Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

No Panowie znamy dokładną datę premiery LBP2 ;] a także zawartość edycji kolekcjonerskiej.

 

16 listopad tylko cholera wie czy to dotyczy USA i Europy a może to wspólna data.

 

http://www.joystiq.com/2010/07/23/littlebigplanet-2-grabs-onto-november-16-release-date/

 

Edit: pierwszy ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ok sa newsy.

premiera 16 listopada

prezenty za preordery:

4820500605_a9dc4f77ce_m.jpg

4821119968_0fc9c1de32_m.jpg4821120004_9dd147000d_m.jpg4820500783_df83e381d1_m.jpg4821119920_c80b66fb00_b.jpg

oczywiscie wszystko zalezne od sklepow

 

oraz wydanie kolekcjonerskie:

4820500851_c85cd9e43a_b.jpg

* A copy of LittleBigPlanet 2 ? duh.

* Your own little ?Sackboy? ? 7? of plushie-goodness for you to accompany you on your journey thru LBP2.

* Exclusive LBP2 ?game ends? ? keep your PS3 games in a tidy, organized and ?Sack-ured? within these unique bookends

* One stop shop for exclusive DLC + more ? regarding in-game content, the LBP2 Collector?s Edition comes packed with 11 different pre-order costumes, including:

o Disney / Pixar?s Toy Story 3?s ?Aliens? Sackboy Costume

o Disney?s TRON: Legacy ?Clu? Sackboy Costume

o The Muppets? ?The Great Gonzo? Sackboy Costume

o PlayStation?s ?Ratchet? Sackboy Costume

o PlayStation?s ?Clank? Sackboy Costume

o Even More Animals? ?Crocodile? Sackboy Costume

o Even More Animals? ?Vulture? Sackboy Costume

o Even More Animals? ?Cobra? Sackboy Costume

o Even More Animals? ?Mandrill? Sackboy Costume

* And exclusive to the LittleBigPlanet 2?s Collectors Edition:

o PlayStation?s ?Jak? Sackboy Costume

o PlayStation?s ?Daxter? Sackboy Costume

o 5 exclusive LBP2 PSN Avatars ? Lastly, complete your PlayStation experience with a new identity on the PlayStation Network with these new avatars.

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

ja limitke to od razu chapie. maskotka sackboya mnie nabardziej robi

Nom ja też czekam tylko aż pojawi się pre order a tak z innej beczki to kurevsko podoba mi się okładka; świetna.

 

http://www.gametrailers.com/video/sdcc-10-littlebigplanet-2/702162 SDCC 10: Story Level Walkthrough

 

Linka wymiata.

Odnośnik do komentarza

Ja zamiast tych wszystkich ubranek i avatarów lub zamiast pluszaka, to wolałbym soundtrack z gry. Wtedy na pewno miałbym już złożony preorder. A tak to się jeszcze muszę zastanowić. I cena też nie zachęca: 80$, w Europie 80 Euro, a u nas 320zł?? No powiedzmy, że 299zł. To i tak sporo.

Odnośnik do komentarza

Rzadko kiedy kupuje kolekcjonerki ( w sumie raz mi się zdarzyło - Heavy Rain ), ale tutaj sobie nie odmówię. Super się to prezentuje. Czekam na jakieś preordery.

Jeszcze w tym miesiącu mają pojawić się Ultimie, niedawno dostałem maila z odpowiedzią.

 

Ciekawe jak z ceną.

No, ciekawe. Jest to czynnik przesadzajacy o zamowieniu kolekcjonerki, ale cholera, takiego 7 calowego Sackboya miec na polce to rarytas ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...