Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko Negan i Rosita "ratowali" ten odcinek. Jak się okazało, ona ma największe jaja w Aleksandrii. Dobra była scena jak Negan mówił, że zrobił Carlowi spaghetti, a Rick patrzy na swojego dzieciaka z miną "O ku. rwa jaki znowu sprawdzian?". A końcówkę pozostawię bez komentarza, bo była taka żałosna, i przełączyłem tv zanim się skończyła.

Ogólnie takie 6/10.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Ludzie tu szydzili z Negana, że słabiak i chucherko w porównaniu z komiksem a tymczasem gość

bejzbolem zatrzymuje wystrzał naboju pistoletu z 5 metrów a jednym cięciem noża powoduje, że wypadają od razu wszystkie flaki Spencera

:cool::lapka:

 

Finał połowy sezonu okej.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Nadrobiłem ostatnie odcinki, i powiem krótko: serialowy Negan jest wkur.wiający. Nie wiem, czy scenarzyści stworzyli takiego "koksa", czy aktor jest do bani. Ogólnie to pierwszy raz oglądałem ten serial przewijając połowę odcinka.

Negan to jedyna postać warta uwagi. Mam nadzieję, że wszystkich Ricków wyrżnie, bo są mi obojętni.

  :/   ??

Odnośnik do komentarza

Łojezu jakie to durne. Oni nie chcą tego Negana zabić.

 

 

przeciez ta rosita mogla podejsc na 0,5m do negana i strzelic w glowe

 

 

 

wszyscy maja beke z the fate of the furious a glupote tymczasem ten serial jest 155x glupszy od wszystkiego innego

 

poziom sharknado

Edytowane przez _S_
Odnośnik do komentarza

Odcinek dobry. Mnie teraz ciekawi, kto pociagnie za sznurki w odpowiednim momencie, kiedy ten nadejdzie? Daryl pojedzie po nim lusesita i Maggie na koniec? Na odwrot? Szkoda, by bylo tracic kuli na niego. Lepiej pobawic sie w zemste uprowadzajac i torturujac ;) jak jest w komiksie?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Lusesita? :dynia:

 

Jak chcesz wiedzieć to w komiksie Negan

żyje po dzień dzisiejszy i pomaga grupie Ricka walczyć z Whisperersami a wcześniej za popełnione czyny siedział w celi jakieś 2 lata

 

Czyli zamieniają sie miejscami xD - mnie to nie satysfakcjonuje. Nie, za kitajca i terrorke. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...