Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

2x02

 

W HD to się nadaję do ogladania :sorcerer:

 

A tak serio, jest lepiej. Nudy nudami, ale o dialogi tu chodzi przecież. Rozbieżność się robi coraz większa, ale jeśli na razie wychodzi to powoli na dobre to czemu nie.

 

Niechaj będzie.

 

lukas1988 - Walking Dead / Żywe Trupy. Jest nawet do kupienia w naszym kraju ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Scuff - tytuł moim zdaniem perfekcyjnie przetłumaczony ;). Można to było bardziej ślamazarnie przetłumaczyć jako "Chodząca śmierć" czy coś gorszego, ale polskie tłumaczenie idealnie pasuje :). Kto czytał ten wie. Ogółem jest dobrze moim zdaniem, dialogi są najważniejsze, wiadomo, komiks stoi na bardzo dobrym poziomie. U nas jest podział na tomy, amerykańce mają chaptery. Taka różnica. Tom to chyba ~6 chapterów. Jakoś tak. Jeżeli chodziło Ci o tłumaczenie komiksu oczywiście :)

 

Cheers

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No teraz da sie to ogladac. Jezeli rzeczywiscie to pierwszy odcinek napisany przez nowa ekipe to jest jeszcze nadzieja na zjadliwosc dla tego serialu. Wprawdzie bylo pare glupotek, ale poza tym jestem nawet zadowolony.

 

Tylko ta typiara z prison brejka znowu w(pipi)ia swoim turbo-dretwym aktorstwem.

Odnośnik do komentarza

No troche jednak bylo. Z takich nieoczywistych to obie akcje jak ktos zmierza w kierunku farmy. Widzimy ladne ujecie drutu kolczastego a dalej pole no i biegna sobie chlopaki, Rick, Shane i mlody. Ale spoko, w koncu mogli go przelozyc czy cos. Ale pozniej mamy ujecie jak typiara na koniu tez napieprza ta sama droga (brama wejsciowa jest po prawej co bylo pokazane - otwarta w dodatku). Nastepne ujecie - bach, jest juz za ogrodzeniem. No, albo ten kon potrafi skakac z dwiema osobami w siodle, albo ktos tu ma widzow za debili.

Akcja z lesnym stealth-zombiakiem tez glupia.

 

Najbardziej mnie boli tego, ze brak w tym serialu jakiegokolwiek elementu grozy (no, moze byl w pierwszym odcinku). Napiecie owszem, ale nigdy to nie jest napiecie-napiecie jezeli czujecie o co mi chodzi. W Shaun of the Dead jak Pegg wraca pijany i jest akcja z zombiakiem na drodze. Niby nic, ale jednak skuteczne granie na odpowiednich, powiedzmy "horrorowatych", emocjach.

 

Cieszy mnie, ze, narazie niesmialo, ale staraja sie pokazac relacje Rick-Shane bo jak narazie to oni byli kumplami tylko dlatego, ze tak nam scenarzysci mowili. Troche jak Anakin i Obi-wan z nowej trylogii. Mam nadzieje, ze rozwina to jeszcze zanim dojdzie do oczywistej konkluzji watku.

Odnośnik do komentarza

w komiksie byl fajny motyw z "zawartoscia" stodoly na tej farmie, niestety go pomineli

 

Może wrzucić ktoś w spoilera info o tym, co było w tej stodole?

 

Ogląda się to nieźle, ale szczurek ma racje - sceny są okrutnie pocięte i przeplatają się jak w teledysku Lady Gagi. Komiks jest długi, warto przeczytać jeżeli jest się fanem zombiaków?

Odnośnik do komentarza

podejrzewam, że dziewczynka będzie w stodole hershella razem ze

zmarłymi członkami jego rodziny

. pasowałoby to do zapowiedzi kirkmana, że za tydzień zobaczymy najobrzydliwszy odcinek z dotychczasowych.

 

psyko: jakbyś był prawdziwym fanem to już dawno być przeczytał i ze zniecierpliwieniem oczekiwał na numer #91.

 

sorewicz, zagalopowałem się ;)

Edytowane przez tk___tk
spoilery ziom
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...