Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ide 30 Wrzesnia do Empiku i Media Markt moze bedzie, psxextreme ani ultima sami nie wiedza kiedy dokladnie premiera mowie wam ze za 2 piatki bedzie w sklepach !!!

No to szykuj się na cenę rzędu 239 zł - w Empiku na pewno tyle będzie kosztować, może w jako preorder za 209 zł. Podobnie było z NHL 11 - w MM 189 zł, a w Empiku 229,90 zł, a preorder 209,90 zł. NHL Zamówiłem w Empiku bo dostałem kartę prezentową na 50 zł, więc cena spadła do 159,90 zł. Obawiam się że w MM też będzie 239 zł - rok temu tyle kosztował tam PES 2010 na premierę.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

szkoda że premiera PESa u nas 8.10 a w niektórych krajach EU np Holandii mają 30.09...zamówiłbym z NL ale mają za(pipi)iście drogo (50ojro plus wysyłka), przez tydzień to ceny piłkarzy w Master League Online będą już wywindowane no ale trudno :whistling:

 

też wątpię żeby PES bł u nas w jakiejś okazyjnej cenie, mniej niż 179 na pewno nie będzie, liczę natomiast na EA bo ostatnią Fifencję łyknąłem z MM za bodajże 169.

 

od nast. tygodnia trzeba będzie przeglądać ulotki Tesco Saturna itp bo może się coś pojawić

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to EA zaniża cenę by mieć już określoną liczbę odbiorców a potem i tak oni kupią dodatki by się wyrównało <_<

tu chodzi o polityke polskiego dystrybutora czyli kreatywne ea polska i poebancy z cdp ( szacun dla ludzi odpowiedzialnych za wieska, hooj w dupe osobom odpow za dystrybucje)

Odnośnik do komentarza

oczywiscie, stamina jest kapitalnie rozwiązana

 

 

byle by tylko Seabass nie wziął za duzo narkotyków w tym roku i nie doprowadził do paradkoksu z poprzednich lat- czyli grając lige tytani pracy jak np Gerrard po 3 meczach nie mieli sił by kontynuowac ligowe zmagania.

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie: czy w becie można było grać online na jednej konsoli we dwójkę? Czyli 2vs1, czy tylko 1vs1? I jak to będzie w fullu :rolleyes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=GjKH7nhhPbQ

 

3:25 typ wspomina o 4vs4 online, nie wiadomo czy to będzie tylko 4vs4 czy wszystkie możliwe kombinacje na 8slotach, chciałbym żeby 2vs2 było możliwe bo 4vs4 to może być już chaos, bo nie grasz konkretnym ludkiem tylko 3 inne oosby przełączają się nonstop pomiędzy grajkami...no zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Chciałem zauwazyc ze jesli postawisz lewego pomocnika np na prawa str. spadaja jego statsy. :)

 

LOL... bez sens...Ronaldo czy Di Maria z powodzeniem pocinają na obydwu skrzydłach :]

 

Zresztą powiem to jeszcze raz LINK FEINTS jest boski po prostu :) Ustawienie na lewą i prawą stronę gałki elastico i jazda :) Choć tak naprawdę to zawodnicy zamiast elastico robią takie zamarkowanie,które jest po prostu świetne przy akcji 1 vs. 1 czy to z obrońcą czy bramkarzem :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

mam problem z odbiorem pilki. biegne obronca przy przeciwniku, naciskam X i nic sie nie dzieje. typ se przebiega obok i strzela bramke :| z jednej strony mi sie mega ta gra podoba, ale czasem mnie tak wkur.wia ze nie moge wytrzymac.

 

aha, jak zrobic takie szybkie odegranie? bo widze czasem ze leci pilka do zlatana, ten stoi tylem do bramki i od razu odgrywa szybko pilke. jak probuje to zrobic normalnie to wychodzi koslawie ;p

Odnośnik do komentarza

mam problem z odbiorem pilki. biegne obronca przy przeciwniku, naciskam X i nic sie nie dzieje. typ se przebiega obok i strzela bramke :| z jednej strony mi sie mega ta gra podoba, ale czasem mnie tak wkur.wia ze nie moge wytrzymac.

 

-> + X - odbiór piłki

<- + X - trzymanie się na dystans

Sam X już nic nie daje - znaczy gracz tylko trzyma dystans.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...