Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Miotacz ognia jako dodatek, to faktycznie, niby fajnie zrobione, ale mogli by sobie odpuscic. A ta wyrzutnia rakiet z naprowadajacymi rakietami, to jest kill streak Valikira rockets (bodajże) za 7 killsów. Heh, z tego co widze, to najlepiej z niej bedzie walnac w powietrze, potem zawrocic, i mamy cos ala Predator z MW2 ;]

Odnośnik do komentarza

Im bliżej premiery tym bardziej ośmiesza się ten tytuł . Aż żal patrzeć na to .

Strzelające noże , miotacz ognia w m16 !! ,jakieś naprowadzane rakiety ręcznie ... litości o ile kusza i to zdalne autko da się "przełknąć " to reszta jest grubą przesadą . CO jeszcze "genialnego" zobaczymy ?

Jak to się mówi - lepsze jest wrogiem dobrego. Czuję, że producent chce na siłę wrzucić coś nowatorskiego i przebojowego i być może przedobrzy.

Odnośnik do komentarza

Ja mimo tego swojego malego narzekania, to i tak gre kupie w dniu premiery :) MW2 juz pomalu sie zaczyna nudzic, a nie chce wydawac kasy na te mappacki :/ Jak tak ogladalem te mozliwosci robienie wlasnych emblemow, to sie zastanawiam ile bedzie artystycznych penisow i innych przerobek, bo to jest nieuniknione :D

Odnośnik do komentarza
Jak to się mówi - lepsze jest wrogiem dobrego. Czuję, że producent chce na siłę wrzucić coś nowatorskiego i przebojowego i być może przedobrzy.

Także mam takie wrażenie Treyarch chce zrobić coś szałowego na wzór CoD4 ,tylko problem w tym ze nie mają ani dobrego pomysłu ani umiejętności .Kopiują wszystko z innych gier zresztą WaW był kalką CoD4 ,BO bedzię kalką MW2 .

 

Gdzieś tam pocichu mam nadzieję ze może chociaż singiel wyjdzie mocny lub chociaż dobry bo multi odpychy po obejżeniu już samych filmików .

MW2 jest przekombinowane w niektórych elementach (kill strajki głównie ,zabijanie nożem z mega odległości itp itd ) i zamiast to poprawiać i ować to dodają inne gdżety z bujnej wyobrźni .

Na tyle mnie te filmiki z multi zszokowały ze odmówiłem pre-ordera w ultimie ,hitu na miarę MW2 na pewno nie będzie .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeszcze gorący!

Powiem tak, będzie dużo "kutachów" w emblemach u gimbusów i innej dzieciarni. I mam nadzieje, że kamuflaż gold, to będzie jednak jakaś nagroda, a nie kurcze rzecz do kupienia, bo juz widzę jak wszyscy Ci co w Cod4 nie potrafili zdobyć złotych camo, będą teraz świrować pawiana... bo w sumie ta gra coraz bardziej traci na klimacie...

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

Brzydka może tak do końca nie jest, ale te modele postaci, w tym custiomization, jakieś takie dla mnie mało ciekawie wyglądające. Miejmy nadzieje, ze BO wybroni się tym multi, bo boję się, ża zabardzo skupili się na tym, byś mógł kupić za 200 CP malowanie "klauna" dla swojego wojaka...

Odnośnik do komentarza

Ja tam straciłem już jakie kolwiek nadzieje na dobrego shootera ,to co robią z BO to qwa simsy w wersji militarnej dla dzieciaków które kochają ubierać i malowac postacie .

Masakra . Wychodzą z tego pokemony .Niech dodadzą jesze jakieś specjalne moce( teleport,niewidzialność ) za kill strajka/kupiena i bedzie HIT jak cholera :D

 

Śmiem twierdzić ze bedzie to najniżej oceniany CoD w historii ,chyba ze singiel bedzie jakiś poukładany i mocny .

Odnośnik do komentarza

Ja pierd... Jak się wam tak nie podoba odblokowywanie kamuflaży to się cieszcie samymi meczami i nie narzekajcie. Jedyna rzecz która mi się nie podoba to samochodzik za 3 killstreak ,ale poza tym jest ok.

 

Zresztą po co wypowiadacie się na temat gry w którą jeszcze nie graliście. Kupicie, odpalicie na swojej konsolce to wtedy się będziecie mogli wyżalić jeśli będzie taka beznadziejna jak sądzicie.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Tak dobrze ze dodają tylko czemu dodają fukcje aby je tylko do dać ,a nie przemyślą tego solidnie nie dadzą tylko tych funkcji którę sa potrzebne/przydatne .

 

Zresztą po co wypowiadacie się na temat gry w którą jeszcze nie graliście. Kupicie, odpalicie na swojej konsolce to wtedy się będziecie mogli wyżalić jeśli będzie taka beznadziejna jak sądzicie.

I co mam wydać ponad 200zl na coś co juz po trailerach mi się nie podoba bądź budzi moją wielką nie ufność tylko po to aby aby się to potwierdziło ? :blink:

Sorry znam dużo lepsze sposoby na wydanie tych 200zl .

Odnośnik do komentarza

Pomysł z "wyklejankami" wyraźnie pokazuje do kogo (wiek i podejście odbiorcy) kierowany jest nowy COD. Dodając do tego RC-autko i kilka innych drobiazgów dochodzę do wniosku, że tym razem bezpieczniej będzie zainteresować się nowym MOH lub zostać przy Bad Company 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...