Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Serial super, w sumie od dawna czekałem na coś w miare realistycznego o zombie apokalipsie ;)

 

Z rzeczy które w(pipi)iają ( po obejrzeniu sezonu nr 1 ) :

- żona szeryfa -

zdzira najpierw puszcza sie z jego przyjacielem a jak szeryf wraca to nagle zabrania mu w ogóle sie odzywać do siebie i jeszcze pretensje ma że koleś nie jest w stanie sie odkochać w 3 sekundy

 

- brakuje troche powodu dla którego armia i policja miałyby sobie nie poradzić z zombie . U Brooksa zombie mogły być zlikwidowane tylko strzałem w głowe i był to głowny czynnik tego ze były tak groźne . A tu zombie mozna rozwalic w sumie jednym strzałem z shotguna a mamy obraz apokalipsy totalnej z setkami martwych żołnierzy i porzuconym cieżkim sprzetem .

- troche za mądre zombie jak na moj gust - wspinanie sie po ogrodzeniu, proby otwierania drzwi, wywalanie szyb kamieniem -___-

Odnośnik do komentarza

czy tylko ja mam takie przeczucie, że zamierzają z marle'a zrobić governora? tak sobie pomyślałem, że mogą to lekko sugerować sceną kiedy deryl odcina ucho zombiakowi, który w majakach przybrał postać jego brata. no i ma na pieńku z rickiem więc wszystko pasowałoby jak ulał.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Ciekawa koncepcja i nie zdziwiłbym się, ale szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nad tym co będzie w tym serialu, bo jak widzimy brnie swoją ścieżką (Danny Trejo powinien grać Governora :D). Chociaż Governor w komiksie miał obie dłonie na początku. Hym... fajnie by było, podoba mi się ten pomysł. Zobaczymy.

 

Z innej beczki, interesował się ktoś książką, która jest już w naszym języku? "Narodziny Gubernatora".

Odnośnik do komentarza

Nikt nie ma za zle Andrei co zrobila i kazdy ja pociesza.

 

WHAT THE FUCK PEOPLE

 

Akcja z Darylem troche naciagana, ogolnie nie podobalo mi sie, ze nagle w jednym odcinku okazuje sie, ze ma brother issues i odrazu je rozwiazuje... O wiele lepiej by bylo gdyby to jednak sie dzialo przez pare odcinkow.

 

Chociaz, znajac juz zdolnosci scenarzystow TWD, moze jednak rzeczywiscie lepiej wyszlo...

 

Najlepszy odcinek w tym sezonie jak narazie. Jak (pipi) ludzkie wsrod (pipi) psiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...