Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że sprzedając jedynkę DLC się nie zmarnuje. Awsum! Szacun MM.

 

IMO dopiero teraz LBP pokazuje swój prawdziwy potencjał i staje się miejscem twórczych popisów. Już jedynka i gracze zaskakiwali, ale co będzie się działo po premierze tej części to masakra. Dla mnie musthave.

 

Muzyka jak zwykle kładzie na łopatki.

 

Niech z premierą się nie śpieszą. Tegoroczna zima będzie gorąca, niech ta gra będzie miała więcej wolnej przestrzeni i zdobędzie zasłużone zainteresowanie. Ta gra ma wielki potencjał.

 

Wsparcie dla Move. Na 100%

 

EDIT: O kurde ta zima będzie jeszcze gorętsza.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Oby wywalili trophy za serduszkowanie, robienie leveli, oby w levelach multi nie było możliwości zdobycia żadnego trophy. Wtedy levele będą robili ci co tak naprawdę chcą, nie będzie 990 gówien i 10 perełek do których trzeba się dokopać.

 

Oczywiście system wyszukiwania też mogli by jakoś ulepszyć.

 

A trailer super no i ta muzyka.

Odnośnik do komentarza

Oby wywalili trophy za serduszkowanie, robienie leveli, oby w levelach multi nie było możliwości zdobycia żadnego trophy.

 

Tak niech wywalą te pucharki, ponieważ psuły zabawę, ale niech lepiej zrobią jakieś trophy w multi. Byleby były mądrze pomyślane i nie dawały co niektórym natchnienia do robienia poziomów typowo pod osiągnięcia.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Jest i pierwszy trailer!!!

Wow, brak słów! Zrobić fpsa lub bijatykę? Sądzę, że nie będzie żadnego problemu. Ten kreator poziomów zapowiada się niesamowicie. Już przy pierwszej części ludzie tworzyli prawdziwe perełki, a teraz, z takimi MOŻLIWOŚCIAMI!

 

A platform for games!

 

PS. Fajna muzyka w trailerze.

Odnośnik do komentarza

do mnie E3 już mogło się nie odbywać bo prócz gier które pewnie zmasakrują graficznie (np Killzone3) nic tam nie pobije tego co dzisiaj zapowiedziało MM.

 

Jako wielki fan LBP jestem wręcz w szoku,że jednak plotki się potwierdziły...to co będzie można stworzyć dzięki tej grze jest niewiarygodne...klony Skidmarks, MicroMachines, Dune2, C&C, Galaga, Ikaruga, Arkanoid, Super Puzzle Figher, Zeldy itp.

 

Do tego dzięki możliwości łączenia etapów będzie można tworzyć całe gry których przejście będzie nam zajmować kilkanaście godzin...NIEWIARYGODNE

Odnośnik do komentarza

Pierwsze potwierdzenia o LBP2 nie wywołały u mnie jakiejś większej radości z sequela czy nawet większej ciekawości,(choć LBP bardzo mi się podobał)bo pomyślałem na co dwójka jak jest DLC i są miliony plansz do pobrania z sieci??

Po obejrzeniu trailera uważam że zgrzeszyłem tą myślą-"po co LBP2 ?"

Brak słów MM to GENIUSZE,gra zapowiada się rewelacyjnie!!! Arkanoid,wyścigi a'la Micro Machines,ulepszone i ciekawsze sterowanie maszynami,czy innymi przedmiotami,zapewne również edytor pozwoli tworzyć cudowne perełki.

Można się domyślić że na trailerze nie mamy nawet mniejszej połowy nowych atrakcji które czekają nas w grze :thumbsup:

 

SONY ma najlepsze i najbardziej utalentowane studia deweloperskie na świecie!!!!!! :potter:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jak dojedzie sterowanie move to już totalna miazga :D nie mogę się doczekać.

 

Dokładnie! myśląc o LBP2 zapomniałem o Move,powinien zostać sprzedawany razem z LBP,chyba gra najbardziej wykorzysta możliwości Move,a na pewno będzie największy fun z tą grą i kontrolerami ruchowymi :yes:

Ja na 100% kupie move dla tej gry (albo odwrotnie :good: )

Odnośnik do komentarza

Trailer zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Wyścigi wyglądają jak micro machines, a sackboty są śliczne jak cała reszta(wyścig szczurów niszczy! :D).

Aha kampania dla jednego gracza ma być dłuższa czyli kolejny plus. Ogólnie to teraz widać, że Sony wykupując MM zrobiło niesamowicie dobry krok - ci goście są genialni.

dwa gify z trailera

rlw2l0.gif

34ynwa8.gif

 

A i ciekawe jak wykorzystają move w LBP2. Zapewne w edytorze Move może być bardzo pomocny, ale sam gameplay? Jak to będzie wyglądało ? Jeśli okaże się, że świetnie, to nie pozostanie nic innego jak kupić różdżkę dla LBP2.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jak dojedzie sterowanie move to już totalna miazga :D nie mogę się doczekać.

 

Dokładnie! myśląc o LBP2 zapomniałem o Move,powinien zostać sprzedawany razem z LBP,chyba gra najbardziej wykorzysta możliwości Move,a na pewno będzie największy fun z tą grą i kontrolerami ruchowymi :yes:

Ja na 100% kupie move dla tej gry (albo odwrotnie :good: )

 

Ja bym się tak na sterowanie movem nie napalał. Bo jak pisze na VG247 w tym newsie sterowanie Movem nie będzie pełne(cokolwiek to oznacza) podczas premiery gry. W sumie ja ciągle nie mogę sobie wyobrazić sterowanie sackboyem przez mova. Takie nieporęczne ;) .

 

P.S. A jak to ma być coś takiego jak na tym filmiku powyżej, to jednak zostanę przy tradycyjnym sterowaniu.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

No naprawdę, spójrz w górę zamiast sobie wyobrażać.

 

edit: właściwie to dobrze, że support na początku będzie ograniczony. Pod warunkiem oczywiście, że przez to ograniczenie mam rozumieć, że wykorzystanie pełnego potencjału gry nie będzie wymagało kupienia Move.

 

Tutaj jest strona, warto zajrzeć - http://www.littlebigplanet.com/en-gb/2/

 

"With two million creations out there, and millions more to come, it?s important that you?re able to find the experience you?re looking for. We?ve expanded Share to enhance your ability to discover exactly what you want to find.

 

We?ve given the searching system a total overhaul, and we?ve added Activity Streams so you can follow your friends and hearted creators to see what they?e getting up to, helping you unearth all the top notch playable nuggets that are popping into existence all around you.

 

A new web portal will give every single LBP creation its own home on the web, with a page for every creator and every level. Browse creations online to find fab levels, add them to your queue to play later on, check photos, comments, leader-boards, create and share playlists, and easily promote your levels and games wherever you might hang out online.

 

I smell a revolution."

 

No czyli fajnie. A już w ogóle super, że będzie patent wybrania sobie jakiegoś levelu na www i dodanie go do "kolejki" lub "playlisty", którą później będzie można odpalić w grze. To jest chyba idealne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...