Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

zagrałem w końcu w demo... jak dla mnie lipa.

 

Nie wiem jak można pisać że PES jest ładniejszy, przecież nowa FIFA pozostawia go daleko w tyle. Aliasing sprawia że oczy krwawią, niektóre mordy zawodników są słabo zrobione (o dziwo nawet Messi z okładki nie wygląda najlepiej) oświetlenie jest dobre ale daje wrażenie takiego nierealistycznego, nie czuje się też klimatu meczu. Dodali jakiś chu.jowy blur na powtórkach - nie wiem po co? Słabo o wygląda.

 

Animacja też mocno odstaje od Fify, dalej bieg wygląda dziwacznie, po faulach piłkarze chyba padają tylko na 2 sposoby.

 

Co do gameplaya to hmm miałem okazje ostatnio dłuzej pograć w PES 2009... i PES 2011 niewiele się różni. Oczywiście przyznaje że gra się ciekawej, mniej drewniano... ale to nadal nie jest poziom fify.

Odnośnik do komentarza

zagrałem w końcu w demo... jak dla mnie lipa.

 

Nie wiem jak można pisać że PES jest ładniejszy, przecież nowa FIFA pozostawia go daleko w tyle. Aliasing sprawia że oczy krwawią, niektóre mordy zawodników są słabo zrobione (o dziwo nawet Messi z okładki nie wygląda najlepiej) oświetlenie jest dobre ale daje wrażenie takiego nierealistycznego, nie czuje się też klimatu meczu. Dodali jakiś chu.jowy blur na powtórkach - nie wiem po co? Słabo o wygląda.

 

Animacja też mocno odstaje od Fify, dalej bieg wygląda dziwacznie, po faulach piłkarze chyba padają tylko na 2 sposoby.

 

Co do gameplaya to hmm miałem okazje ostatnio dłuzej pograć w PES 2009... i PES 2011 niewiele się różni. Oczywiście przyznaje że gra się ciekawej, mniej drewniano... ale to nadal nie jest poziom fify.

 

Dobra już wiemy, że FIFA jest super. Idź graj sobie. Życzę dużo zwycięstw.

 

2 pytania:

 

Potwierdzone, że będzie kamera medium wide? Jeszcze jakiś inny wide będzie np. stary?

Czy coś już wiadomo, że pełna wersja ma AA na konsolach (głównie chodzi mi o Ps3)?

 

Tak jest potwierdzone, że będzie kamera medium wide. Full wersja na PS3 trochę ładniejsza od dema.

Odnośnik do komentarza

lons- po prostu mu sie nie podoba, ma takie prawo, rozmawialismy o tym :rolleyes:

 

 

szukaliscie gry w sklepach? Przecież na bamk którys sprowadził

 

Podoba mu się FIFA to wiem. Akurat jego komentarz w ogóle mnie nie zdziwił. Często ludzie z którzy grają w Fifa wchodzą do tematu i piszą jak im się Pes nie podoba. A tak naprawdę zdanie tych Fifowców nam oblatuje. To norma u nich. Wygląda to bardzo klasycznie. Włazi gość zaczyna psioczyć na temat PES, a ja tylko patrze na jego sig i tu nagle pojawią się FIFA 10, WC 2010 i FIFA 11. Norma. Szkoda czasu...

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Powinniscie sobie zalozyc oddzielny temat, gdzie dyskutowac mogliby jedynie osoby, ktore w sygnaturce maja PES 2008, 2009, 2010, ktore w FIFE nigdy nie graly, badz graly jedynie na PC ! :thumbsup: To jest forum dyskusyjne, a nie kacik dla freakow.

Jak ktoś pisze,że PES2009 niewiele różni się od PES2011 to poważnie nie można go traktować, bo zdecydowanie nie wie o czym mówi,pewnie nawet nie grał tylko gdzieś poczytał i tyle.

Sorry,ale to już nie jest śmieszne.

 

Jak ktoś ma niemca,francuza czy szweda,wkleja dwa pliki do folderu z grą i może się cieszyć grą w pełni po angielsku.Na pes-patch jest komentarz i menu po angielsku.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Powinniscie sobie zalozyc oddzielny temat, gdzie dyskutowac mogliby jedynie osoby, ktore w sygnaturce maja PES 2008, 2009, 2010, ktore w FIFE nigdy nie graly, badz graly jedynie na PC ! :thumbsup: To jest forum dyskusyjne, a nie kacik dla freakow.

