Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

pogralem dzis z 20 meczy z zywym przeciwnikiem...CUDO

jaki mi sie najfajniej gra? kombinowac...zmieniac strony, dryblowac, obserwowac boiski, wyzbyc sie schematow i przede wszystkim myslec :)

coraz przyjemniej sie gra

na - to kamera i tylko 2 druzyny z Europy...

 

 

thx...black_mamba :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Może to nienajlepszy temat, ale wśród fanów pesa najbardziej teraz oblegany. Chodzi mi o oficjalny kontroler Konami dedykowany Pro evo soccer do PS2. Kiedyś był taki do wygrania w Psx Extreme. Nie orientuje się ktoś czy można coś takiego jeszcze dostać, ew. z drugiej ręki, czy ktoś z Was takie cudo posiada?? Miał chłodzenie i był z miękkiego materiału, tu jest zdjęcie:

 

http://img37.imageshack.us/img37/1338/513ikacw6lsl500aa300.jpg

Edytowane przez kijek
Odnośnik do komentarza

Najlepszy PES EVER. Tak właśnie sobie wyobrażałem porządnego PESA. Podania rewelacja, drybling, wolność. Gra w obronie, nowe animacje. Wszystkiego trzeba sie uczyc na nowo. Długie piłki na dobieg są niesamowite - mozesz zagrac wszędzie. Gra co jakiś czas przytnie na sekunde tak ze zawodnika masz wogole w innym miejscu :( - co to ma byc! Odrazu widać jaką głębie ma ten pes, znów jest skillowy, amator to amator nie wygra z dobrym graczem, wogole widac to po stylu gry kto kim jest. Grałem wczoraj 10 meczów z kumplem najwyzszy wynik to 2:0. Widać rzemiosło piłkarskie wynik trzeba wywalczyć tutaj 3:0 to jest 3:0 odrobić jest naprawde ciężko. Wiekszość czasu walczyłem w srodku pola, akcji bramkowych mialem zaledwie kilka. Jestem poprostu zachwycony. Nic tylko czekac do 30 by sprawdzic czy u nas bedzie wlasnie tego dnia w Empiku czy Media M. Czekam na MLOnline bez lagów tak jak to bylo w becie i moge miec tylko tą gre :)

 

P.S - Trzymacie cos zeby huknąć z daleka? czy tylko strzał. Jak dokładnie sie robi różne triki wiem ze prawą gałką ale coś jeszcze sie trzyma? gałke sie naciska na boki, w gore czy kręci sie nią. Jak sie ustawia szybkie strategie by zmienic w "locie". Jesli chodzi o karne nie sa az tak tragiczne wpisz sobie w youtube pes 2010 penalty tutorial i wszystko masz objasnione jak strzelac. Karne to duza loteria :)

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Karne,gdyby nie kamera,byłby super - są poprawione względem 10 i można dłużej przytrzymać kierunek nie bojąc sie ,że sie przestrzeli(wyczucie - będzie mozna potrenowac na treningu w fullu,mnie cieszy,że nie ma żadnych popierdółkowatych pasków,które trzeba 10 razy napełniać lub celować niczym grając w jakąś zręcznościówke).

Ta kamera to nieporozumienie - nie widać nawet jak strzały lecą - czy wysoko czy nisko.

Triki ustawia sie w menu przedmeczowym w "feints" - aczkolwiek póki co jeszcze nie kumam tego systemu.

Z daleka tylko strzał.ale trzeba dosłownie musnąć przycisk,bo inaczej poleci w trybuny - wczoraj strzeliłem z 35 metrów z wolnego i z ok. 25 metrów z zza pola karnego :)

Najwyższy wynik póki co jak gram z kumplem to 2-1 :)

Aaaa - póki co według mnie cyborgi nie istnieją - przynajmniej w demie - Messi do każdego wysokiego obrońcy na pół klapsa jest,w ogóle można zapomnieć kompletnie o tym jak się grało w 2010,bo w 2011 nic się nie sprawdza i trzeba od nowa kombinować(rajdy skrzydłami nie istnieją,obrona w końcu nie jest z drewna).

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dokladnie! Karne podobaly mi sie juz w 2010 - przynajmniej sa jakies emocje, jest loteria, minimalnie przegniesz z sila lub kierunkiem i nie wpadnie :D a triki wykonuje sie z wcisnietym L2. Bomby z dystansu bez niczego, ja nawet puszczam kierunek, latwiej trafic bombe no i realistyczne to, bo przeciez walac z 25-30 metrow pilkarz rzadko kiedy mierzy w okienko :]

Edytowane przez ted360
Odnośnik do komentarza

Wolalbym,by tego typu zagrania zalezly glownie od moich umiejetnosci,paska sily,odpowiedniego timingu,wyczucia bo wkurza mnie loteria na ktora czesto nie mam wplywu.

