Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem i jestem zadowolony, mógłbym już w to zagrać : Taki mały offtop, jednak nadal uwazam Treyarch za nieudolne studio, nie potrafią za bardzo nic nowego wymyśleć, tylko co nowy cod, to robią kalkę od IW, a i tak są wychwalani w niebogłosy.

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

Nie obużaj się tak, bo na serce padniesz. Nie, nie liczę, że będzie to rts, rpg czy inne, chodzi mi nawet o to, ze Treyarch, nie umie albo mu się nie chce zmienić nazw perkow, attachmentów do broni, animacji, broni akimbo, i innych pierdoł za które IW dostało baty, a teraz Treyarch jest widzano jako zbawca opini o Codach. Dla mnie to oni zawszę będe gorsi od IW, bo poza nowymi trybami, i dodatkami, typu nagrywanie meczy, które było już na konsolach w Halo, to dla mnie od siebie to mało dali. PS. WOW, jak fajosko będe grał 3 dni, by uzbierać na nową czapkę albo bryloczek do mojego Kałasza, Johooo

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, jakby IW, nie zrobiło tego co zrobiło w MW2, to Treyarch, nie miał by nawet podstawy do robienia nowego multi.

Ogólnie, to nagrywanie filmików było w Cs'ie który był z 98, czy tam 99 roku, już nie pamiętam dokładnie. Aaa, i dzięki za gratulację :)

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

Nie, nie można tak samo, bo to już było w Wolfenstaine i Doomie. Chodzi o to, że każdy szanujący się fps na konsolach, powiniem mieć możliwość nagrywania meczy, to że IW i inne firmy wydające fpsy spartoliło robotę to inna sprawa. Dobra, pakuję tronister i idę bo dzisiaj zaczynam nową drogę edukacji w gimnazjum, mam nadzieję, ze w klasię bedę miał kogoś kto ma xa :]

 

 

http://www.gry.wp.pl/wiadomosci/nie-bedzie-otwartej-bety-black-ops,48513,1.html

 

Bety otwartej nie będzie, testują wszystko w wewnętrzenej becie, mam tylko nadzieję, że nie przepuszczą takich smaczków, jak IW w MW2 na początku :/

Odnośnik do komentarza

o ja o ja jaki ten Treyarch zaje.bisty i cudowny.

 

Szkoda ze każdy z tych elorewolucyjnych i rewelacyjnych trybów jest ściągnięty z CS'a. Ale cóż, Treyarch jest wspaniałomyślny przecie :/

 

najbardziej mnie rozbawił perk Grim Reaper - szybkostrzelne RPG, no kur.wa :lol: z irytującego buga zrobili perk :potter:

Odnośnik do komentarza

o ja o ja jaki ten Treyarch zaje.bisty i cudowny.

 

Szkoda ze każdy z tych elorewolucyjnych i rewelacyjnych trybów jest ściągnięty z CS'a. Ale cóż, Treyarch jest wspaniałomyślny przecie :/

 

najbardziej mnie rozbawił perk Grim Reaper - szybkostrzelne RPG, no kur.wa :lol: z irytującego buga zrobili perk :potter:

 

Grim Reaper, to nazwa wyrzutni, a nie perk ;] Nazwy perków i co to są za perki już jest w necie. Powiem tyle, nie ma stopping powera i jugernota, i pozmieniały się miejsca perków.

 

> dla osób znających angielski Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

o ja o ja jaki ten Treyarch zaje.bisty i cudowny.

 

Szkoda ze każdy z tych elorewolucyjnych i rewelacyjnych trybów jest ściągnięty z CS'a. Ale cóż, Treyarch jest wspaniałomyślny przecie :/

 

najbardziej mnie rozbawił perk Grim Reaper - szybkostrzelne RPG, no kur.wa :lol: z irytującego buga zrobili perk :potter:

 

To nie perk ale broń - M202A1

 

KU.RWA! Psy - jak mogli znów dać to gów.no które zje.bało WaW?

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

qwa mieli naprawiać pzrebajerowanie MW a dokładają swoje durne pierdoły jak waluta . Noż qwa mać no ale czego się spodziewać po Treyarch jak to studio jeszcze nić władnego nie zrobiło .

 

PO tym njusie zastanowię się bardzo nad kupnem gry ,preorder od pada na 100% .Zobaczymy jakie będą opinie graczy po premierze ... :blink:

Odnośnik do komentarza

Scout i Steady Aim w drugim perku. Teraz trzeba będzie się zastanowić, co lepsze... Osobiście wydaje mi się, że perki są źle dobrane. Oczywiście takie pierdoły jak Marathon i Ninja zostały <_< Chciałbym jeszcze dodać, że lista z trzeciego perku to jakieś nieporozumienie.

 

EDIT. Attack Dogs - znów to samo?! przecież to jest najgorsza możliwość, która mogła się pojawić w nowym COD'zie.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

marathon i ninja zostały? dodac do tego strzelający nóz i sytuacją z tego filma możemy ujrzeć w BO xD http://www.youtube.com/watch?v=IfglnZtWZN8

 

kszytrix, ja czytałem że ta broń ma być w zrzucie, więc generalnie można to traktować jak killstreak? albo perk, nie wiem, tak czy siak durny pomysł, jak zresztą wszystko co widać na tym Wager Match trailer.

Odnośnik do komentarza

Proste - scout do snajpy, steady aim do reszty. Chyba że jest się idiotą strzelającym ze snajpy bez celowania.

 

Przecież ten wager to kozacki motyw, najlepiej zapowiada się one bullet i sharpshooter.

 

Skoro spada w CP to nie można ich wybrać, więc nie są to perki ani killstreaki. Te są już potwierdzone.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

Tak, zostały.

 

@kszytrix - to ja już wole Stedy Aim, a nie Scout. Chyba żaden snajper nie siedzi i ciągle wstrzymuje wdech...

 

Brakuje jeszcze "Bash mode". No, weźcie przecież One Bullet ludzie robili w COD2 na PC.

W klanie nawet tak graliśmy, co prawda zabawa była przednia, ale nie zmienia to faktu, że to wszystko gdzieś się przewijało.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

ksztyrix, ok spoko, nie mówię że jako tako te tryby są złe, ale po jakimś czasie się znudzą i absolutnie nie może być mowy o "rewolucji" jak to piszesz w swoim poście, bo wszystko to co widziałem na trailerze ja już to mam obcykane podczas wieloletniej gry w CS'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...