Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

ale przesadzacie. Ciekaw jestem jaki procent graczy w ogole uzywa myszki... wywalic no scopy? nie wyobrazam sobie takiej gry,podobnie zreszta jest w Halo i sprawdza sie to znakomicie, bo co jak co,trzeba miec troche umiejetnosci by robic takie akcje.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

LOL, jakie ta tu bzdury wyczytuje.

 

właśnie się dowiedziałem że każdy kto raczy biegać ze snajpą i jeszcze TRAFIAĆ to oszust z myszką, WTF ja się pytam?

 

jak kogoś boli gracz ogarnięty ze snajpą to proponuje pograć trochę w Halo by zobaczyć prawdziwych magików.

 

Poza tym nie trzeba mieć kropy na monitorze by wiedzieć gdzie jest środek celownika, więc krzykaczom radzę bardziej się przyłożyć do gry a nie narzekać.

 

ale już widzę że płacz hamburgerów został wysłuchany - teraz zamiast snajpy lepiej wziąć m16 i nakur.wiać burstami bez recoila z drugiego końca mapy. :potter:

Odnośnik do komentarza

Panowie drapiecie się jak baby , jaka gra będzie na to nie mamy wpływu , jednym przypasi będą zachwalać w niebiosa , innym nie , będą narzekać. Dla mnie najważniejsze jest w tym wszystkim aby nie było glitchy i bugów ułatwiających tym "cwańszym" rozgrywki. Marzy mi się aby gra rozgrywała się w ramach tego co zaplanowali autorzy.

PS. kamperów można tak zruschować , że szybko opuszczają mecz , wystarczy tylko zgrany team, przecież każdy z jako takim stażem o tym wie ;) więc nie ma co narzekać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak patrzylem na filmik dany wczesniej z tym calym No Scopem i strasznie wspolczuje konsolowcom - na pc nie ma takich kwiatkow, ze zrobi sie kropke na ekranie i mozna wymiatac. Bez scopa sniperki maja niewyobrazalny recoil, wrecz komiczny jak sie czasami patrzy gdyz kule wylatuja wykrzywione z lufy i lezac w pomieszczeniu trafia sie w sufit. A tu widze, ze na konsolach to stojac w miejscu mozna trafic typa na koncu planszy 0_o

 

Ja z Black Ops jestem zadowolony, lubie szybkie multi w trybie HC, bez zbednego czajenia sie i pier dolenia jak w Battlefieldzie. Lekka postac z MP5K, do tego szybszy i nieskonczony sprint i wybiegam z pomieszczenia, kosze ludzi, zmieniam bron na wystrzeliwany nozyk, kill, biegne, reload i kosze dalej. Prawie jak w Quake 3 Arena. Jezeli tylko singiel bedzie ciekawy i dluzszy niz w biednym MOH to bedzie git. Po multi wiem czego sie spodziewac i tu rewolucji nie bedzie, a customizacja jak dla mnie tylko na + - ktos bedzie chcial biegac kolorwym klaunem to jego sprawa, ja tam sie ciesze jak bede mogl z drugiego konca mapy zobaczyc takie biegajace las vegas z seledynowym kapeluszem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...