszynowa niz jednostrzalowa - snajperska.

Sytuacja w przypadku kuszy moze sie jednak zmienic jesli jeden celny strzal bedzie zabijac. Wowczas moze ludzie polubia ta bron.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

i właśnie to mnie najbar.dziej w(pipi)ia, wspiera się noobów którzy sprejują m16 na drugi koniec mapy i zabijają, a takie snajperki nie dość że pływa im celownik to jeszcze nie zabijają jednym strzałem, IMO najwiekszy bullshit w całej serii CoD.

Odnośnik do komentarza

Zupełne przeciwieństwo mojego myślenia na temat snajperek, i innych 'oneshotów'. Za każdym razem wybieram snajperkę i jakoś żadnych problemów mi to nie stwarza. Staty na poziomie 20/4 gwarantowane. Począwszy od COD2 przez MW2 zawsze w swoim ekwipunku miałem do dyspozycji tą broń.

 

@Mazzeo - może wystarczy strzelić w odpowiednie miejsce ciała, a wtedy za pierwszym razem przeciwnik zginie?

 

Jeszcze jedno, 'crossbow' jest nowością w serii Call of Duty, także stwierdzenie, że będzie miał mały popyt jest lekko naciągany. Wiemy jak hamburgery ciągną na nowości, więc w pierwszych dniach należy spodziewać się wysypu bełtów.

Odnośnik do komentarza

LOL, z tego co się orjęntuję, to w Halo jedynie jak się strzelało w głowę, to się zadawało większy dmg. W Codzie, a przede wszystkim MW2 strzały z Baretty lub Intervention z SP powyżej jajek, najczęściej kończą się fragiem, no chyba, że są lagi i się trafi w ręke, albo w ogólę się nie trafi ;]

Odnośnik do komentarza

To chyba gramy w inną grę, w Halo wygląda to tak, albo HS albo 2x razy ciało, w cod wygląda to różnie, czasami HS zabije a czasami widać jak głowa podskakuje, czasami dostane w dłoń i ginę, ja trafie typa w klatę i muszę poprawiać. Używam przeważnie Intervention i u mnie to tak kolorowo nie wygląda u mojego ziomka też, a kolo od premiery gra non stop.

Odnośnik do komentarza

To zamiast Intervention, zagraj "Beretem", bo z intervention wychodzą różne jaja, o których wspomniałeś, jest to potwierdzone na wielu forach dotyczących MW2. A, co do Halo, to chodziło mi o to, że tam były tylko 2 rodzaję hit boxów = głowa vs reszta ciała. Trafiałeś w głowę zadawałeś więcej obrażeń, trafiałeś w klatę czy w palec u nogi, to tyle samo, mówię to w konwencji wszystkich broni, a nie tylko snajpki.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, sam mówisz o jajcach z Intervention, sporo się nią nagrałem bo próbowałem "na skilla" biegać z nią + ACOG i ile razy mi się zdarzały jakieś poje.bane przypadki że gość nie padał po jednym strzale to nie zlicze, i wcale nie miał on Painkillera albo Last Stand. Już nawet nie mówię o WA2000 albo M21 bo to parodia jest, nikt tym nie gra bo cię 10 razy gościu z jakimkolwiek m4/ak z kolimatorem zdejmie. CoD4 na PC wcale nie był sporo lepszy bo też różne komedie wychodziły.

 

Jedyne wyjście to używanie Berrety, o ile oczywiście ktoś nie ma odpowiednich perków, bo wychodzi parodia tak jak na tym filmie - http://www.youtube.com/watch?v=NnYL6N7k-Tc - 2:14

 

Albo od 3:40 - masakryczny odrzut przy strzelaniu z M21 albo 4:55 przy Intervention, no i niech ktoś mi powie że snajperki w tej grze są dobre, jak M16 z acogiem i stopping powerem niszczy na długie dystanse?

 

Prawda jest taka, że snajperki się używa tylko dla własnej satysfakcji, bo kto chce być bardziej skuteczny bierze kombinację o której wspomniałem wyżej.

 

W ogóle cały filmik jest genialny i pokazuje ułomność tej gry, polecam.

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co oburzać, gdzie w MW2 są takie dystanse żeby nie dało się kogoś ściągnąć z AK albo M16?

 

Na derail i wasteland przydają się, ale co do reszty to racja, więc po co w ogóle są snajpy w MW2? Już lepiej je kompletnie wywalić niż dać taki sam niezbalansowany szrot do Black Opsa (a tak bedzie, jestem tego pewien).

Odnośnik do komentarza
Na derail i wasteland przydają się, ale co do reszty to racja, więc po co w ogóle są snajpy w MW2? Już lepiej je kompletnie wywalić niż dać taki sam niezbalansowany szrot do Black Opsa (a tak bedzie, jestem tego pewien).

Podzielam powyzsze zdanie.Kwstia uzywania lub nie snajperek to nie tylko kwestia skilla, ale rowniez odpowiednich map. W MW2 bylo tych map bardzo niewiele. W CoD5 bylo ich, tych odpowiednich znacznie wiecej. Licze na to, ze w CoD:BO mapy beda lepsze, bo w moim osobistym odczuciu Treyarch posiada bardziej utalentowanych mapperow od IW.

Odnośnik do komentarza

To co wynika, że ja tylko latałem ze snajperką? :o Stary już jestem i nie pamiętam nazw każdej mapy, jednak z tego co pamiętam, tylko 2-3 mapki w MW2 były bardziej problematyczne dla snajpy. Podobna sytuacja miała miejsce w WaW, tam również dostrzegałem podobny bilans map, które sprawiały pewien kłopot.

 

Chłopaki, to przy wydaniu nowego Cod'a umawiamy się wszyscy jak jeden mąż na partyjkę ? ^_^

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...