Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Podobała mi się ta zupełnie naturalna rozmowa na sam koniec.

 

 

 

- Potrzebujemy DUŻO BRONI I AMUNICJI, słyszałaś może zupełnie przypadkiem w swojej podróży o takim miejscu, gdzie jest DUŻO BRONI I AMUNICJI?

*długa pauza*

- Nie, absolutnie nie natknęłam się na takie miejsce.

 

 

 

Dramat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Milan ma rację, najgorszy odcinek ever

 

i ta dziołcha też nieźle się wypasła w tych postakopalitycznych makdonaldach 

 

Podobała mi się ta zupełnie naturalna rozmowa na sam koniec.

 

Najbardziej naturalna kwestia to była jak powiedziała tej amazonce Azjatce, że lubi biegać. Dialogi chyba były pisane przed słoniową ciążą i tysiącem bigmaków wcześniej

Odnośnik do komentarza

Ja to w ogóle miałem ostry mindfuck przy tym odcinku, bo co to w ogóle za grube babsko? Murzyna z dredami jeszcze jeszcze kojarzyłem, ale czemu oni wylądowali na jakiejś wyspie, czy ki czort? Później okazało się, że to nie wyspa, a nadbrzeże, chyba.  :pawel: W każdym razie epizod cienki jak sik węża. Aktorka grająca Tarę zaciążyła i urodziła, dlatego wygląda jak wygląda. 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Aktorka, która grała nic nieznaczącą postać, która miała z jedną kwestię w przeszłości (kilka sezonów temu) zaciążyła i wygląda jak (pipi) - ktoś wpada na pomysł "zróbmy o niej nic nieznaczący, nic niewnoszący odcinek". 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Wojna kończy się

gadką Ricka do Negana. Kontekst wypowiedzi to coś w stylu "Razem odbudujemy ten świat! Uwierz w siebie, chłopie". Negan, który do najinteligentniejszych nie należy,namyślał się nad odpowiedzią. W tym czasie Rysiek podciął mu lekko gardło, a Negan złamał mu nogę, i upadł z nieprzytomności. Rick nie zabija Negana, tylko wysyła go do pierdla w Aleksandrii. Tymczasem Dwight podnosi z ziemi Lucynę, i "przejmuje stery" po Neganie. Mówi zbawcom jacy są oni źli a Rick dobry. Od tego czasu Rychu i zbawcy żyją w zgodzie.

Edytowane przez Solderowy123
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

To zakonczenie jak w jakims zbuntowanym aniele xD

 

 

 

 

Obejrzalem odcinek i potwierdzam - jest tragedia.

 

 

 

Nie pamietam dobrze postaci Tary ale wydaje sie jakby stracila wszystkie umiejetnosci aktorskie XD. Ona zawsze byla taka gimba? Wbiega do osady, wszyscy do niej strzelaja bez namyslu, a potem ''ehh, tylko zartowala, I AM COOL'' no facepalm za facepalmem XD. Ta murzynka sie do niech przyczepila i bardzo to razilo jak na sile chciala ja uratowac i ochornic. Oczywiscie cale community wszystkich zabija i nikogo nie dopuszcza do siebie ale dla naszej bohaterki z duzym cycem zrobili wyjatek i nawet wyslali dwie babki z nia na zwiady XD. Oczywiscie nikt tam nie umie strzelac i wszystkie kule leca w kszaki. Juz chyba by sie lepiej skonczylo jakby wladowali pani z nadwaga kulke miedzy oczy i akcja przeniosla by sie do innej ekipy.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...