Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A co mnie obchodza porownania do innych seriali? Material zrodlowy maja swietny, pierwszy sezon to byl taki hit and miss, niektore rzeczy wyszly, inne nie za bardzo. Tutaj odrazu startuja utaplani w jakims gownie. Pierwsze piec minut, Rick gada przez krotkofalowke "Stay off the roads". Co widzimy pozniej? Jada droga, oczywiscie. I to nie jakas boczna, oh nie (pipi)ac to. Jedziem autostrada panie. Hmm duzo rozbitych samochodow? Cholera, czemu nie? Jedziemy prosto.

 

Nawet nie chce mi sie reszty debilizmow przytaczac. Straszne co robia temu serialowi.

Odnośnik do komentarza

HOLY COCK

 

Oglądalność 1 epa 2 sezonu:

 

7,3 mln

 

 

To rekord w historii kablówek jeśli chodzi o target 18-49.

 

 

jak tak patrzę na ten serial, to myślę, że większość ogląda z ciekawości jak bardzo można spierdolić taki materiał źródłowy jak komiks, niby kablówka, robią z tego serial pg-13

Odnośnik do komentarza

No a jak jest w komiksie? Bo nie mam porównania.

 

 

 

W komiksie nie ma w ogole tej bzdurnej akcji na autostradzie.

 

Roz(pipi)alo mnie jak pozniej chodzac miedzy samochodami sie uciszali, ze trzeba ciszej mowic blabla. Szkoda, ze nie pomysleli ze jeden z nich jedzie (pipi)anym czoperem ktorego dzwiek na kilometr spokojnie sie ciagnie.

 

"Stado" zombiakow to tez niezly debilizm. Widac, ze scenarzysci sobie pomagaja jak chca. Teraz zawsze gdy bedzie bezpiecznie z dupy moze wyjsc takie stadko i bedzie SUPER ZOMBIE ZABAWA ELO.

 

ehh

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie trochę za dużo tych

monologów

, ale końcówka niezła była. Już czekam na następny.

 

Odnośnie tego. Tak powinno być, tak jak komiks jest nastawiony na psychikę bohaterów wobec kataklizmu (dialogi itd itp), a zombie są tylko otoczką, tłem, tak samo powinno być w serialu. To akurat jest jak najbardziej ok.

 

 

 

"Stado" zombiakow to tez niezly debilizm. Widac, ze scenarzysci sobie pomagaja jak chca. Teraz zawsze gdy bedzie bezpiecznie z dupy moze wyjsc takie stadko i bedzie SUPER ZOMBIE ZABAWA ELO.

 

ehh

 

A do tego zombie wchodzące do RV, zombie kładące się na ziemi, zombie wstające z ziemi, zombie wstające po upadku, zombie siedzące i wstające z ławek...

 

Ok, klimat jest, nieścisłość z komiksem JEST i nie wychodzi to na dobre (co innego Dexter z książkami), zwalone akcje z zombiakami, które jak na "zombie" są i tak nierealne w cholerę, a co dopiero w porównaniu z komiksem. Masakra. Od momentu, gdy weszli do kościoła jakoś klimat się zmienił i kiczem mi zaleciało. Coś, moim zdaniem, słabo.

 

Żałuję, że przeczytałem komiks przed drugim sezonem... nie, nie... żałuję, że przeczytałem komiks dopiero po pierwszym sezonie.

 

Dla fanów zombie i komiksu... Kiepścizna :confused:

Edytowane przez CezaQ
Odnośnik do komentarza

A do tego zombie wchodzące do RV, zombie kładące się na ziemi, zombie wstające z ziemi, zombie wstające po upadku, zombie siedzące i wstające z ławek...

 

to, ze sie tam polozyl to tak mi sie nie rzucilo w oczy. Wiesz co mnie w(pipi)ilo? Jak dziewczynka uciekla z drugiej strony i zombiak nie poczolgal sie za nia tylko... sie cofnal i wtedy wstal. NO (pipi)A MAC. To juz przesada z ta inteligencja chyba.

Odnośnik do komentarza

to, ze sie tam polozyl to tak mi sie nie rzucilo w oczy. Wiesz co mnie w(pipi)ilo? Jak dziewczynka uciekla z drugiej strony i zombiak nie poczolgal sie za nia tylko... sie cofnal i wtedy wstal. NO (pipi) MAC. To juz przesada z ta inteligencja chyba.

 

True that django, napisałem też "zombie wstające z ziemi". O to mi właśnie chodziło. Masakra :/.

Odnośnik do komentarza

A do tego zombie wchodzące do RV, zombie kładące się na ziemi, zombie wstające z ziemi, zombie wstające po upadku, zombie siedzące i wstające z ławek...

 

Ok, klimat jest, nieścisłość z komiksem JEST i nie wychodzi to na dobre (co innego Dexter z książkami), zwalone akcje z zombiakami, które jak na "zombie" są i tak nierealne w cholerę [...]

 

 

Aha, czyli jak rozumiem miałeś już przyjemność obcowania z zombie i wiesz doskonale jak one naprawdę się zachowują? :)

 

Przesadzacie Panowie.

