Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Oby serial TLOU od HBO siadł to będzie fajna alternatywa, bo mimo wszystko lubię ten klimat zombie.

 

Spoiler

Wielu się cieszy po odejściu Ricka w 9 sezonie i podobno uważają, że serial złapał wiatr w żagle. Może coś w tym być, ale moim zdaniem brakuje wyrazistych postaci. Jest Negan, Daryl i to tyle w sumie. Za dużo odejść/śmierci ważnych postaci było w tym serialu na przestrzeni lat, ciężko komuś to ciągnąć. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Koś jeszcze ogląda? Wow. Dla osób, które obejrzą wszystkie odcinki ze spinofami powinien być jakiś achievement i nagroda, tak z milion dolarów

 

 

albo przynajmniej specjalna ranga na forum

 

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie wciągnąlem ostatni ep na HBO Go. Mhem, mje, mmm, miije...no taki se.

Spoiler

Poleciało kilka głów, pojawiła się jedna stara, masa zombiaków na ekranie, trochę mięcha rozrywanego na strzępy, jakaś dziwna organizacja militarna na końcu wyskoczyła.

 

No tak ok,ale bez fajerwerków i bitej śmietany. Całe szczęście HBO ma multum seriali, które chcę nadrobić (ostatnio The Sopranos) bo wyczekiwanie na finał byłoby istną męką.

 

Ciekaw jestem dlaczego w końcu

Spoiler

nie ubili Carol. No chyba już wystarczy tej pani, przez którą tyle ludu poszło w zaświaty.

 

No nic. Oby padły jakieś wyjaśnienia bo jeśli walną finale a'la Lost to chyba mnie czarny luj srzeli.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Yap napisał:

Ciekaw jestem dlaczego w końcu

  Ukryj zawartość

nie ubili Carol. No chyba już wystarczy tej pani, przez którą tyle ludu poszło w zaświaty.

 

No nic. Oby padły jakieś wyjaśnienia bo jeśli walną finale a'la Lost to chyba mnie czarny luj srzeli.

 

Spoiler

No bo będzie miała swojego spinoffa z Darylem :yao:

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Nadrobiłem cały 10 sezon i ogólnie mi się podobało. Całościowo na bank lepiej niż sezon poprzedni, ale finał trochę rozczarowujący rozmachem.

Odnośnie Carol no to rzeczywiście już mogliby ją sobie darować. Chyba tylko jedna scena była z nią ok 

Spoiler

jak Negan przyniósł głowę Alfy :D

 

A ci co

Spoiler

na końcu wyskoczyli to kto?

Można oczekiwać czegoś fajnego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...