Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie znowu na odwrót , w czasie około 10 meczów , wszystkie stracone gole to jakieś głupoty w stylu, piłka odbija się od ręki, od jajec(!) i przyspiesza obok zdziwionego bramkarza. Natomiast jeżeli chodzi o strzelone gole ................ to jest tak samo(oprócz jednego gola z 35 metrów). Dlatego też podziękowałem tej grze. Może następnym razem :whistling:

Odnośnik do komentarza

u mnie kazdy strzelony gol wyglada inaczej, klepie czasem fajne akcje.

 

 

trace natomiast wszystkie w identyczny sposob. nie moge odebrac pilki w srodku pola, jakis xavi czy inny iniesta puszcza 20 metrowe podanie do zlatana, ktory od razu jest sam na sam i strzela brame. szlag mnie trafia, ale juz na top player jestem w stanie ograc barce xD

 

 

narazie tlumacze to sobie brakiem ogrania + roznica w statystykach miedzy obiema ekipami ;p

 

 

aha, statsy lahma to jakis dowci.p typ jest jednym z najlepszych (jesli nie najlepszym) lewych obroncow swiata, a ma statystyki do bolu przecietne. stamine powinien miec ok 95 (w ciagu ostatnich kilku sezonow nie opuscil chyba zadnego meczu) no i przede wszystkim szybkosc.

Odnośnik do komentarza

U mnie znowu na odwrót , w czasie około 10 meczów , wszystkie stracone gole to jakieś głupoty w stylu, piłka odbija się od ręki, od jajec(!) i przyspiesza obok zdziwionego bramkarza. Natomiast jeżeli chodzi o strzelone gole ................ to jest tak samo(oprócz jednego gola z 35 metrów). Dlatego też podziękowałem tej grze. Może następnym razem whistling.gif

 

to dziwne ja rozegrałem z 30 meczy i poza jednym uzasadninym samobóju nic nienormalnego nie stwierdziłem ,chyba przesadzasz albo wogule ściemniasz . Ja w tym roku wybieram pesa gra mi się super przyjemnie inaczej niż w spapranego poprzednika . żeby nie było w tamtym roku pogrywałem w fife .

Odnośnik do komentarza

No mi akurat pare podobnych bramek padlo i krew mnie zalwea, jak gram z kumplem, probuje wybic pilke, a np. moj obronca wali z calej pary w drugiego i pila laduje za kolnierzem bramkarza, ktory zamiast spokojnie ja zlapac po prostu na nia patrzy. AI bramkarzy od bety nie zostal zbytnio poprawiony - taka jest prawda.

Ader - piszesz po raz kolejny, jakbym nie gral w ta gre, gram, LF w ogole nie uzywam, dlatego pytam, a nie uzywam stwierdzen.

Odnośnik do komentarza

U mnie znowu na odwrót , w czasie około 10 meczów , wszystkie stracone gole to jakieś głupoty w stylu, piłka odbija się od ręki, od jajec(!) i przyspiesza obok zdziwionego bramkarza. Natomiast jeżeli chodzi o strzelone gole ................ to jest tak samo(oprócz jednego gola z 35 metrów). Dlatego też podziękowałem tej grze. Może następnym razem whistling.gif

 

to dziwne ja rozegrałem z 30 meczy i poza jednym uzasadninym samobóju nic nienormalnego nie stwierdziłem ,chyba przesadzasz albo wogule ściemniasz . Ja w tym roku wybieram pesa gra mi się super przyjemnie inaczej niż w spapranego poprzednika . żeby nie było w tamtym roku pogrywałem w fife .

 

 

Chętnie bym Ci nagrał kilkanaście takich akcji ale jakoś nie mam już ochoty tej gry odpalać, "wogulu".

Edytowane przez Wallerot
Odnośnik do komentarza

No mi akurat pare podobnych bramek padlo i krew mnie zalwea, jak gram z kumplem, probuje wybic pilke, a np. moj obronca wali z calej pary w drugiego i pila laduje za kolnierzem bramkarza, ktory zamiast spokojnie ja zlapac po prostu na nia patrzy. AI bramkarzy od bety nie zostal zbytnio poprawiony - taka jest prawda.

Ader - piszesz po raz kolejny, jakbym nie gral w ta gre, gram, LF w ogole nie uzywam, dlatego pytam, a nie uzywam stwierdzen.

No nie,Ty po filmiku stwierdziłeś,że kiwka się udaje.

Gratulacje.

Pytania nie zauważyłem w tamtym poście.

LF to bajka,jeśli się chce by od czasu do czasu sobie osłodzić akcję - zwykle tylko feinty wchodzą(balans ciała),a już jakieś drag-backi,ruletki i inne skomplikowane zwody są łatwo zatrzymywane przez kolegę :)

DLa tych co się motają we własnym polu karnym - widocznie za mocno się trzepiecie kiedy piłka jest w 11 - ja naprawdę nie mam takich sytuacji.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Żadne tam prawo - X i kierunek w stronę piłki.

Ja z odbieraniem piłki problemów nie mam.

 

dokładnie, to atakowanie piłki albo wycofywanie się to X +kierunek do bramki albo do piłki, bardzo często jakiś skos

 

Seabass ładnie zademonstrował :yes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q8UKthc_Kr4&feature=player_embedded#

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Generalnie fajnie się gra w to demko ale m. in przez kamerę nie czuję że mam kontrolę nad drużyną. Do tego przyzwyczajenia z Fify, powiedzcie co tu trzeba wcisnąć żeby zawodnik się wystawił? Bo za cholerę nie wiem, daje L1 jak w Fifie i nic. Odbiory też tak słabo wychodzą, w Fifie są że tak powiem konkretniejsze, a tu parokrotnie CPU ot tak sobie przebiegł obok mojego obrońcy.

Odnośnik do komentarza

Tutaj nie ma takiego przycisku - jak to w PESie, musisz podawac pile prostopadla czesto jak zawodnik jest jeszcze za Twoimi plecami. :teehee:

 

Fakt masz rację tutaj napastnicy i obrońcy nie są przez CPU idealnie ustawieni metr w metr. Trzeba kombinować, a nie grać klepa, klepa pod bramke i wykończenie z 5 metrów :teehee:

 

Edycja

 

http://www.prorevo.de/blog/2010/prorevo-stellt-euch-den-editor-in-pes2011-vor-video/

 

Gameplay PES 2011 Full:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8V4dksG5YYQ&feature=player_embedded

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...