Jump to content

SSX


Shago

Recommended Posts

Na oficjalnym twitterze Craiga Sullivana, dyrektora kreatywnego w firmie Criterion Games pojawiło się kilka wskazówek, które mają doprowadzić graczy do informacji nad jakim tytułem pracuje obecnie firma.

 

Na profilu można zobaczyć dwa proste komunikaty ?Elise na Snowdream" i "MONSTER TRICK?. Oznacza to, że na 99 procent Criterion Games zajmuje się tworzeniem nowej gry z serii SSX. Na oficjalną zapowiedź pewnie przyjdzie nam poczekać do E3, ale to dobrze, że nowa część tego snowboardu powstaje na konsole obecnej generacji.

 

Criterion Games, the developer of the Burnout series, have hinted they are working on SSX 4.

 

On Craig Sullivan?s Twitter account, the creative driector at Criterion games, hinted at a Criterion developed SSX sequel.

 

To quote:

 

?MONSTER TRICK.?

?Elise on SnowDream.?

 

Then again the other day, the official Criterion Twitter account mentioned an E3 announcement that we?ll have to wait for until Electronic Arts? E3 Keynote on June 14 or 15, 2010.

.

Prosze, niech to bedzie prawda !. Dla mnie zapowiedz tej gry przebije wszystko na E3, nawet zapowiedz Polskiego Live'a. SSX3 to byla chyba najlepsza gra na PS2. Sam mam oryginal w domu, chociaz PS2 nigdy nie mialem :)

Link to comment

Criterion robi SSX ? o tak !

na to czekałem. niech się każdy pomodli do swojego boga, by to była prawda.

nie można sobie wymarzyć lepszego developera do tej gry.

 

zgadzam się w pełni z przedmówcą... jeśli zostanie to oficjalnie ogłoszone na E3, to dla mnie ten nius przyćmi wszystko, co tam się będzie działo : D

Link to comment

jeszcze dodam, że jeśli to prawda, to Criterion zaczyna się bawić we wskrzeszanie niegdyś tłustych serii. najpierw plan reperacji marki NFS, teraz SSX w HD.

mogliby się zabrać za remake North & South, wierzę że zrobiony na ich modłę byłby wyjątkowo wybuchowy : ]

Edited by zimzvm
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

+ 1

 

Tematyka jest idealna, ale smutno mi się robi na widok tych wszystkich gwiazdek, światełek i dziwacznych wygibasów (bo trickami tego nazwać nie można). Ja wiem, że "SSX od zawsze tak ma", niemniej prywatnie jestem na nie dla dziwadeł, którymi upchana jest ta gra. Kwstia podejścia i oczekiwań, wiadomo :)

Link to comment

niby fajnie, ładnie ale bez tego czegoś, to nawet nie jest w 1/2 tym czym było odpalenie SSX3 kilka lat temu, wtedy gra kosiła wszystkim. Teraz to wygląda jak troszkę ładniejszy SSX3 z poprzedniej generacji :huh: z doczytywaniem obiektów, udziwnionym systemem tricków przypominającym skate'a, gorszym ale i tak niezłym soundtrackiem. Może takie chłodne pierwsze wrażenie na szybko mam, muszę jeszcze sprawdzić demo ma dłużej.

 

Decha na śniegu nie ma konkurencji więc i tak nowy SSX zostaje z miejsca najlepszym snowboardem na x360/ps3.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.