Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Faka napisał:

Ten 10 sezon to ile ma odcinków, 15 czy 18? Internety mówią, że 18, a na Netflix dali tylko 15 odcinków?? Półtora roczna przerwa od tego serialu dobrze zrobiła i obejrzałem przez 2 dni cały 9 sezon, a za niedługo biorę się za 10.

 

Najpierw wyszło 15 odcinków 10 sezonu. I to masz na Netflix.

 

Ostatniego 16-tego odcinka nie zrobiono bo wtedy zaczął się koronapierdolec. 16 odcinek dokręcono później i on skończył sezon.

 

Jednak podjęto decyzje o dokręceniu jeszczze 6-ciu odcinków do sezonu 10-tego więc ostatecznie ten sezon ma trwać 22 odcinki (te ostatnia szóstka właśnie jest emitowana). 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

TWD tez porzuciłem/przerwałem po sezonie 8. Kiedyś na kazdy sezon czekałem jak dziecko na świetego Mikołaja ale po ósmym i kilku żenujących akcjach przestałem. Mam plan wrócić po finałowym 11 sezonie i wszystkie 3 obejrzeć na raz. 
 

Z kolei fear zapowiadał się spoko ale w trzecim sezonie była taka żenada ze wyjebala poza skale. Ale nadrobię - zombie zawsze na propsie.

Gdzie oglądacie? Amazon?

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak.

Wszystkie sezony FTWD oglądało mi się bardzo dobrze. Czwarty zmienił trochę klimat i wyszło świetnie. 

Niestety 5 od połowy jest po prostu słaby imho.

Za to prawie wszyscy w internetach są zgodni, że 6 wraca do top formy.

Dlatego się nie mogę doczekać aż go zacznę oglądać. 

Odnośnik do komentarza

No, ja tak nie odczuwam tego, jak ludziska na forum krytykują kol3jne sezony twd. Oglądam z innym nastawieniem: co tam u moich znajomych słychać i z reguły cieszą mnie te pseudoegzystencjalne rozkminy, czy ostre akcje babci. Czasem całkowicie irracjonalne zdawało by się nawet zachowania, ale ale...

Świat po apokalipsie to i inny sposób myślenia. Nastawiony w 100 procentach na przetrwanie. Dość spojrzeć na forum w temat covidowy, co tam się wyprawia, w nie ma jeszcze nawet zalążka apokalipsy. Przykładowo w jednym z odcinków ftwd jakaś kobieta atakuje głównych bohaterów. Celuje z broni, nie wiadomo czy chce zabić. Ci robią pewien myk i zyskują przewagę. Ona odchodzi, a za moment wpada w konkretne tarapaty, jest w sytuacji bez wyjścia z uwagi na szwędaczy i konkretne miejsce - pułapkę.

Co robią postacie pierwszoplanowe? Oczywiście ją ratują. Ryzykując przy tym życie. Ale dostrzegają zapewne korzyść z tego, że ta do nich dołączy i okaże się mega przydatna.

Bo tak będzie. 

Dlatego nie rażą mnie większe, czy mniejsze bzdurki scenariuszowe i dobrze się bawię oglądając. Po tylu latach oglądania mam wrażenie, że Daryl jest moim szwagrem ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

A ogląda ktoś "The Walking Dead: World Beyond"?

Jak jeszcze #nikt nie zaczął, to mocno nie polecam. Jakieś pseudofilozoficzne rozkminy czarnych, ograniczonych umysłowo  nastolatek z zombiakami z uniwersum twd w tle.

2 i pół odcinka przebrnąłem, ale odpuszczam. Przełknąłem głupotki z fear twd, lubię samo twd, ale tutaj jest bardzo źle. Bardzo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...