Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

może być pod klapą metalową, zbiorniki muszą być jednak zawsze zamknięte (ich dekli nie otwieramy), gdyż mamy obowiązek hermetyzacji - opary benzyn i olejów mogą wydobywać się jedynie przez maszty (takie wysokie słupy na stacjach) zakończone odpowiednimi zaworami.

 

wlew tez hermetyczny następuje grawitacyjnie przez przyłączenie węża do stanowiska spustowego. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja przeczuwam, że będzie srogi mayhem w którego wplącze się przy okazji trzecia frakcja. jeśli straszny scenariusz trzymania governora przy życiu się ziści to zapewne będą musieli połączyć siły. przynajmniej mam taką nadzieję. oby było dużo chaosu i ktoś a najlepiej kilku ktosiów dostało przy okazji kulkę w potylicę.

Odnośnik do komentarza

jeśli musisz pytać to nie mamy o czym rozmawiać

no wybacz.

Nie płakałem za

Herszelem

poniewaz ten juz dawno powinien zakonczyc zywota aby rozruszać te towarzystwo

No i jak zwykle z

gubernatora

zrobili nieudacznika, ktory mimo posiadania wszystkich asów jak zwykle dal się wydymać...

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że serial w lutym pójdzie w dobrym kierunku, bo ten sezon IMO najsłabszy, mimo zachęcającego początku. Rozwiązania zastosowane w ostatnim odcinku w końcu pozwolą ruszyć zdecydowanie fabularnie, szczególnie, że 

 

drzewo w postaci Herszela i brak dziecka już w tym nie będą przeszkadzać. Jestem ciekaw nowej miejscówki, a Gubernator to chyba najbardziej nudno-irytująca postać, i w końcu nie trzeba będzie oglądać jego gęby.

 

Edytowane przez Rafael0089
Odnośnik do komentarza

Zwieńczenie ogromem głupot sezonu z największa ilością głupot, niespójności i absurdów. A tak dwa wcześniejsze odcinki dawały nadzieję na zwyżkę formy, były dobre a tu teraz taki kaszalot.

 

Najlepsza scena : dziewczynki z pistoletami. 

 

To już jest serialowy CoD ( oczywiście znany i oblegany w grze tryb zombie ) xD

 

Edit : Dobrze , że ten cały Sprite czy jak mu tam, nie jest psychofanem tego serialu bo już bym skończył ze stoma minusikami.

Edytowane przez Sibian
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

W pełni się zgadzam z tk, świetny odcinek i bardzo emocjonalny.

 

Motyw ze

smiercia dzieci (szczegolnie Judith)

mocny, Chociaz dla mnie najsmutniejsze bylo pozegnanie

Hershela

, no ale tego spodziewac sie mozna bylo juz od jakiegos czasu :confused:.

 

PS. mam nadzieje ze pojawi sie jeszcze

ta laseczka z kucykami co wymiekla podczas strzelaniny

bo byla calkiem przyjemna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...