Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

kup sześciu najtańszych graczy w całym MLO, po jakieś 8 tysięcy ojro są nawet. później sprzedawaj graczy i na początek masz nawet sporą sumkę. jak najczęściej bierz udział w Competition.

 

najmniej możesz miec w składzie 16 zawodników, ja polecam miec 17, a 6 najtańszych na ławie.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Nie no MLO jest najzaje.bistszym trybem EVER !! :)

Link Feints - polecam ustawiać po 1 zwodzie tylko,ja mam 4 różne tylko ustawione, po jednym na kierunek - PIĘKNIE dobrane i czasem ładnie można się pobawić :)

Jeśli naprawili bug z kasą MLO - to super,teraz tylko reset by się przydał....ale z drugiej strony fajnie jest jechać noobów ,którzy w prostacki sposób dorobili się gwiazd :)

Odnośnik do komentarza

nie załamuj się. z początku tylko dwa mecze mi wyszły, później było już gorzej. dzisiaj koło południa przegrałem 7:1 :ninja: . teraz miałem passę 7 zwycięstw :thumbsup: powolutku się uczę, ale jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim wszystko ogarnę.

 

link feints też mam po jedny ustawione. podaj ktoś linka do jakiegoś samouczka do zwodów bez użycia R1.

Odnośnik do komentarza

nie załamuj się. z początku tylko dwa mecze mi wyszły, później było już gorzej. dzisiaj koło południa przegrałem 7:1 :ninja: . teraz miałem passę 7 zwycięstw :thumbsup: powolutku się uczę, ale jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim wszystko ogarnę.

 

link feints też mam po jedny ustawione. podaj ktoś linka do jakiegoś samouczka do zwodów bez użycia R1.

 

Hehe,dwa mecze teraz przegrywałem 1-0 do 70 minuty z jakimiś gościami dywizje wyżej ode mnie i szybkie dwa gole ukróciły ich radość.

Kurde ludzie mają już pełne składy niemal,gdzie grają Klose,Forlany i Ozile :(

Czy tylko ja tak mam,że im więcej meczy mam na koncie,tym więcej kasy wpływa za wygrane?

Zaczynałem od 50 tysi ojro,a teraz już po 100 za mecz :)

Odnośnik do komentarza

Kurcze za disca jest 0:3.. Trochę ostro. Czekam na te 6 MB bo głupio przegrywać mecze przez lagi. Mecze z Milanem są cholernie trudne - urywający się Ronaldinho, nawet przy podwojonym kryciu to przesada. Nie wspomnę o Ibra, czy Robinho. Ta trójca daje w dupe. 2:3, 3:2, 3:1 bo cholernie ciężkiej przeprawie. We wszystkich meczach prowadziłem 2:0. Milanem grają na 3/4 maksymalnie podania, a (pipi)nięcie Ronaldinho wchodzi jak w masło. Nie do upilnowania przy takich lagach.. FUCK!

Odnośnik do komentarza

Kurcze za disca jest 0:3.. Trochę ostro. Czekam na te 6 MB bo głupio przegrywać mecze przez lagi. Mecze z Milanem są cholernie trudne - urywający się Ronaldinho, nawet przy podwojonym kryciu to przesada. Nie wspomnę o Ibra, czy Robinho. Ta trójca daje w dupe. 2:3, 3:2, 3:1 bo cholernie ciężkiej przeprawie. We wszystkich meczach prowadziłem 2:0. Milanem grają na 3/4 maksymalnie podania, a (pipi)nięcie Ronaldinho wchodzi jak w masło. Nie do upilnowania przy takich lagach.. FUCK!

Bo Milan najlepszy jest :whistling: Ja na razie odpuszczam MLO i wskakuję w offline'ową wersję, coby Milanem zgarnąć wszystko, co jest do wygrania. Co prawda po 10 kolejkach mam 11pkt straty do Interu, ale nic to. Z meczu na mecz gram coraz lepiej, a wkrótce derby :diablo: Uwielbiam tę grę, choć czasem wkurza zachowanie obrońców, którzy w niektórych sytuacjach zbyt wolno reagują, przez co tracę sporo goli. Trzeba opanować grę bez X'a i wciskać wyłącznie w odpowiednim momencie, ale to chyba dobrze. Aha i zagrałem z kumplem-weteranem serii, który kompletnie nie wiedział co się dzieje. I właśnie tak to powinno wyglądać - gra ma zmuszać do nauki nowego systemu, którego opanowanie daje mnóstwo satysfakcji :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw jak będą się kształtowały ceny w MLO po kilku miesiącach. Jeżeli cena zawodnika rośnie proporcjonalnie do tego ilu graczy kupiło go do swojej drużyny oraz jak często wybiega w na boisko, to zakładając, że liczba uczestników MLO będzie rosła (dziś jest ok. 100.000?), za 1-2 miesiące będzie pewnie z 0,5 -1 mln (tylko w PSN) to ceny graczy powinny poszybować w górę. W trailerze był chyba przykład Messiego, gdzie pokazano jego cenę od 100 mln eur rosnącą do 100 kilku. Ciekawe jak to rozwiążą, bo jeżeli tak będzie to ci, którzy już kupili dobrych zawodników będą uprzywilejowani.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, a tak z innej beczki - co sądzicie o muzyce w PES? :) Jeden z lepszych kawałków When I Grow Up - Fever Rav http://www.youtube.com/watch?v=CD-8iEWCQ_0

 

Ten kawałek brzmi jak The Knife. Kilka razy nie zdążyłem zobaczyć kto to wykonuje i brzmiało jak The Knife. Tu próbka świetnego, klimatycznego kawałka:

http://www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk

 

Inne kawałki też dają radę. Generalnie bardzo zróżnicowana playlista, znowu muszę to powiedzieć najlepsza w historii :)))

 

Sprawdziłem, to jest wokalistka The Knife :)

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza

Przez neta nie grałem jeszcze. Master Ligi też nie ruszyłem. Próbuje wygrać teraz Czempions Lik. Później się chyba za Cope Libertadores zabiore. Muszę się najpierw nauczyć grać zanim zaczne online. A co oni z karnymi zrobili to ja nie wiem. Na 5 karnych strzeliłem 0. Nawet w środek po ziemi nie potrafie trafić :ninja:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...