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli jak rozumiem miałeś już przyjemność obcowania z zombie i wiesz doskonale jak one naprawdę się zachowują? :)

 

Przesadzacie Panowie.

 

Wiedziałem, że ktoś się w ten sposób czepi. Jesteście niestety przewidywalni. Ale cóż:

 

"które jak na "zombie" są i tak nierealne w cholerę [...]"

 

Zauważ jak napisałem zombie. Miałem tu na myśli ~uniwersum/świat po apokalipsie zombie~, coś w ten deseń, a w temacie się orientuje ("Zombie Survival", "Wojna Z" itp.)

 

I CHOLERA JASNA, ja pisałem przecież o odniesieniu serialu względem komiksu, czyż nie? Po co było Ci to czepienie się? Żebym musiał tłumaczyć tym, którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem?

 

Never mind.

 

Tak jak django napisałeś, można skończyć ten temat, ale to był żaden argument, a nie dobry.

 

Jeśli serial się rozkręci (zapowiedź 2x02 jest ciekawa) i jeśli dojdzie fabularnie do akcji, które są oryginalnie w komiksie to możecie się tylko cieszyć, że Was świetne widowisko czeka.

 

Zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli jak rozumiem miałeś już przyjemność obcowania z zombie i wiesz doskonale jak one naprawdę się zachowują? :)

 

Przesadzacie Panowie.

 

Wiedziałem, że ktoś się w ten sposób czepi. Jesteście niestety przewidywalni. Ale cóż:

 

"które jak na "zombie" są i tak nierealne w cholerę [...]"

 

Zauważ jak napisałem zombie. Miałem tu na myśli ~uniwersum/świat po apokalipsie zombie~, coś w ten deseń, a w temacie się orientuje ("Zombie Survival", "Wojna Z" itp.)

 

I CHOLERA JASNA, ja pisałem przecież o odniesieniu serialu względem komiksu, czyż nie? Po co było Ci to czepienie się? Żebym musiał tłumaczyć tym, którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem?

 

Never mind.

 

Tak jak django napisałeś, można skończyć ten temat, ale to był żaden argument, a nie dobry.

 

Jeśli serial się rozkręci (zapowiedź 2x02 jest ciekawa) i jeśli dojdzie fabularnie do akcji, które są oryginalnie w komiksie to możecie się tylko cieszyć, że Was świetne widowisko czeka.

 

Zobaczymy

 

A ja wiedziałem, że napiszesz, że ktoś się czepi i że poleci argument czytania ze zrozumieniem, jesteśmy mistrzami dedukcji, pjona!

 

Jeżeli ja wiem, że coś jest na podstawie ksiązki/komiksu/czegokolwiek innego, to nie szukam na siłę nawiązań do oryginału wytykając pierdoły w stylu "A do tego zombie wchodzące do RV, zombie kładące się na ziemi, zombie wstające z ziemi, zombie wstające po upadku, zombie siedzące i wstające z ławek...". Rzeczywiście świat się skończył, bo zombie w tym serialu pokazuje możliwości wykorzystania swoich rąk i nóg. Przecież one wyrywały sobie rękami (!!!) kawałki mięsa z leżących na drodze zwłok, masakra! I jeszcze do tego klęczały!

 

Co to za przyjemność oglądać dokładnie to samo co było wcześniej na papierze?

Odnośnik do komentarza
Co to za przyjemność oglądać dokładnie to samo co było wcześniej na papierze?

Jeżeli ktoś nie czytał wcześniej komiksu (zakładam, że takich nie brakuje)? Zaryzykuję stwierdzenie, że duża. W przypadku WD materiał źródłowy jest świetny, wystarczy się go trzymać i serial okaże się sukcesem - tym bardziej nie rozumiem więc po co scenarzyści na siłę pakują te wszystkie zmiany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś nie czytał wcześniej komiksu (zakładam, że takich nie brakuje)? Zaryzykuję stwierdzenie, że duża. W przypadku WD materiał źródłowy jest świetny, wystarczy się go trzymać i serial okaże się sukcesem - tym bardziej nie rozumiem więc po co scenarzyści na siłę pakują te wszystkie zmiany.

 

Nawet nic nie muszę dodawać. Dokładnie to chciałem napisać tylko innymi słowami :). Do tego Kirkman (twórca komiksu) udzielający się przy tworzeniu serialu, a nie wiedzieć czemu takie akcje się dzieją i nieścisłości. Pierwszy sezon mnie przekonał do komiksu i na prawdę nie chciałbym, by drugi stoczył serial. Przekonamy się z czasem.

 

Trolling is a art Kriseh.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy sezon. e01 pozwolił mieć nadzieję, że to będzie dobre. Niestety z odcinka na odcinek było coraz gorzej. Pierwszy raz tak mam, że wkurzają mnie wszystkie postacie. Bez wyjątków. Irytują mnie ich gęby. Jak już ktoś tu wspomniał - gangsta meksykany xD, paintowy wybuch. Nudne sceny itd. Gorsz do grosza...

 

 

Nie czytałem komiksu, ale poszukam jak tak polecacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...