Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już coś tam wspominają o szybszym wprowadzeniu do serialu grupy

Whisperersów

, ale raczej to nie ma związku ze spadającą oglądalnością.

Chyba nie muszę przypominać mnóstwa seriali, które miały bardzo niską, wręcz tragiczną oglądalność a i tak jeszcze ciągnęły po 2-3 sezony mimo tego.

A ten duży spadek jest trochę sztuczny, bo tak naprawdę ogrom ludzi czekałaby zobaczyć kogo ubije Negan.

Finał 6 sezonu widziało o 3 miliony mniej widzów.

Odnośnik do komentarza

Jak na walking dead to ten odcinek całkiem w porządku. W porównaniu z ostatnim tygodniem to w ogóle jest bajka. Negan to najlepsze co się przydarzyło temu serialowi od dłuższego czasu.

 

No i wow, można było poprowadzić kilka wątków na raz, a nie skupiać się tylko na jednej postaci. Szok.

Odnośnik do komentarza

Mnie ten serial już wynudził. Zmuszam sie do oglądania, ale i tak zamiast sie skupić na odcinku, to odpalam forumka na telefonie. A potem nie wiem o co chodzi. No, ale przy poprzednich sezonach było ciekawie, trochę znudziły mnie te zombiaki (swoją drogą, w tym sezonie jakos ich mało).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak Negan wypada w komiksach, ale to co oglądam w serialu jest żenujące. Ta postać jest żałosna, jak na kogoś, kto ma wywoływać poczucie grozy i zaszczucia wśród innych. Jest monotonny, podkłada praktycznie łeb każdemu pod spluwę, celowo ich prowokuje, a z jakiegoś powodu każdy boi się pociągnąć za spust czy palnąć go przez łeb, nawet będąc na skraju załamania nerwowego, i nieraz widząc, że wszyscy wokół trzęsą portkami w jego obecności i pewnie nie mieliby nic przeciwko, gdyby zniknął. Ale nie, robią z niego wielkiego przywódce i dyktatora, który podporządkowuje sobie ludzi nic o nich nie wiedząc. Karl pojechał go zabić narażając własne życie, a skończył jako przydupas. W dodatku aktor przybiera tylko dwie postawy, z czego obie sprawiają wrażenie osoby nadrabiającej pewne kompleksy.

 

Może w komiksach wyglądało to inaczej, może w zamyśle twórcy chcieli pokazać co innego, ale na chwilę obecną nijak im to wychodzi i osobiście nie mogę już patrzeć na ten uśmieszek.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nie wiem, jak Negan wypada w komiksach, ale to co oglądam w serialu jest żenujące. Ta postać jest żałosna, jak na kogoś, kto ma wywoływać poczucie grozy i zaszczucia wśród innych. Jest monotonny, podkłada praktycznie łeb każdemu pod spluwę, celowo ich prowokuje, a z jakiegoś powodu każdy boi się pociągnąć za spust czy palnąć go przez łeb, nawet będąc na skraju załamania nerwowego, i nieraz widząc, że wszyscy wokół trzęsą portkami w jego obecności i pewnie nie mieliby nic przeciwko, gdyby zniknął. Ale nie, robią z niego wielkiego przywódce i dyktatora, który podporządkowuje sobie ludzi nic o nich nie wiedząc. Karl pojechał go zabić narażając własne życie, a skończył jako przydupas. W dodatku aktor przybiera tylko dwie postawy, z czego obie sprawiają wrażenie osoby nadrabiającej pewne kompleksy.

 

Może w komiksach wyglądało to inaczej, może w zamyśle twórcy chcieli pokazać co innego, ale na chwilę obecną nijak im to wychodzi i osobiście nie mogę już patrzeć na ten uśmieszek.

 

 

KgrdFs9.png

Odnośnik do komentarza

większość sie zachwyca neganem, ja jakoś go nie pokochałem, wybija sie co prawda powyżej większości innych aktorów (przynajmniej zazwyczaj) ale jednak zachwytu u mnie nie powoduje, zwłaszcza jak caly czas robi to samo.  na początku to robilo wieksze wrażenie

 

a teraz (nie)dobry tatuś negan łazi i straszy ludzi śmieszkując sobie przy tym

 

może dlatego że negan mnie nie podnieca, a cała reszta jest daremna w (pipi) to w ogole nie czekam na nowe odcinki ostatnio :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...