 

Problem polega na tym, że wiele ludzi wcale nie ma w sygnaturze Pes 2008/09/10, a wypowiada się bardzo pozytywnie o Pes 2011. Nie sugeruj w sprytny sposób jak masz to zresztą w zwyczaju, że osoby które grały w Pes 2008 i 2009 chwalą tylko Pes 2011. Wiesz nie wszyscy jak ty podchodzą do oceny gier w stylu: "Jak coś było kiepskie kiedyś czy na początku to skreślam to" Idealnie pasujesz do osoby, o której w wywiadzie mówił Jon Murphy: Wiele osób już myślało, że Pes umarł, że go już nie ma, a my pokażemy tym niedowiarkom, że jesteśmy i mamy się dobrze. Mało tego wracamy by pokazać, że znów robimy to co najlepsze, czyli symulację piłkarską.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Powinniscie sobie zalozyc oddzielny temat, gdzie dyskutowac mogliby jedynie osoby, ktore w sygnaturce maja PES 2008, 2009, 2010, ktore w FIFE nigdy nie graly, badz graly jedynie na PC ! :thumbsup: To jest forum dyskusyjne, a nie kacik dla freakow.

Jak ktoś ma niemca,francuza czy szweda,wkleja dwa pliki do folderu z grą i może się cieszyć grą w pełni po angielsku.Na pes-patch jest komentarz i menu po angielsku.

 

Pod warunkiem, że ten ktoś gra na PieCu :P

Odnośnik do komentarza

lons- po prostu mu sie nie podoba, ma takie prawo, rozmawialismy o tym :rolleyes:

 

 

szukaliscie gry w sklepach? Przecież na bamk którys sprowadził

 

Ale skąd miał sprowadzić? Chciałbyś grać w PESa po niemiecku/włosku/szwedzku? :>

 

 

to nie ma multi wersji, przynajmniej na ps3 (blu-ray robi swoje) ?

Odnośnik do komentarza

Zmieńmy temat.

 

Skoro Lech jest teraz lepszy od Juve i Man City to chyba zobaczymy go w PESie? Jak już mówiłem miały być wszystkie licencjonowane drużyny z LE i LM. WSZYSTKIE. WSZYSTKIE. WSZYSTKIE. Dalej nie wiem czy Kolejorza zobaczymy. Jak tak to bym PESa za tydzień kupił. A jak nie to niech się je.bią i ide do sądu żeby zdjęli z okładki logo LE skoro nie mają wszystkich drużyn z tej edycji ;/

Odnośnik do komentarza

Zmieńmy temat.

 

Skoro Lech jest teraz lepszy od Juve i Man City to chyba zobaczymy go w PESie? Jak już mówiłem miały być wszystkie licencjonowane drużyny z LE i LM. WSZYSTKIE. WSZYSTKIE. WSZYSTKIE. Dalej nie wiem czy Kolejorza zobaczymy. Jak tak to bym PESa za tydzień kupił. A jak nie to niech się je.bią i ide do sądu żeby zdjęli z okładki logo LE skoro nie mają wszystkich drużyn z tej edycji ;/

 

Nie musisz się tym przejmować bo problem licencji skończył się właśnie w PES. Teraz wszystkie nielicencjonowane drużyny wraz z herbami i logami lig będą do edytowania i do gry online. Powstające już Of'y( Patche) będą naszpikowane wszystkimi najważniejszymi drużynami w tym i Leszka.

 

Na dzień dzisiejszy wygląda to mniej więcej tak:

 

1. Cała liga angielska z logiem EPL

 

2. Cała liga hiszpańska z logiem ligi

 

3. Cała liga francuska z logiem

 

4. Cała liga włoska z logiem

 

5. Cała liga holenderska z logiem

 

6. Cała liga niemiecka z logiem

 

7. Opcjonalnie każda inna liga np : portugalska, szkocka lub 2 liga angielska itp

 

8. Do tego ponad 30 innych licencjonowanych zespołów i masa reprezentacji.

 

Doszło do kuriozalnej sytuacji, gdyż PES 2011 i FIFA 11 nie mają licencjonowanej Brazylii, tylko w PES możesz teraz wgrać patch i mieć oryginalne koszulki + grać na online a w FIFA nie.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

no wlasnie jak z tymi paczami? one dzialaja tylko offline tak? bo jak np. mam patch z liga niemiecka, a w grze nie ma borussi dortmund to nie pogram po sieci nimi prawda?

 

wiec ch.uj z takimi paczami

 

 

Patche będą działać online. Masz np ligę pod nazwą D2 z fake'owimi teamami. Wgrywasz patcha i masz już całą ligę z niemiecki drużynami. Herby, logo ligi etc. Mało tego wgrywasz chantsy np borussi plus masz opcje wgrania patcha by komentator wymieniał nazwiska wszystkich twoich wyedytowanych zawodników, drużyn oraz stadionów.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...