Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście nie miałem problemu z kupnem Pes'a, w piątek była premiera, ja grę miałem już w czwartek. Oczywiście złożyłem preordera w sklepie PSX EXTREME i odebrałem ją osobiście dzień przed premierą:) 

 

Co do gry online, mam łącze 7mb i nie mam żadnych problemów. Wiadomo, niekiedy są lagi, ale to tylko "niekiedy" i raczej mało uciążliwe. 

 

Składy są w cholere nieaktualne, ale mam nadzieję, że dobrze to nadrobią patchem w następnym tygodniu. 

 

Panowie (i Panie) polecam wszystkim nowego Pesa!! Naprawdę warto!

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nie miałem problemu z kupnem Pes'a, w piątek była premiera, ja grę miałem już w czwartek. Oczywiście złożyłem preordera w sklepie PSX EXTREME i odebrałem ją osobiście dzień przed premierą:) 

 

Co do gry online, mam łącze 7mb i nie mam żadnych problemów. Wiadomo, niekiedy są lagi, ale to tylko "niekiedy" i raczej mało uciążliwe. 

 

Składy są w cholere nieaktualne, ale mam nadzieję, że dobrze to nadrobią patchem w następnym tygodniu. 

 

Panowie (i Panie) polecam wszystkim nowego Pesa!! Naprawdę warto!

 

Patch jest we wtorek, moze ktos opisac dokladnie caly proces Competition od poczatku do konca ? Matinx :D ? jak jest napisana godz 21 30 np to kiedy trzeba zaczac duzo wczesniej ? jakto wyglada? jesli zacnziesz o 18 np to o 21 30 masz powiadomienie ze sie zaczyna czy jak ? pomozcie nigdy nie udalo mi sie nawet zaczac turnieju

Odnośnik do komentarza

jak masz napisane, ze competition zaczyna się o 16;30, to musisz zaczac spamowac JOINa pare sekund przed wybiciem podanej godziny. Wszystkie sloty zajmowane sa w przeciagu kilku sekund, wiec jak o 16;31 bedziesz chcial dolaczyc, to mozesz zapomniec, ze CI sie uda ;) od 16;30 do 17;30/45 trwa runa eliminacyjna. Potem 16 najlepszych gra dalej a reszta odpada. Jeszcze mi sie nie udalo przejsc aliminacji, bo cos mi sie zdaje ze sporo osob oszukuje ;<

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

No to ładnie. Jasne, że można sobie to zmienić, ale coś takiego w ogóle nie powinno mieć miejsca. Rozumiem jakieś słabe drużyny z nieaktualnymi składami, ale bez przesady.

Premiery w Polsce jeszcze nie było oficjalnej,a generalnie DLC z aktualnymi składami wychodzi raptem 12 dni po premierze światowej,a 4 po UK,więc wydaje mi się,że to nie jest taki problem.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...