Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

wiecie... chialbym stworzyc jakis fajny level z wykorzystaniem znikajacej sciany, a za chol.ere nie wiem, jak to zrobic.

moze ktorys z was mi doradzi?

chodzi o czasowe znikniecie danego obiektu i pojawienie sie go ponownie, po jakims czasie.

plz...

dobra, poradzilem sobie uzywajac emiter'a, piona :music:

 

ok, mam juz prawie ukonczony level z tym, ze check-pionty nie chca mi dzialac :wallbash:

np. jak zginiemy to odradzamy sie gdziekolwiek, nie ma zadnej kolejnosci (staralem sie je ustawic z roznymi typami czujnikow, ale na prozno), poprostu po wejsciu w level wszystkie check-pointy sie pala naraz :nea:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Ludzie takie dzieła tworzą a ja najprostszego poziomu nie potrafię/nie chcę zrobić w LBP2 :o

 

PS. Jak ktoś nie wie to można sobie te poziomy dodać do kolejki poprzez stronę lbp.me. Ja tak zrobiłem i przy uruchomieniu LBP2 będą już na mnie czekać :D

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Może i masa, ale np. mi 70000 wydaje się i tak mocno przebitą liczbą. Pożądnie zaprojektowanych i do tego ładnie wykonanych jest garstka.

0,01% z 7 baniek to nie jest 70000 ;)

 

 

 

tylko 700

 

 

BTW: jak ogram ex'y z iXa musze spiąć poślady i skończyć dwójeczkę i pewnie nie obędzie się bez platynki bo gra jest mega :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Czy w LBP 2 kukielka rusza sie tak samo bezwladnie jak w jedynce ? Pierwsza czesc mam, ale raczej nie gram bo odrzucilo mnie wlasnie sterowanie. Sackboyem beznadziejnie sie steruje, do tego to skakanie jakby byl na ksiezycu, czesto zdaza sie tak ze problem stanowi nie skomplikowany level, ale dostanie sie gdzies przez utrudnione kierowanie postacia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

osoby ktore maja juz dawno platyny wciaz wysylaja zaproszenia o 50 zagran L4L - nie wiem o co z tym chodzi, ale ostatnio gralem w naprawde swietny poziom jako 1 i mysle ze te 50 zagran wpadnie w kilka dni bo sam bylem pod wrazeniem poziomu, takze i bez tych zaproszen mu wpadnie na bank.

 

Slupek - jakby co to jestem availabe ;) i podziel sie infem, jak zalizyc poziom 1 bez utraty zycia ?

w jedynce byl podstep i tu tez wesze, ale jeszcze na niego nie wpadlem :wallbash:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

osoby ktore maja juz dawno platyny wciaz wysylaja zaproszenia o 50 zagran L4L - nie wiem o co z tym chodzi, ale ostatnio gralem w naprawde swietny poziom jako 1 i mysle ze te 50 zagran wpadnie w kilka dni bo sam bylem pod wrazeniem poziomu, takze i bez tych zaproszen mu wpadnie na bank.

 

Slupek - jakby co to jestem availabe ;) i podziel sie infem, jak zalizyc poziom 1 bez utraty zycia ?

w jedynce byl podstep i tu tez wesze, ale jeszcze na niego nie wpadlem :wallbash:

okulary załóż na obrazie
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

bez jaj...

jestem w Fabryce Lepszego Jutra - > Gdakanie Zasad i mimo zdobywszy 100% babek z naklejkami, wciąż wyświetla mi 84%, WTH ? wszystkie wyświetlają sie jako zdobyte i tylko, po filmiku z YT wiem, które to sa(te brakujace), chodź i tak to nic nie zmienia, bo mi ich nie zalicza - zupełnie jakbym miał 100% :(

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

bez jaj...

jestem w Fabryce Lepszego Jutra - > Gdakanie Zasad i mimo zdobywszy 100% babek z naklejkami, wciąż wyświetla mi 84%, WTH ? wszystkie wyświetlają sie jako zdobyte i tylko, po filmiku z YT wiem, które to sa(te brakujace), chodź i tak to nic nie zmienia, bo mi ich nie zalicza - zupełnie jakbym miał 100% :(

Hmmm włącz jeszcze raz ten level i powiedz mi czy w tych bańkach których Tobie nie zalicza coś jest (np. nalepka, element ubioru, czy coś innego) czy są puste ? bo jeśli wszystkie są puste, to coś Ci się zwaliło...

 

Albo spróbuj rozegrać ten level przez neta z kimś kto ma 100% i wtedy Ci się pokażą bańki których nie masz i je weźmiesz :)

Odnośnik do komentarza

problem rozwiązany...

A chodziło o to, ze mam 2 wersje LBP 2(od ps+, i na plycie br), takze musial wkarsc sie jakis blad, po tym jak zonka odpalila z plyty, bo save jest z cyfrowej wersji, co i tak nie robi zadnej roznicy, ale jednak cos tam wyskoczylo. byc moze restart by wystarczyl, ale jak juz gramy na cyfrowej to tak postanowilismy kontynuowac. dzieki za wsparcie. piona

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...