Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

najlepsze jest to że gdzieś w poprzednich sezonach chowali się za murami w strachu przed walkerami a teraz sobie łażą ot tak solo albo robią pikniki 

 

I jeszcze sobie poyślałem że skoro niby tak daleko się zapuszczają w poszukiwaniu broni i jedzenia to czy nie mogą po prostu spier.dolić? Przecież Nygus nie ma we władaniu całych stanów tylko jakiś teren i dziwne też że nie ma innego zagrożenia ponad Negana

 

 

 

co do samego odcinka to beka że oreo w dwójkę wycinają dziesiątki zombii, plus targają broń i jedzenie do tych melept ze złomowiska i a tym wciąż mało. Jak oni poza tymi swoim zmulonym zje.bami nie mają kompletnuie nic do zaoferowania XD 

 

Rysiu powinien wyciągnąć wnioski z walki z panzerwalker i zrobić armię takich. Bardziej opłacalne niż interesy z muntantami ze złomowiska.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sezon 4 był zły ? Nie pamiętam :P no ogólnie to ja tam neutralnie do tej sytuacji jestem nastawiony ale rzeczywiście w internetach sieje się w(pipi) jesli chodzi o Ricka I Michonne :P

Źle się wyraziłem, sorki. Czwarty mi się bardzo podobał, potem było coraz gorzej i teraz mamy słaby siódmy. O, w ten sposób.

 

No Złomiarze porażka a tę ich liderkę bym po ryju bił kłódką w skarpetce.

Odnośnik do komentarza

The woman 2011

 

Był sobie z nią słaby horror offspring na podstawie scenariusza Ketchuma (dziewczyna z sąsiedztwa) z kiepską reżyserią,gdzie grała głowną rolę matki kanibalki, 2 lata później McKee wyreżyserował sequel, poszło mu znacznie lepiej, bo nie dość że film jest ok, to do tego spotkał na swojej drodze geniusza Seana Spillane'a który zrobił mu najlepszy, najbardziej klilmatyczny i rocknroll ost w historii horrorów, swoimi własnymi recoma. Ostatecznie wyszedł całkiem głeboki horror,  z genialną muzyką, poyebanym tatuskiem, fajną córką, sexy nauczycielką, w(pipi)iającą mamuską, zboczonym syneczkiem, który zginął gdzies tam  ze średnią oceną 5-6. Obiektywnie to pasztet, dla mnie perełka.


 

 

najlepsze jest to że gdzieś w poprzednich sezonach chowali się za murami w strachu przed walkerami a teraz sobie łażą ot tak solo albo robią pikniki 

 

I jeszcze sobie poyślałem że skoro niby tak daleko się zapuszczają w poszukiwaniu broni i jedzenia to czy nie mogą po prostu spier.dolić? Przecież Nygus nie ma we władaniu całych stanów tylko jakiś teren i dziwne też że nie ma innego zagrożenia ponad Negana

 

 

 

co do samego odcinka to beka że oreo w dwójkę wycinają dziesiątki zombii, plus targają broń i jedzenie do tych melept ze złomowiska i a tym wciąż mało. Jak oni poza tymi swoim zmulonym zje.bami nie mają kompletnuie nic do zaoferowania XD 

 

Rysiu powinien wyciągnąć wnioski z walki z panzerwalker i zrobić armię takich. Bardziej opłacalne niż interesy z muntantami ze złomowiska.

 

 

 

 

Ucieczka wyglądałaby pewnie jak  mad max 2 ;]

Ulice pewnie są obserwowane, trzeba by  narażać dzieciaki, staruchów, do tego byli by  w punkcie wyjscia tam gdzie w 1 sezonie, camper,  geby do nakarmienia, i zombiaki, plus bandy wokół ktore raczej nie zaprosza na angielska herbatke.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Boze jaki nudny byl ten odcinek.

 

 

Negan taki badass, wszystkich rozstawia po katach, a co do czego to kazdy moze dostac sie do jego bazy i jeszcze sciagnac ze snajpy z budynku na przeciwko xd. Nie wiem co sa za ulungi w innych obozach ze jeszcze nikt na to nie wpadl.

 

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Boze jaki nudny byl ten odcinek.

 

 

Negan taki badass, wszystkich rozstawia po katach, a co do czego to kazdy moze dostac sie do jego bazy i jeszcze sciagnac ze snajpy z budynku na przeciwko xd. Nie wiem co sa za ulungi w innych obozach ze jeszcze nikt na to nie wpadl.

 

 

 

 

te wszystkie obozy to są oddalone od siebie 10 min piechotą - Darryl 'gdzie sacha i ta druga?' 5min później już jest na miejscu xd

 

W ogóle zero jakiego przejęcia zombiakami, jakby już w ogóle nie były jakimkolwiek zagrożeniem. Teraz tylko kręcenie się w kółko między 4 miejscówkami.

 

 

Z tą snajpą to masz rację ale z drugiej strony oni wszyscy są Neganem, więc jak odstrzelisz oryginalnego to ktoś zajmie jego miejsce.

 

Maggy w ciązy chyba od 15odc i zero brzuszka xd

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Boze jaki nudny byl ten odcinek.

 

 

Negan taki badass, wszystkich rozstawia po katach, a co do czego to kazdy moze dostac sie do jego bazy i jeszcze sciagnac ze snajpy z budynku na przeciwko xd. Nie wiem co sa za ulungi w innych obozach ze jeszcze nikt na to nie wpadl.

 

 

 

 

 

te wszystkie obozy to są oddalone od siebie 10 min piechotą - Darryl 'gdzie sacha i ta druga?' 5min później już jest na miejscu xd

 

W ogóle zero jakiego przejęcia zombiakami, jakby już w ogóle nie były jakimkolwiek zagrożeniem. Teraz tylko kręcenie się w kółko między 4 miejscówkami.

 

 

Z tą snajpą to masz rację ale z drugiej strony oni wszyscy są Neganem, więc jak odstrzelisz oryginalnego to ktoś zajmie jego miejsce.

 

Maggy w ciązy chyba od 15odc i zero brzuszka xd

 

 

Skąd pewność, że Deryl jest na końcu? Bardziej pasuje Dwight, przydupas Negana co dostał zelazkiem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...