Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie zdziwiłem dziś, reszta w spoilerze

 

 

 

nie pamiętałem detali poprzedniego odcinka więc jak zobaczyłem "bande metali na złomowisku" (wszyscy z dułimi włosami ubrani na czarno) to sie zdziwilem, jak zobaczyłem ksiundza to było "ahh no tak klecha gdzieś tam w nocy wyjechał ostatnio, pewnie go złapali"

 

no dobra złapali kleche, rick go znalazł mamy nową grupe - nie znam ich, nazywam ich "złomiarze" bo mieszkają na złomowisku - mam tylko pytanko - czy to ma jakiś związek z komiskem? była tam taka ekipa?

czy to tylko jakaś randomowa grupa mięsa armatniego do zwerbowania do walki z neganem?

 

 

 

tyle z zaskoczeń, odcinek mało może obrotny ale pare ciekawych spraw sie zdarzyło

głównie chodzi mi o

 

 

deryla który sie spotkał z carol - ich wzajemne uczucia przewijają sie od dawna i uważam że jest to całkiem ciekawa para. i prawodpodobnie wcześniej czy później pojawi sie sytuacja gdy jedno z nich będzie zagrożone lub gorzej, a drugie zacznie siać rozpierdol konkretny, wolał bym żeby oboje mieli sie dobrze, ale obawiam sie że serial zmierza do tego by jedna z tych dwóch silnych postaci zrobiła demolke po uszczerbku na drugiej postaci z tej pary...

hm

coś tak czuje niestety

 

 

 

 

a jeszcze jedno co do "złomiarzy"

 

 

takie bojowe wykorzystanie zombiaków - ponadziewanie ich kolcami i wypuszczenie w strone wroga - mogło by być bardzo ciekawą i mocno skuteczną taktyką. w końcu grupa negana używa zombiaków jako "żywego muru" i otacza swoją miejscówke masą zombiaków na łańcuchach itp, żeby każdy atakujący musiał sie najpierw przedrzeć przez ściane mięsa. może właśnie ci złomiarze wprowadzą dodatkową broń do walki z neganem i wypuszczą na niego stado pancerno kolczastych zombiaków - to tylko moja wyobraźnia i zgadywanka, ale mogło by to wyjść ciekawie gdyby tak zrobili

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odcinek beznadziejny, nudny i bezplciowy. Nowa grupa meh, walka z zombiadkiem na złomowisku meh, konflikt między zbawicielami a świtą króla mocno naciągany. Chyba jednak nie doczekamy się all out war w tym sezonie bo tępo jest slamazarne.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Mieszane uczucia mam po ostatnim odcinku.

 

 

 

Znowu ogromna nuda ale Negan i akcja z piecem troche rozruszaly ten odcinek. Jestem ciekawy czy jajoglowy podporzadkowal sie wlasnie ze strachu czy raczej wlasnie takiego miejsca poszukiwal - jak nie patrzec to jest powazany i wreszcie jest kims ''waznym''. U Ricka byl raczej nikim, ani nie umial walczyc ani za bardzo nie korzystanu z jego pomyslow czy innych wynalazkow. Oczywiscie Negan nie ma problemow z zastapywaniem swoich ulubiencow wiec ciekawe ile ta sielanka potrwa.

 

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Poprzednie 2 odcinki były tragiczne ze słabymi momentami, ale ten najnowszy już bardzo okej.

Coraz bardziej się utwierdzam w tym, że na te 'fillerowe' epizody oni mają chyba inną ekipę od realizacji i reżyserów.

Ten z poniedziałku dużo lepiej nakręcony, zmontowany, nawet McCreary'emu się bardziej chciało podkreślić klimat muzyką.

Negan i jego maniery mi się chyba nigdy nie znudzą.

Odnośnik do komentarza

Bo z walking dead to jest taki problem, że człowiek to ogląda co tydzień i wyobraża sobie jaki ten serial by był dobry, gdyby nie był taki zły.

 

W tym sezonie to najlepiej się ogląda wszystko co nie dzieje się w Aleksandrii. Rick i ekipa są dla mnie już tacy nudni, że dobrze się bawię tylko na odcinkach, w których ich nie ma. No oprócz tego z Tarą czy jak ma na imię ta grubaska co była u tych amazonek, które zupełnie przypadkiem miały wielki arsenał, a teraz nasi bohaterowie usilnie potrzebują dużej ilości broni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wlasnie ogladam 10. odcinek i nie chce mi sie sprawdzac kto to rezyserowal, ale odcinek jest zrealizowany w stylu filmow z lat 80, te kadry, te dialogi, zblizenia na twarze, jakbym ogladal jakies post-apo z lat 80, do tego ogladam na glosnikach z laptopa wiec dzwiek tez jest nienajlepszy, wiec juz w ogole feeling i immersja

Odnośnik do komentarza

No muszę przyznać, że ten cgi jeleń to było małe mistrzostwo.

ciekawe czy go robili na teraflopach z ps4 amator, pro czy ps5, a może scorpio xbox one two. Dzisiaj kilka niezbyt interesujących postaci, Lesba, Gej i Ksiundz, byli w dzień dobry tvn i powiedzieli tyle ciekawych rzeczy, że można by obdzielić ze dwa sezony... czyli de facto nie powiedzieli nic ciekawego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...