 

Właśnie tak jest :o do tego dochodza jeszcze atrybuty pilkarza. To nie FIfa gdzie strzelisz zawsze jak sie nauczysz z danego miejsca.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Wolalbym,by tego typu zagrania zalezly glownie od moich umiejetnosci,paska sily,odpowiedniego timingu,wyczucia bo wkurza mnie loteria na ktora czesto nie mam wplywu.

 

Właśnie tak jest :o do tego dochodza jeszcze atrybuty pilkarza. To nie FIfa gdzie strzelisz zawsze jak sie nauczysz z danego miejsca.

W FIFA karne strzela sie bardzo trudno i w koncu nie czaje juz:

 

Dokladnie! Karne podobaly mi sie juz w 2010 - przynajmniej sa jakies emocje, jest loteria

Karne to duza loteria :)

To da sie je nauczyc, by zmniejszyc % nietrafionych strzalow, czy dochodzi do takich absurdow, ze czasami w 89 minucie lepiej faulowac w polu liczac, ze przeciez co 2gi nie wpada. Pytam, bo od czasow PES 6 nie posiwecalem w ogole czasu na nauke karnych w tej grze i tez do tej pory nie udalo mi sie strzelic zadnego.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Musialbym skopiowac Twoje wypowiedzi :)

Z racji, że nigdy nie gralem na PS3 (no, kilka razy u znajomych), to jeszcze nie jestem do konca przyzwyczajony do pada i klawiszologia mi sie myli. Mam jednak wrażenie, że te prostopadłe podania da rade przecinać z w miare dużą skutecznością, przy odpowiedniej reakcji w odpowiednim czasie. Konstruowanie akcji jak dla mnie super. Klepnąć można wtedy, kiedy zawodnicy są odpowiednio ustawieni względem siebie. Często trzeba zmieniać tempo akcji, zmienić strone. Super sprawą jest to, że gdy zawodnicy obracają się o 180 stopni nie robią tego w blyskawicznym tempie jak w FIFIe oraz potrzebują paru metrów na rozbieg i złapanie optymalnej szybkosci. Zwodów nie ogarniam, bo nawet ich nie ustawiałem. Gra 1 x 1 bardzo dobrze zrobiona, potrzebny jest odpowiedni timing aby skutecznie i bez faulu odebrać piłkę. W porównaniu do PESa 10 to niebo a ziemia. Messi juz nie bedzie biegal przez 90 minut po skrzydle jak po szynach. Po kilkunastu meczach bramkarze nie puscili jeszcze zadnego babola.

Jak narazie jestem mega pozytywnie zaskoczony. Każdy mecz to spora frajda, nie moge juz sie doczekać az TORPEDO MATIAZ zarządzi w Master Lidze Online ;D

Odnośnik do komentarza

ponawiam bo nie ogarniam tematu:

 

jak ustawic wybranemu zawodnikowi priorytet zachowania tj np jak czesto ma ruszac do ataku itp (odpowiednik dawnych strzałek )?

 

 

przeszukałem opcje ustawien i nie mówcie że nie mozna tego ustawic bo byłby to fail

Odnośnik do komentarza

jak ustawic wybranemu zawodnikowi priorytet zachowania tj np jak czesto ma ruszac do ataku itp (odpowiednik dawnych strzaek )?

 

strzałki sa zastapione przez player cards, do podejrzenia u zawodników w formation menu, i tak np Dani Alves mając aktywne Marauding będzie się podpinał do akcji ; aktywna karta jest do podejrzenia w player role (kwadrat na zawodniku w formation), czasem jak zmieni się komuś pozycje na boisku to karta się wyłącza ; opis kart jest w helpie (select w gameplan)

 

możesz też podbić player support w Team Style, ale to będzie dotyczyć całego teamu

Odnośnik do komentarza

no własnie te karty ale nie da sie ich kontrolować?????????????????? w 10 tez były i ustawiało się priorytet ataku

 

 

bo tym sposobem taki Pique (swoja droga nienawidze wiesnika, widzieliscie filmik jak opluł jakiegoś dziadka?) ma karte "atak runer" i tym sposobem środkowy stoper MUSI od czasu do czasu pobiec z akcją

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...