Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozumcie raz, Sony nie wybiera losowo userów. Większość tych co dostała kody są testerami od dawna (u mnie będzie od czasów bety Resistance'a 2, 2 lata), teraz więcej userów dostało, bo dodatkowo była beta wody w LBP (na którą ja się nie załapałem ,bo to była jakby osobna beta MediaMolecule). Tak więc testerzy+ci co testowali wodę w LBP i najbardziej aktywni gracze podejrzewam, że w wydaniu światowym, czyli najlepsi twórcy plansz, najbardziej płodni w plansze o dobrej jakości, a nie Ci co najwięcej wypuszczali plansz H4H. No ale post bez napinki, tylko te marudzenie typu "oni maja ja nie, dlaczego ;(" jest męczące za każdym razem.

Odnośnik do komentarza

Mam gorącą prośbę. Nich ktoś kto dostał betę sprawdzi, czy działają w niej kostiumy i DLC z jedynki (w fullu wiadomka że mają działać, ale tutaj to nie jest pewnik). Jak działają to będzie dla mnie punkt wyjściowy do przekonania się, czy moje DLC z NTSC będzie działać w LBP2. Kodu nie dostałem. A może dostałem, ale onet skasował sobie chyba moje konto pocztowe. Zabawne. :/

W każdym razie, proszę od odpowiedź na pytanie z pierwszego zdania.

Odnośnik do komentarza

Jak ja Wam przekurevsko zazdroszczę to się w głowie nie mieści :P.

 

Ale mija już parę godzin i żadnych opinii :P chyba, że każdy gra hehe.

I jak GOTY :]? W ogóle co obejmuje beta? Jak pierwsze wrażenia? W becie są dostępne nowe przedmioty jak linka?

 

Do kiedy trwa beta? Może jakiś filmik ktoś nagra?

 

Damn You Sony rezygnuje z pre ordera za brak kodu :P.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, USA w ogóle nie dostało jeszcze kodów. Z doniesień wynika, że następny rzut ma być za tydzień/dwa, wtedy też PODOBNO mają dostać ludzie co mają PS Plus. Zresztą, zerknę na forum Sony czy czegoś tam nie ma, najwyżej posta zedytuję.

 

Importuje się cały profil i wszystko co mieliśmy w LBP. Sprawdzane z wersją NTSC a LBP2 palowska. Beta po polsku z zabawnym błędem (ż ma inną czcionkę niż reszta literek). Jednym słowem - pozytywna masakra (choć to beta).

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

W demie są 3 oficjalne levele. W jednym jest lina, w drugim pojazd na dwóch kółkach który przylepia się do ścian a w trzecim małe robociki które biegają za nami i musimy je uratować. W jednym z lvl widziałem coś jak stary komputer gdzie można usiąść w dwie osoby i pograć w ponga :D. Grafika widać jest poprawiona w pierwszej części raziła trochę pixeloza teraz jest dobrze. Własną muzykę dalej można włączyć tylko w kapsule. Masa nowych rzeczy jakieś rurki w których możemy się poruszać, zmiana grawitacji. GOTY

Odnośnik do komentarza

W demie są 3 oficjalne levele. W jednym jest lina, w drugim pojazd na dwóch kółkach który przylepia się do ścian a w trzecim małe robociki które biegają za nami i musimy je uratować. W jednym z lvl widziałem coś jak stary komputer gdzie można usiąść w dwie osoby i pograć w ponga :D. Grafika widać jest poprawiona w pierwszej części raziła trochę pixeloza teraz jest dobrze. Własną muzykę dalej można włączyć tylko w kapsule. Masa nowych rzeczy jakieś rurki w których możemy się poruszać, zmiana grawitacji. GOTY

 

Ile ja bym dał żeby dorwać tą betę...ahh :)

Odnośnik do komentarza

Importuje się cały profil i wszystko co mieliśmy w LBP. Sprawdzane z wersją NTSC a LBP2 palowska. Beta po polsku z zabawnym błędem (ż ma inną czcionkę niż reszta literek). Jednym słowem - pozytywna masakra (choć to beta).

Czyli działa? Kostiumy i DLC? Niesamowite! :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko byłoby fajnie jakbym mógł zgrać w poziomy stworzone przez graczy. Też macie taki problem?

 

Graficznie gra jest mocno poprawiona, gameplay jest taki sam, tyle, że znacznie więcej jest do robienia. Mam nadzieję, że MM będą tą betę rozbudowywać... Brakuje mi trochę poziomów pokazujących coś innego niż fajnego platformera.

Odnośnik do komentarza

Importuje się cały profil i wszystko co mieliśmy w LBP. Sprawdzane z wersją NTSC a LBP2 palowska. Beta po polsku z zabawnym błędem (ż ma inną czcionkę niż reszta literek). Jednym słowem - pozytywna masakra (choć to beta).

Czyli działa? Kostiumy i DLC? Niesamowite! :)

 

Działa działa, choć lubi się zawiesić w trakcie importu, ale to beta :)

 

Więcej nie mówię, bo już mi palcem pogrożono, że za dużo gadam o betach ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...